mehmet ali erbil

http://www.kisalt.be/25nnus

hiç hazetmem bu adamdan, fazla cıvık,fazla geyik, fazla kibirli bir eleman zaten bu elemanın bisex olduğunu cümle alem biliyor.
ben yaparsam hakk ; başkası yaparsa müstehakk...

medeniyete 9.5 ışık yılı kafası böyle bişey olsa gerek...
keşke adam gibi çıkıp açıklayabilseler lgbt bireyler olduklarını. mehmet ali erbil gibi daha niceleri var ama hiçbirinin cesareti yok. *
dünya sinema tarihinin gelmiş geçmiş en kötü filmlerini kullanıcılarının oylarıyla belirlendiği imdb listesinde 100 film arasında ilk 45’te 2006 yapımı keloğlan kara prense karşı, 2006 yapımı dünyayı kurtaran adamın oğlu ve 2007 yapımı emret komutanım; şah mat isimli filmleriyle zirvede olan şovmen
severek izlediğim harem dizinde dahi tartışmasız en zayıf halka . yıllardır aynı bayat , ucuz , soğuk v.s ne kadar ürün varsa hala onlarla oyunculuk yapmakta .
mükemmel bir tiyatro oyunculuğu kariyeri ve saygın bir ismi olacakken, bunları elinin tersiyle itip medya hede hödösü, kimsenin sevmediği adam olmayı seçmiş tv kişisi.
kanal d de çarkıfelek zamanında zirvedeyken medya maymunluğu işini abartarak kanal kanal sürülmesi, yayınlardan kaldırılması... kısacası aykırı bir kişilik olup çıkmıştır.

milyonlarca pot kırmıştır, sansasyonel olaylara imza atmıştır.

buyrun içlerinden bir tanesi olan don indirme mevzusu;
oyuncu saadettin erbil'in 1957 doğumlu oğlu. oyuncu, sunucu, komedyen, çapkın, kumarbaz..
televizyon için yaratıldığını düşündüğüm insan. normalde de ekrandaki kadar cıvık ve manyak. tuhaf bir karakter akıl sır erdiremiyorum. televizyonda suyunu çıkardığı bir gerçek ama havaalanınında ortalığı birbirine kattığı, bütün hosteslere laf attıp televizyonda yaptığı sululukları orda da yaptığını gözümle gördüm. adamın doğal ortamı o demek. bildiğin deli dürtmüş.
1975 yılında sahnede seyrettiğim ve ağzımı açık bırakan oyuncu. keşke tiyatroya devam etseydi. o zaman daha çocukken bütün ödülleri toplamıştı. efsaneydi.
milletin gırtlağına macar salam sokan, çarkın üzerinde adam çeviren, film dünyasında kalite parametresi olarak taban değeri temsil eden şahıs.
63 yaşındaki komedyen.

hastaneden taburcu olmuştu ağustos ayı gibi. bayağı yıpranmış.
domino taşı gibi devrilmişlerdi arka arkaya biri şovuna döndü bu da şovmenliğine döner.

(bkz:kaçış sendromu)
""eşcinsellik benim için sapkınlıktır. benim de 16 yaşında oğlum var. böyle sapkınlardan gençlerimizi korumalıyız. sanatçılarımız daha özenli olmalı" demiştir.

dinci yalakalığına sarmış yaşlanınca. halbuki gençliğinde kendisi için bazı "sapkın" şeyler söylenirmiş. kadın tacizleri falan da var....

ve hatta ekşi sözlükte kendisi hakkında şöyle bir haberin görseli geçmiş. gay bar dönemi.

https://eksisozluk.com/img/f4lddvnh

https://www.yenisafak.com/hayat/mehmet-a...
nietzsche'nin 'kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.' savını bir kez daha ispatlayan mikrop.
geçenlerde geberiyordu direkten döndü maalesef ama çok yaşayamaz umarım bu oksijen israfı.