evli olan eşcinseller

bizim ülkemizde karşı cinsle mümkün oluyor ancak evlenmek.taşrada yaşayııp,toplumsal normların getirdiği yükümlülükle evlenmek zorunda kalanlara harbiden içim yanıyor. lakin şehirlerde yaşayıp,maddi anlamda rahatlıkla yaşayan,ailesine bağlı olmadığı halde evlenen eşcinsellerden de bir o kadar midem bulanıyor. kendi arzularını bile bile,sırf korkaklığı ve güçsüzlüğü için bir başka kişinin hayatının içine etmek "topluma ayak uyudrmak değil" ,en büyük alçaklıklardan ve acizliklerden biridir.
biseksüel olanlar için sorun olmayandır. evliliklerini sorunsuz bir şekilde yaşıyorlarsa kime ne. bir çok eşcinselin çocuk sahibi olma hayalini bazıları gerçekleştirebiliyor, gerçekleştirebilenleri de takdir etmişimdir her zaman.
iki ucu boklu değnek tabiri tam bunun içindir işte...tam bir çıkmaz,karşındaki evli insanı anladığın kadar kendin de anlayış beklersin
istersin ki seks ilişkisi olmasın bunun adı,o insanı sevdiğin için görmezden geldiklerini görsün istersin
bazı şeylere "hayır " diyebilmesini istersin,arafta kalmak gibidir bu,o her şekilde mutsuzdur. - mutluyum hayatım... dese de mutsuzdur içten içe.
sonra kendini koymaya çalışırsın biyerlere ve bir türlü yer bulamazsın,onun senden başka bir hayatı daha vardır
belki o yüzden ilk tanışmalarda... -evlimisin ?... - evet... -hımmm.... zaten baştan bitirmişsindir içinde...
ne aşşağıladığım ne de helal olsun dediğimdir. hiç kimse kimsenin iç dünyasını, yaşam koşullarını, hayatını, çevresini bilemez. bu tiplere aciz diyenleri taşra kasabalara da bekleriz.
herkez içinde bulunduğu yaşamın şartlarına göre hayatını sürdürür. bunda bir gariplik yoktur ama ne olursa olsun sınırları bilmek, onun ağırlığına göre davranmak gerekir. hem istediğin gibi oynaşıp hemde şunum var bunum var demek pek akla yatkın değildir.
yasal olan ülkelerde sokakta elele dolaşabilecek lükse sahip eşcinsellerdir.
evli olan eşcinseller başlık ama hemen akabinde konu sapmış.. daha gay lar hazır değilken evliliğe toplumdan budu beklemek haksızlık... zevk ve ihtirasların uç noktalarda yaşandığı. cumartesi geceleri eğlenmeye bile giderken bar dan adam çıkarmak çoğumuzun niyeti
ilginç yorumlar. ben evliydim. çok oldu boşanalı. hayat ne getirirse o oluyor bazen. bazen yönlendirmiyor hiç bir şeyi. ya da evlendiği zaman eşcinselliğini kavrayamamış olabiliyor insanlar. asıp kesmenin anlamı yok. kimi insanlar ise evli olup eşcinsel hayatını da yaşayabiliyor. sanırım olgunluk meselesi bu. höt döt demekle olmuyor.
aşk yaşarsan birgün çok kötü şekilde bitecek
ben seviyorum evli eşcinselleri. daha bir düzgün duruyorlar insanın yanında. daha rahat olunuyor onların yanında. aldatma kabiliyetleri de diğerlerine göre daha az gelişmiş. hayatlarına çok insan sokmuyor oluşları da ayrı bir fayda sağlıyor. daha çok değer veriyorlar duyguya, insana, canlıya.
genellikle yakışıklı ve ayı gibi oluyorlar, açıklaması zor durumlarla karşılaşmamak için gizliliğe önem verip, ekstra dikkatli ve temiz oluyorlar, adrenalinli oluyor, bir de haz duygusu ön planda olduğu için daha tutkulu sevişiyorlar ve bir pasifi kraliçe gibi hissettiriyorlar...
ülkemiz eşcinsellerinin çoğunun kaçınılmaz sonu * bunun yanında istisna durumlar mevcuttur elbette risk alınabilir durumlarda garantiyi oynamak için hiç çaba sarfetmeden buna boyun eğen tiplerde mevcuttur ki bu durum son derece bencilce bir hayat tarzı teşkil eder sonuçta evlenilen bayan kurban seçilmiş olur ve kocasının ikili hayatını yaşar, pek çok kadın için erkek ile aldatılmak daha ağır bir sendrom olsa gerek.
benim için 23 gün sonra sona erecek durum.
bazıları dönem dönem tombul ayıcanlara musallat olup,aslında eşinden ve çocuklarından kaçırdığı zamanı yaşayan anlık zevkler peşinde koşan gereksiz kişilerdir.
dünya üzerinde ortalama 2 milyon kişi olarak hesaplanmış eşcinsellerdir.
özel hayata sevgili olarak sokulması çok kötü bir fikir olan eşcinsel tipidir. böyle bir ilişkide evli eşcinselin eşcinsel sevgilisi her gece resmen aldatılandır.
arjantin, hollanda, kanada, belçika, norveç, izlanda, isveç, danimarka, portekiz, ispanya, güney afrika'da ve amerikanin bazi eyaletlerinde yasayan insanlardir.

(bkz: escinsel evlilikler)
zor bir durumdur. bazen aile zoruyla bazen de eşcinselliği kabullenememe sürecinde yapılan evliliklerdir bunlar. birey bunun altından kalkmakta zorlanır. devam ettirmesi gereken bir evlilik bir tarafta. duygular bir tarafta. masum bir kadın bir tarafta. başarılı olanlar vardır ama olamayanların sayısı daha fazladır.
  • /
  • 2