hiç sevişmek istemiyormuş gibi davranmak

yılmaz morgül gibi ağlayarak "hepiniz ikiyüzlüsünüz, ikiyüzlüüü" diyerek dile getirmek istediğim ama yakınımda bir şenay düdek olmadığı için haykıramadığım davranış. gerçekliği kabul etmeyeceğin(m)iz için davranış dedim.

hepimizin entrylerinde de gayet belli olan bir testosteron&östrojen yayılımı var. yazılanlara bakınca rimjoblar, vazelinle kayganlaştırılan yerler, "iki erkek arasında yattım ayhh", "ertesi gün hapları dengemi bozdu, bu yüzden yemek yemeye mecalim kalmıyor" cümleleri varken, gerçek dünyaya gelince de "ben sevmeden sevişmem. penisten nefret ediyorum. kadınlardan iğreniyorum. kendimi evleneceğim insana saklıyorum. ben asla öyle bir insan değilim. ay ben buraya bir arkadaşa bakmaya geldim" cümlelerinden geçilmiyor.

ambalaj ile sunulan bir olsun. adamı hasta etmeyin.
valla o gün duş almamışsam dişimi fırçalayamamışsam ciddi anlamda kirliysem falan bu tür elimde olmayan sebeplerle hiç sevişmek istemiyormuş gibi davrandığım doğrudur çünkü 'ıyy biriyle seviştim resmen leşti' cümlesinin öznesi olmak yerine sevismek istemeyen bir uyuz olmayı tercih ederim. karşımdaki dirty seviyorsa işler değişir tabi ehe. malum kirli iç çamaşırı ve dirty body fetişi olan zebillah bir kavim var.