sevişmek için en iyi saatler

şaka amaçlı açtığım başlık. ama açmışken bir iki fikir vereyim

(bkz:sevişmeden uyumayalım)
(bkz:uykuda sevişmek)
(bkz:sabah ereksiyonu)
(bkz:sabah seksi)
akşamüzeri 17.00’de başlayan ve üzerine beraber ılık bir duş aldıktan sonra yemekle devam eden sevişmedir. sonrasında da birlikte güzel bir film izlenebilir aynı battaniye altında. fazla romantik oldu sanırım.
bütün gün koşuşturmussun, arkadaşlar, dersler, iş, ödevler, sorumluluklar... akşam yemeğini yeyip duşunu almışsın. saat olmuş 10.30, bir bildirim gelmiş sevgiliden / partnerden. yarım saat sonra kapını çalıyor. aman amannn.
sevişeceğiniz kişiyle görüştükten en geç bir saat sonra. onun dışında saatler önemsiz kalır. hayatımda iki defa en güzel saatlerine denk geldim. birinde ideal tipim olan amerikalı biriyle iletişim sorunundan dolayı yolları, yerleri karıştırıp, nihayetinde buluştuğumuz yerden eve geçtiğimiz saat. diğeri de yine ideal tipim olan biriyle görüştükten sonra sadece donla çay hazırlarken geçen saat.
evrene gönderilen partner mesajının cevaplandığı, hornette atılan binlerce mesajın hiç olmazsa birine yanıt verildiği, çirkin şansına sahip olup halihazırda partnerin/sevgilinin var olduğu ilk saniyeler. işin özü elde var sıfırken sözde sabaha kadar, olunca bulunduğu yerde ve zamanda.
eger yeni tanistigim biriyse zaman ve mekan pek farketmez. ama yillardir birlikte yasadigim sevgilimse sabah kahvemden once asla.
morning breath ile ilgili ciddi bir çalışma olursa sabah erken saatlerde işe/okula gitmeden önce yaşanbilecek aktiviteler keyifli geliyor aslında.