sevişmek için en iyi saatler

şaka amaçlı açtığım başlık. ama açmışken bir iki fikir vereyim

(bkz:sevişmeden uyumayalım)
(bkz:uykuda sevişmek)
(bkz:sabah ereksiyonu)
(bkz:sabah seksi)
akşamüzeri 17.00’de başlayan ve üzerine beraber ılık bir duş aldıktan sonra yemekle devam eden sevişmedir. sonrasında da birlikte güzel bir film izlenebilir aynı battaniye altında. fazla romantik oldu sanırım.
bütün gün koşuşturmussun, arkadaşlar, dersler, iş, ödevler, sorumluluklar... akşam yemeğini yeyip duşunu almışsın. saat olmuş 10.30, bir bildirim gelmiş sevgiliden / partnerden. yarım saat sonra kapını çalıyor. aman amannn.
sevişeceğiniz kişiyle görüştükten en geç bir saat sonra. onun dışında saatler önemsiz kalır. hayatımda iki defa en güzel saatlerine denk geldim. birinde ideal tipim olan amerikalı biriyle iletişim sorunundan dolayı yolları, yerleri karıştırıp, nihayetinde buluştuğumuz yerden eve geçtiğimiz saat. diğeri de yine ideal tipim olan biriyle görüştükten sonra sadece donla çay hazırlarken geçen saat.
evrene gönderilen partner mesajının cevaplandığı, hornette atılan binlerce mesajın hiç olmazsa birine yanıt verildiği, çirkin şansına sahip olup halihazırda partnerin/sevgilinin var olduğu ilk saniyeler. işin özü elde var sıfırken sözde sabaha kadar, olunca bulunduğu yerde ve zamanda.
eger yeni tanistigim biriyse zaman ve mekan pek farketmez. ama yillardir birlikte yasadigim sevgilimse sabah kahvemden once asla.
morning breath ile ilgili ciddi bir çalışma olursa sabah erken saatlerde işe/okula gitmeden önce yaşanbilecek aktiviteler keyifli geliyor aslında.
geceyarısı, pencere açık ve şehrin tek tük seslerinin duyulduğu anlar, sadece ay ışığı vuruyor odaya.
akşamüstü turunculuğunun bembeyaz yatak örtüsüne vurduğu anlar, golden moments falan işte.*
yazın sabah 4-6 gibi boğucu gün sıcağı vurmadan hafif kavuniçi saatler vardır ya, o an bence değerlendirilmeli. seks sonrası hızlıca bir deniz yapılıp kahvaltıya geçilebilir.
bir de lazy sunday'lerde kahvaltı sonrası kahvesi bitince sabah 11-13 arası güzel oluyor, yine o pazarın akşamı yemek öncesi sevgili sıcak başlangıç olarak kullanılabilir.
haftaiçi mesai günlerinde maalesef memur sikişi yapıyoruz çoğumuz, casual seksler yani. biraz yap-geç oluyor maalesef sevmiyorum hiç. o yüzden mesai günlerinde sabah seksleri daha dinamik tutuyor hem ilişkiyi hem kendimi.
bir de bahar soğuklarında gece seksleri kesinlikle daha zevkli oluyor. kanların da kaynamasıyla soğuk moğuk demeden birbirine yumulmak... enfes.
saati de mi var bunun. ah aigooo. çok meşakkatli, son zamanlar da kendime dahi zaman ayırmazken hayatımda bir de böyle şeylerin varlığını hayal dahi etmiyorum.