kendini gay sanan transseksüel

aslında tespit bana değil çok sevgili dostum 3ün5inlafi'na ait, ama sahiden çok etkiledi beni, başlığını ben açayım bari, aslında transseksuel olan bir çok birey, toplum baskısından dolayı ben eşcinselim diyor, gaylikten ötesine geçemiyor
on numara tespit bence ne denir
efendim transeksüeller gay de olabilerler heteroseksüle de. cinsel kimlik ile cinsel yönelim farklı şeylerdir. nitekim, lezbiyen trans kadın daha geçen ay hanım sevgilisi ile bir hamama alınmadıkları için haber oldu. keza aras ile barış ilk gay evliliği yapacaklardı, hatırlarsınız. aras bir trans erkek. ve sevgilisi barış gibi o da gay.
yönelim ile kimlik olayını siz çok karıştırmışsınız zaar.
sanmaya gerek kalmadan gayet olasıdır;

(bkz: transseksüel eşcinsel)
ben once gay'im dedimde, sonra transeksüel olarak dansederken, arkadan yapan adam prens çıktı. bana evlenme teklif ediyor. bütün hareminden vaz geçecekmiş. bilmem dedim. sana tokmakçı selamlık kurcam diyor. na'api'im alsınmı? vereyimmi? adı fukit-ibne-fukit. bilen varsa söyleyin birşey.
kaynak olarak gösterilen 3un5inlafi arkadaşın psikolog olması durumun vehametini gözler önüne seriyor,
cinsel kimlik, cinsel yönelim arasındaki farkı görememiş olması tuhaf. ha pardon özel okul psikoloji mezunuydu zaten zaar.
çevremde gördüğüm transların çoğu eşcinsel ama burada irin dolu bir yara da var. deyiş direkt feminen gay ve trans kadın üstünden soruluyor diye tahmin ediyorum çünkü lezbiyen dediğimiz, maskülen gay dediğimiz, hele hele trans erkek dediğimiz canlılar aslında 'yohğudur'. bunlar dikkat çekmez, saçma gelmez çünkü erkeklikle ortaklaşan kısımları vardır; kadın sevmek, androjen görünüşe sahip olmak gibi. hatta yerine göre cemal süreya bile bunu telkin eder. bunlar mantıksız değildir, 'üstün' olana benziyorlardır, sınıf atlama çabası gibidir.

senin özendiğin bir gay var ve sen onu kopyalıyorsun söylemi homofobik ve bilgisiz 50 yaş üstünün ergenliğindeki çocuğa yakıştırdıklarıdır. akıl fikir aramamak lazım.

burada eleştiri konusu cehalet de olmaz genelde söyleyen kişi şunu der 'sen erkek olmanın avantajlarından vazgeçemiyorsun' der. erkek olmanın tezahürü çüktür ve kesilmedikçe kişi erkektir. kişinin neyden hoşlandığı önemli değildir, cinsiyete katı şekilde bağlı yapılacaklar listesi vardır en başında da kimi sikmek isteyeceği ve neye benzediği gelir. bu çelişkide neye benzediği ağır basar ve kimi sikmek isteyeceği ona bağlı bir sonuçtur denir ama bedeni daha doğrusu siki kafa karıştırır.

ameliyatsız trans asla var olamaz, her türlü gaydir ve bu arada bir şeydir, kararsızdır, belirsizdir (tıp tanımında ameliyat gerekli evet bu şekilde ben de farkındayım ama lgbt komünü bunu aştı diye düşünüyorum).

iran'da çükünü kestirmek zorunda kalan feminen gaylerle, düzgün değişim ameliyatı olamayan transların feryadı var bu söylemde. olay hem trans hem de gay olabilirsin diyerek başlamıyor bitiyor.