anlamsızca mutlu eden şeyler

kuruyemiş paketinin altında kalan kabuksuz antep fıstıkları ve uzun süredir giyilmeyen pantolonun cebinden çıkan "kağıt" para. her ikisini de bu hafta yaşadım ve bana orgazm tadında zevk verdiler sağ olsunlar var olsunlar.
hayko cepkin dinlemektir. yani böyle ergence bir düşünce gibi gelebilir ama şahsen içimdeki tüm olumsuzlukları alıp deşarj etme etkisini oluşturuyor bende.
sevdiğim şahsın yeni fotoğraf yüklemesi veyahut önceki fotoğraflarını stalk yaparak bulmam.her ikisinde de stalk sayesinde buluyorum.bir sürü fotoğrafı ve videosu var fakat bir tane daha bulunca çok mutlu oluyorum :) o kadar var bir tane daha olunca mutlu olmam anlamsız gibi geliyor yani zaten tonla fotoğrafı var.
(bkz:stalk)
edit : fark ettim de heyecanlandıran şey onu görmekmiş.
tüm sokaktaki kedilere ve uysal köpeklere selam vermek.
kalabalıktan - çalışmaktan - insanlardan sıkıldığın an da üzerine yıkılan yalnızlık hali.
biriyle tanıştığınızda karşılıklı beğenişme durumu olduğunu anladığınız an.sanki hemen sevgili olacakmışsınız da aynı eve taşınıp sonsuza kadar mutlu olacakmışsınız hissi uyanır.yaşanan bu zirveden sonra genelde gerisi hep yokuş aşağı ne yazık ki.
zaman zaman rüyalarımda tanıdığım biriyle muhteşem bir birliktelik ve uyum yakalıyorum. hatta sevdiğim, hoşlandığım kişilerle hiç olamayacak bir uyum içinde bir şeyler yapabiliyorum. lakin geçici bir mutluluk da olsa sabahları acayip mutlu uyanıyorum ve bu çok ender oluyor. evet gayet anlamsız ama mutlu ediyor işte.
ilgi gördüğümü hissettiğim an. biriyle havadan sudan bir konuşma başlar, ardından yaptığın bazı şeyleri güzel bulur ve iltifat eder. sonra aptalca bir mutluluk yüklenir yüreğine, bir sürü saçma hayal kurar, plan yaparsın. sonra gülümseyerek bir mesaj okur, biri gelir yanına muhtemel bir havva ki bacakları belimden kalın. gider göz kırparak görüşürüz der bir de!
bir daha nerede görüşeceksek?

yok yok en iyisi cevizli dondurma, param olduğu sürece sahip olabileceğim en büyük mutluluk.