mehmet ali erbil

http://www.kisalt.be/25nnus

hiç hazetmem bu adamdan, fazla cıvık,fazla geyik, fazla kibirli bir eleman zaten bu elemanın bisex olduğunu cümle alem biliyor.
ben yaparsam hakk ; başkası yaparsa müstehakk...

medeniyete 9.5 ışık yılı kafası böyle bişey olsa gerek...
keşke adam gibi çıkıp açıklayabilseler lgbt bireyler olduklarını. mehmet ali erbil gibi daha niceleri var ama hiçbirinin cesareti yok. *
severek izlediğim harem dizinde dahi tartışmasız en zayıf halka . yıllardır aynı bayat , ucuz , soğuk v.s ne kadar ürün varsa hala onlarla oyunculuk yapmakta .
mükemmel bir tiyatro oyunculuğu kariyeri ve saygın bir ismi olacakken, bunları elinin tersiyle itip medya hede hödösü, kimsenin sevmediği adam olmayı seçmiş tv kişisi.
kanal d de çarkıfelek zamanında zirvedeyken medya maymunluğu işini abartarak kanal kanal sürülmesi, yayınlardan kaldırılması... kısacası aykırı bir kişilik olup çıkmıştır.

milyonlarca pot kırmıştır, sansasyonel olaylara imza atmıştır.

buyrun içlerinden bir tanesi olan don indirme mevzusu;
oyuncu saadettin erbil'in 1957 doğumlu oğlu. oyuncu, sunucu, komedyen, çapkın, kumarbaz..
televizyon için yaratıldığını düşündüğüm insan. normalde de ekrandaki kadar cıvık ve manyak. tuhaf bir karakter akıl sır erdiremiyorum. televizyonda suyunu çıkardığı bir gerçek ama havaalanınında ortalığı birbirine kattığı, bütün hosteslere laf attıp televizyonda yaptığı sululukları orda da yaptığını gözümle gördüm. adamın doğal ortamı o demek. bildiğin deli dürtmüş.