ilk anal seks

değerli sözlük yazarları ilk anal seksinizi hatırlıyormusunuz? ben götüm kanıyor zannetmiştim çok canım acımıştı. ilker hep acır da acaba aranızda acısız yaşayan var mı? ya da acısız yaşananın formulü ne? genç gay arkadaşlar çok merak ediyor bu konuyu. buyurun yoruma :))
henüz kendi bedenimde yapmadığım seks türü.
bir anal sex diyaloğu; (-) pasif (+) aktif;
-aşkım lütfen biraz daha parmaklarmısın
+tabi
-aşkım yavaş ol kökleme hemen
-aşkımmm yavaşşşş
+tamam sakin ol kasma kendini kasıyorsun ondan olmuyor
-aşkım acıyor ya jel sürsene biraz daha
-yavaş lütfen
+kasma kendini
-tamam aşkım lütfen yavaş ol
-yavaş
-yavaşş
+bak oluyor kasma canım kendini
-aşkım içimde kal sokup çıkarma
+şşşş tamam sakin
-aşkımm
-aşkımmm
-devam et aşkımmm
-vur aşkım vur vur vur
-sakın çıkarma aşkımmmmmm
+ohhhh
-ohhhhhhhhhh
vol 2 anal sex diyaloğu; (-) pasif (+) aktif;
+saksona bayılıyorum ohhhhh
-blah bloh bloh oylomo hahahaha
-ya blowjobıma
+evettttt azdım domalsana
-aşkım acıyo ya
+hadi canım
-yavaş ama
+kaldırsana kalçalarını biraz
+işte böyleee
-uffff yavaşşşş ya jelle aşkım şunu yaaa
+tamam şşşşşş
-yavaş aşkım
-yavaş
-yavaşş
+ohhhhh
“lap lap lap lap lap”
-ohhhhhhhhhhhhhh
+ohhhhhhh
-+-+””””””””””
-aşkım içimde kalllll
+bitanem
-aşkım hep seninim...
selam canlarım size ilk başarılı anal seximi anlatayım dedim bu akşam. ben hep analda başarısız oluyordum içime alıyordum canım çok acıyor, zorlanıyor seksi ya yarıda bırakıyor, ya elle blowjop ile partnerimi rahatlatıyor ya da hiç anal yapmadan sakso ile bitiriyordum. neyse bir gün hornetten biri ile tanıştım. buluşmaya gitmeden öpüşür, sevişir sakso çekerim diyordum kendi kendime. (nerden bileceğim adam ile 3 ay sevgili olacağımı!) neyse adamla buluştuk; olgun yalnız yaşayan temiz yürekli iyi kalpli saf biri. eve geçtik konuştuk seks sohbeti filan derken baya ısındık birbirimize. izin alıp banyoya geçtim hazırlandım içeri geldim ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık ama nasıl... şapur şupur öpüşüp yiyoruz birbirimizi. misyonerde çatala gelmişim öpüşüyoruz o kerkiniyor sokmaya çalışıyor daha sakso çekmedimle ancak durduruyorum. neyse 69 pozisyonunda başladım saksoya ben sakso çekerken o da beni açmak için parmaklamaya başladı o parmaklıyor ben sakso çekiyorum. bu iyice azdı ben azdım sikmek istiyorum dedi ben de tamam dedim ama nasıl korkuyorum nasıl gerginim anlatamam. bu arada sikilmekte istiyorum :) neyse yüzükoyun uzandım bu girmeye başladı benim canım bir yanar bir yanar bir yanar... içimden de diyorum ulan keşke hiç anal yapmasaydık şimdi sakso da çekemem tekrardan... neyse biraz kökleme isterken canım çok yandı. ya olmuyo dedim acıyor (düşüncem elle boşaltırımdı) doğruldum götümde jel içinde... bana o an partnerim eski sevgilim öyle bir ders verdi ki hiç unutmuyorum;
sağ eli ile çenemin altından tuttu gözlerimin içine baka baka “bu yarrağı içine almak istiyorsun ve alacaksın, karım olacaksın şimdi soruyorum sana kocan olmamı istiyormusun?” önce gözlerine sonra dimdik olmuş aletine bakarak kolundan tutarak “gel aşkımmm” dedim inanarak ve isteyerek uzandım tekrardan. uzandığımda kalçama öyle bir şaplak attı ki şlap diye halen daha unutmuyorum. “kasma artık kendini...” yavaşça yüklendi biraz canım yansa da biraz sonrasında artık hoşuma gidiyordu oda kasıklarının kalçalarımda çıkardığı şap şap sesleri ile adeta çınlıyordu. zevk alıyordum ve zevk veriyordum o zevki anlatamam adeta çıldırıyordum o an kaç dk sürdü inanın bilmiyorum sadece ılık ılık pıt pıt içime aktığını geldiğini hatırlıyorum. 3 ay boyu her cumartesi birlikte olduk. uzun soluklu ilk ve tek ilişkimdi. ve bu anım ilk başarılı anal seksimdi benim için çok özeldi paylaşmak istedim. iyi akşamlar.
aktif olarak rol aldigim ancak pasif olarak hic yapmadigimdir. ama birgun elbet yapacagim. o sansli bey kim olacak bilemem.
ya bu ilk defa pasif olacak bazı kezbanlar neden onlarla yatacak kisinin çok şanslı olduğu tribine giriyor acaba? çok gülüyorum. daha gecen gün hornette böyle bir premsesle konuştum ve beklediği ilgiyi göremeyince ilkini sana tattırmam diyip engellemisti beni jdfsjkl

bekareti kutsayan kültüre yamanmaya çalışıyorsanız üzgünüm ama orada kızlık zarı yok premses.

benim şahsi deneyimim bu ilk olacak geyigini yapan gaylerin seksinin hiç tat vermediği. koşarak uzaklaşın derim.
pasifin rahat edeceği pozisyon neyse o denenmeli en başta
en ideali yüzü koyun. ya yüzükoyun ya kaşık pozisyon. domalıyım filan demeyin sakın acayip acıyor. birde çözüm banko anestol pomad + okeyjel net yani. sür arkaya anestol u adamın alete de jeli sür rahatla hiç uğraşma. bırak yavaş yavaş lap diye girsin. tek sıkıntı hemen köklenmesi yavaş yapılsa sıkıntı olmayacak aslında. mottonuz şu olsun; kafasını aldınmı geri kalanıda alırsın. gevşemek lazım iyice aktiflerde gevşetsin bi zahmet sizi :))
genç pasiflere 3 öner’im var
1-bebe yağı ve tükürük kesinlikle kullanmayın, anestol pomadı şiddetle öneriyorum çok rahatlatıyor (kendinize sürdürün içine içine hatta sakın partnerin aletine sürmeyin sakın) okey çilekli jel partnerinize kullanabilirsiniz artık o da yoksa vazelin
2-haftada hatta on günde 1 den fazla yapmayın,
3-sağlığınız için muhakkak ama muhakkak prezarvatif kullanın, bugüne kadar içime boşalması ekstra hiçbir zevk vermedi bana; burda tüm pasiflere sorun yüzde 90’ı içine boşalınmasından zevk aldığını söylemez, aktifi geriyor prezarvatif kabul ediyorum hissetmek istiyor aktif eğer partnerine çok ama çok ama çok çok çok güveniyorsanız prezarvatif taktırmayabilirsiniz ama ilk buluşmada tek seferlik tek geceliklerde muhakkak kullanın. sonra çok pişman olursunuz.