senseisplinter

Durum: 2 - 0 - 0 - 0 - 16.07.2017 00:59

Puan: 28 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Çaylak.

Henüz bio girmemiş.

selam kızlar yaşayan kimse var mı?

tunatuan

bu akşam kızıltoprak mekan kalamış'ta hayata dokunan şarkılar ile sahne alacak olan yazardır, aynı zamanda gece 12den sonra doğum günüm, çıkın çıkın gelin... işiniz yoksa gelsenize ne güzel olur.

dita von teese

taktığı korselerle belini aşırı derecede inceltebilmiş kadındır. o nasıl bir beldir lan. kavradığın anda orta yerinden kırılacak gibi duruyor.

senseisplinter

ilk yazısını harry potter büyülerine ayıran yazar.

okumak isteyenler için link: https://homojendergi.com/harry-potter-ev...

senseisplinter

zirvede ilk kez karşılaştığım ama sanki kendisini daha önce* kesin gördüm diye düşündüğüm, sözlüğün genç yeni nesil yazarı, zirvede biraz uzakta kaldık ama çatı cafede bir kahvaltı zirvesi organize edersen daha çok* sohbet etme fırsatımız olur diye düşünüyorum.*

eurovision 2018

tüm şarkılara şuradan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/eurovision/...

dinlediklerim arasında dikkatimi çekenler;

israil, norveç, çekya, azerbaycan, isviçre, bulgaristan, isveç, irlanda (eşcinsel temalı klip çekmişler), macaristan, malta, romanya.

irlanda'nın lgbti temalı klibini de şöyle koyalım.

senseisplinter

kendisi benim yaşam koçum oluyor. ve ayrıca da kawaii.

senseisplinter

yine bir nick yanılsaması yaşadım diyebilirim.. olgun bir yazar beklerken hayatının baharında gencecik bir kardeşimle karşılaştığıma sevindim. sessizliğinin altında bilge bir duruşun yattığını düşünüyorum. umarım istediğin bölüme kısa zamanda kavuşursun dediğim yazarımız

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bence çok şirin bir akşam oldu. sevgili hazineci, anahtar ve katılımda bulunan diğer nickli güzel arkadaşlarımın hoş ve keyifli sohbetiyle bugüne güzel bir anlam katıldığını düşünüyorum.

vursalar ölemem

Toplam entry sayısı: 2