evli olan eşcinseller

efendim? biri beni mi cagirdi?
yer var mı sorusuna kolaylıkla evet cevabı verip olası partneri outdoora mecbur bırakmayandır.
candırlar, sarıp sarmalanmalıdırlar, küçük tatlı mutsuz sahte ailelerinin parçalanmasında başrol oynama fikri paha biçilemez, o içinizde karınızdan sakladığınız küçük orospuyu, "hiç pasif olmadım valla ilk kez sana böyle hissedip teslim oluyorum" diyerek göt yanaklarınızı 40 yıllık kevaşeler gibi ayırıp domalmanızı, aktifim diye eve gelip 3 gün evde küsküyü yedikten sonra paytak paytak karınıza dönmenizi, iş yoğunluğu diye karınızı atlatıp haftalardır sevişmemiş halinizi ve tüm o yorgunlukla bayılana kadar hayvani sikişme dürtünüzü iyi bilirim, bu yüzden günah gecelerinizin başrolü olurum beyler, bir mesaj uzağınızdayım ^^ çocuğu olmamak ön şartıyla tüm evli erkekler ufak kaçamaklar güzel seksler bol aldatmalar için ulaşınız.
o kadar naif anladım ki bir an yurtdışında evlenenleri kastettiler kanımca dedim*
bazen yazık diye düşünürüm. belkide kendini doğru düzgün tanımadan seçeneklerini anlamadan yada istemeden evlendi ve cinselliğini de yaşamaya hakkı var. ama karşımıza çıkan insanların çoğu tamamiyle aldatma odaklı ve durumun mağduru değil.
konu buraya gelince hep düşünürüm, kim bilir büyük büyük dedelerden kaçı bu hikayenin başrolü olmuştur. öyle şimdiki gibi kaçış şansı da yok. sen çık ergenlikten, karşı köydeki osman'a bakarken fatma'yı alsın gelsinler, sonra da hadi yaşa ve öl bakalım.
erkekle evli gayler mi, kadınla evli gayler mi? cidden anlamadım evli derken neyin kastedildiğini. yurtdışı falan?
dunya genelinde 34 ulkede evlilik esitligi mevcut. estonya'da meclisin aldigi kararla birlikte onumuzdejki seneden itibaren evlilik esitligi hakki escinsel ciftler icin taninacak.
sag-fasist iktidarlarin yukselise gectigi gunumuzde maalesef gectigimiz yillara gore evlilik esitliginin yasal hale gelmesi yavaslamis olsa da, dunya halen pozitif adimlar atiyor.
evlilik guzel sey, tavsiye ederim.
ben. şu an boşanma sürecindeyim. üç yıl oldu ayrılalı, tembellikten şimdiye kaldı. evlenmek kolay boşanmak daha zor. bir daha yapacağımı sanmıyorum, zaten ülkemizde mümkün değil.
hetero olduklarını düşünerek, gizlilerdir
  • /
  • 3