blackprince2002

Durum: 104 - 0 - 0 - 0 - 17.09.2017 13:07

Puan: 886 - Sözlük Kezbanı

10 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Kadıköyde bir liseli .
  • /
  • 6

yapay zekanın fotoğraf üzerinden eşcinselliği saptaması

şaçmalık bu ama . ölümle cezalandırılan ülkelerde bol bol kullanılırsa bu uygulama merak ediyorum stanford üniversitesi ne yapacak. ya da homofobik aileler çocukları için kullanırsa ne olacak ? cidden ne boş insanlar öyle bir üniversiteye gidiyor.neden alılar ki böyle boş ve beyinsiz herifleri ?

lost secret

pek çok dizinin gelişmesini önceden köstebekleri sayesinde instagramda sunuyor kendisi.ayrıca ünlüler ile ilgili şeyleride paylaşıyor. bir çeşit toplumsal hizmet tebrik ediyorum tabi kendisini.yayınları falan oluyor genelde orada patlatıyor kendisi haberleri.ben bombacı lost diyorum, hoşuma gitti.
instagram hesabı : lost.bombalar
survivor için hesabı : lost.hours

aşk ı memnu

bir instagram sayfası diziler ve filmlerin haberlerini gelişmelerini önceden haber ediyor , köstebekleri var tabi.canlı yayın falan yapıyormuş younowda orada bombayı patlatıyormuş.arkadaşımın duyduğuna göre aşkımemnunun filmi çekiliyormuş ne kadar doğru bilemem. duymuş bana da anlattı.
sayfanın adı : lost secret
burada bir çok bomba var, önceden haberdar olmak için tavsiye ederim herkese.

teog sınavı

2015-2016 yılındakine girmiştim.419 aldım. baba işi biliyor.

sevişirken entry girmek

belki bir gün deneyimlerim bunu.

hornet ve growlr kullanma yöntemleri

oradaki tiplerle hiç uğraşmamak lazım ,kullanmayın. direkt sözlükten erkek beğenin.kültürlü eğitimli ve kendini kabullenmiş şahıslar var burada. o uygulamalardaki tipler kendine gay bile diyemiyor altı üstü mesajlaştığı bir insana bile ben gayim diyemeyip salak saçma hebele hübele yapıyor. kendine saygısı yok adamın, başkasına mı olacak.cahil ve seks düşkünü heriflerin olduğu ortam o hornet vs .mis gibi ayı sözlük var git özelden yaz istediğine. aklı başında kendini kabullenmiş beyefendiler var burada.bence insanın seks yapacağı kişide doğru düzgün olmalı en azından kendini kabullensin , ben gay değilim ama erkek istiyorum diyen tipler var . hepsi ikiyüzlü aşşağlık tipler ,anca uygulamadan erkek isterler kalkıpta ben gayim diyemezler.boş herifler hepsi.insanın seks yapacağı kişi bile azıcık doğru düzgün olmalı diye düşünüyorum ben.kendini kabullenmiş biri olmalı. bazılarıda tehdit edebiliyor genç eşcinsellerin fotolarını ailelerine vs yollamakla.
(bkz:cnm boş durma mesaj paneli orda durma yürü) burada ne güzel beyefendiler var , o paneli kullanın.boş heriflerle dakikalar kaybetmeyin hornette vb yerlerde.
( bu da benim görüşüm )

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları laptop markaları

uykusuzluk

bende de var. nedenleri ; sporsuz hayat, sağlıksız beslenmek, yeterli su tüketimi olmaması.

harun kolçak

şu an gökhan türkmen ile düet yaptığı ' yanımda kal ' adlı şarkısını dinliyorum. çok güzel söylüyorlar.
bu da güzel , sırada bu var (bkz:irem derici ft. harun kolçak gir kanıma)

yazarların çocukken okuyup etkilendiği kitaplar

fadiş- gülten dayıoğlu
oliver twist - charles dickens

yazacak başlık bulamamak

bunun nedeni başlık azlığıdır belki , bambaşka konular hakkında konuşmalıyız belkide. yeni başlıklar açılsın bence, hadi ayıcıklar.

gelecekteki sevgiliye not

lütfen hep yüzümü okşayarak sev ve şefkatini esirgeme.

islam'da eşcinsellik

eşcinsel olarak doğmak suç değildir.seks yapmak ölümü gerektirir suç olan bu yani.nasıl bir heteroseksüel , hetero olduğu için değil zina yaptığı için ölmeliyse. eşcinsel de seks yaptığı için ölmelidir o dine göre. aslında eşcinsel olmayıp zevk için livata yapan heterol erkekler var.bu suçtur, yani kilit nokta seks. nikahsız seks suç, livata zaten suç her türlü.yoksa o dinde gay olduğunuz için öldürülmezsiniz.
not : dini görüşüm yok.( islam , ateizm vb şeyler yok bende hiç bir şekilde.)

ilişkide erkekler ne ister

mutluluk ve huzur. mutlu edilmek isterler, huzurlu hissetmek isterler.
http://ayisozluk.com/erkeklerin-evlenmek...

erkeklerin evlenmek istediği erkekte aradığı özellikler

beni mutlu etsin ve huzurlu hissettirsin.sekste tatmin etsin, bencillik etmesin.aşırı erkeksi olsun.
(bkz:ilişkide erkekler ne ister )

yazarların kendi emeği ile elde ettiği şeyler

kendi emeğiniz ile yaptığınız kazandığınız şeylerden bahsetmek ve belki yeri gelince övünmek doğuştan gelen şeylerle övünmekten iyidir.(bkz:ayı sözlük yazarlarının mezun oldukları üniversiteler)
(bkz:doğuştan gelen şeyler ile övünmenin getirdiği akıl gerilemesi)
ben okuduğum liseyi kazandım kendi emeğim ile.ayrıca emek verip zaman harcayarak resim alanında gelişme kaydediyorum şuan sadece yeniyim ama gidişatım umut verici.

yazarların oturduğu semtler

ölmek istediğiniz şekil durum yer

rönesans sanatı için önemli bir yer olan italyada. her erkeğin erkekliğinin ve yakışıklılığının doruğunda olduğu yaş olan 40 yaşımda öncesinde yapılan uzun bir hamam sefası ve tertemiz olan bir ten , etrafımda yaptığım yağlı boyalar ve heykellerin olduğu bir malikanede.kırmızı şarabıma kattığım siyanür ile kendimi öldürmek isterdim.
sonrasında küllerimin iyonya denizine dökülmesini de isterdim tabi.

havalıyım demenin yolları

robert kolejine gittim demek.

doğuştan gelen şeyler ile övünmenin getirdiği akıl gerilemesi

doğuştan olan şeylerle övünen insanlar hayatta hiç bir başarı sahibi olamamıştır. onun gibi olan önceki veyahut şimdiki zamanda yaşayan insanlar ile övünür.cinsel yönelim, ırk , milliyet vb. şeyler ile övünmek sadece hayatta hiç başarısı olmayan ve başkaları üzerinden prim kasan insanların yapacağı şeylerdir.bu acizliktir. bir birey kendi başarısı veya emeği ile yaptığı şeylerle övünebilir fakat kalkıpta ben doğuştan x ' im diyerek övünmek çok acizce ve aklın gerilemesinin başlangıcıdır. dikkat ederseniz, bazıları atası ile övünür. doğuştan sahip olduğu kafatası yapısı veyahut ırk fiziksel özellik cinsel yönelim gibi şeyler sayesinde ondan önceki insanların emeğinin ve başarısının üzerine konar. ömrü boyunca bununla övünür ve yine övünür , kendisi hiç bir şeye sahip değildir. hep eziktir ve ezik kalacaktır.çünkü öncekilerin yaptıkları ile övünür. bunun cinsel yönelim versiyonu ; ben x yönelimine sahibim, artık daha bilmem neyim oyum buyum şuyum diye geveze geveze yazar çizer ve konuşur. doğuştan gelen bir şey ile kendince ezikliğini kapar. ama benim gibi düşünen insanlar mabadı ile güler bu insanlara.
  • /
  • 6

ilişkide erkekler ne ister

heyecan ister, tutku ister, kavga ister, dövüşmek ve sevişmek ister, rekabet ister, erkek işte olum ne isteyecek la. birasını ister, çerezini ister, kumandayı ister, ayaklarının yıkanmasını ister, futbol maçını izlemek ister.

platonik aşk

aşkların en güzelidir. asla ulaşamazsın. ulaşamadığın için de ulaşamadığın senin gözünde büyür de büyür. bazen bir bakışta ararsın onu. kendi içinde yaşattığın bir sevginin tam merkezinde yaşar hep...sessizce...

platonik aşk, aşkların en güzelidir. kendi içinde...sessizce...

osmanlıca

şiirlerine kurban;

bezm-i hamam edelim
sürtüştürem sana ben
kese ile sabunu
rahat etsin cism-i can
lal-ı şarap içirem
ıslatarak geçirem
parmağına yüzüğü
hatem-i zer dirahşân

eğil de bir sokayım
iki tutam az mıdır
lale ile sümbülü
saçına ey nevcivan

diz çökerek önüne
ılık ılık akıtam
bir gümüş ibrik ile
destine ab-ı revan

sen salınıp giderken
ben ardından sokayım
eteğini beline
olmasın çamur aman

kulaklarından tutam
dibine kadar sokam
sahtiyandan çizmeyi
olasın yola revan

öyle bir sokayım ki
dışarda hiç kalmasın
düşmanının bağrına
hançerimi na-gehan

herkese vermektesin
bir de bana versene
avuç avuç altını
olsun kulun şadüman

sen elinle tutmadan
ben ağzına vereyim
yeter ki sen kulundan
lokum iste her zaman

sen her sabah gelesin
ben vehbi’ye veresin
esselamünaleyküm
ve aleykümselam (4)

lise

hayatı öğrendiğimiz ve bir o kadar da hayattan ders almaya başladığımız yer. lisede bütün dertlerinizi anlatacağınız bir arkadaşınız olsun yeter. 3. yılımdayım ve zaman çok çabuk geçti. şurada 1.5 yılım kaldı.

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

ilkokul birinci sınıftayken bir sınıf arkadaşım vardı, adı rıdvan bana aşıktı. bir de komşumuzun oğlu ahmet. rıdvan saklambaç oynarken, nereye saklansam arkamdan gelir ve beni sıkıştırıp öperdi. günün birinde ahmet bizi yakaladı. fena kavgaya tutuştular. sonra dallas'ı çevirmeye başladık. onların da pipisi olduğunu görünce ortada doğaüstü bir durum olduğunu anlamıştım ama bu doğaüstü duruma eşcinsellik denildiğini bilmiyordum. yıllar geçti: rıdvan halen daha bana farklı davranır. ahmet ise ne zaman telefonda konuşsak, "ne güzel günlerdi." der.

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

çok çocuktum, adını koyamıyordum ama bir gariplik olduğunun farkındaydım ve mutlu ediyordu beni bu his... yanlış hatırlamıyorsam 16-17 yaşlarımda tanıştığım biri sayesinde, eşcinsel olduğumu kabul etmiştim... ve şimdi 30 yaşındayım, bunun hala hastalık olduğunu düşünen, bunun yüzünden cinayet işleyen hastalıklı beyinlerin olduğunu düşündükçe, iyi ki varım diyorum.

efe bal

ıtalya da yaşayan türk travesti. avrupanın en seksi travestileri arasına girmiş. türkiye de yaşayan travestilerle arası asla duzelmeyen şahsiyet.nami değer elegan efe . sex işçisi ve sex işçiliği ile ilgili aktivist.( bruksel uçağında soyunması , çıplak eylemleriyle ıtalya gundeminde ) hürriyet gazetesinin magazin ekine yaptığı röportajda tanıdığım kişi. dergide okuduğum kadarıyla varlıklı bir aileden geliyor. babasi istanbul un bir zamanlar tanınmış mafyalarindanmiş.
luks bir hayatı var . inanılmaz pahali marka kurkleri , marka takıları , çok çift ayakkabılarıyla kesinlikle gösterişi ve luks hayatı seviyor . snapchatte konuştuğum kadarıyla samimi aslında sadece yanlış anlaşılıyor gösterişe olan fazla düşkünlüğü yanlış bir imaj çiziyor. türkiye şartlarında yaşayan bazılarımızın seni sevmemesi anlaşılabilir.
ıtalyada yerel bir kanalda program yapmış , sex deneyimlerini anlattığı kitabıyla hala gundemde, " uslu kız " isimli bir şarkısı mevcut .
aslında renkli bir karakter bisiklete binmeyi seviyor . bisikletine binerken dahi chanel çantalarını yanından ayırmıyor.
(bkz:öyküay) ile neyi paylasamadilar bilemesem de youtube daki kavgaları enteresan .
ama pahalı takılarini , çantalarını , bmw , mercedes son model arabani gözlerini sokmasan seni anlayabilirlerdi. bence takdir edilecek travestilerden en azından farkindalik yaratıyor.

entelijansiya

"aydınlar topluluğu" anlamına gelen terim. genellikle kültürel ve siyasal etkinliğe sahip entelektüel topluluk anlamında kullanılır. bizim ülkemizde nesilleri korku ve baskıyla tükenmek uzere olan takım.

sözlük yazarlarının favori 3 filmi

sex and the city ( mr big le s.j.parker ın evlendikleri an evde odamda nasıl duygulanmistim anlatamam .çünkü lise yıllarımda kesfettigim bu dizi de carry i hem seviyor hem de ona çok üzülüyordum yazık ya falan diyordum çırpınışlarına. evet tamam carry tam bir kasardi belki ama aşık mr. big e. dizisini sevince filminide sevdim )
-persepolis ( iran yapımı o kızın ( karakterin adı aklima gelmedi )) tanri babayla konuşmaları , iran rejim değişikliği yakın olduğumuz bir kültür olduğu için ve yaşamamız muhtemel olduğu için )
-v for vendeta ( ah v nasıl da özetledi o filmde biz ibinoşlarin yaşadığı tüm problemlerin sebeblerini ve yapılması gerekenleri . surati murati ( adnani dogani ) hic umrumda degil v gibi biriyle sevişmeyi çok ama çok isterdim . gerçek hayatta zeki ultra zeki adamlara karşı dayanamadigim doğrudur (bkz:sapyoseksüel) im sanırım. )

üç taneyle sınırladım kendimi .

seyfi dursunoğlu sendromu

genelde 45 yaş üstü eşcinsellerde görülen aşırı masculen olduğunu sanma, herkesin kendini seveceğine inandırma, feminen hallerinden nefret etme, fem geyleri kötüleme algısı.

bence bir insanın kendini sevmemesinin en yalın delili bu. bırak yani kasmaya ne gerek var. sanki ne bok olduğunu bilmiyoruz.

Toplam entry sayısı: 104

anlamsızca mutlu eden şeyler

sevdiğim şahsın yeni fotoğraf yüklemesi veyahut önceki fotoğraflarını stalk yaparak bulmam.her ikisinde de stalk sayesinde buluyorum.bir sürü fotoğrafı ve videosu var fakat bir tane daha bulunca çok mutlu oluyorum :) o kadar var bir tane daha olunca mutlu olmam anlamsız gibi geliyor yani zaten tonla fotoğrafı var.
(bkz:stalk)
edit : fark ettim de heyecanlandıran şey onu görmekmiş.

doğuştan gelen şeyler ile övünmenin getirdiği akıl gerilemesi

doğuştan olan şeylerle övünen insanlar hayatta hiç bir başarı sahibi olamamıştır. onun gibi olan önceki veyahut şimdiki zamanda yaşayan insanlar ile övünür.cinsel yönelim, ırk , milliyet vb. şeyler ile övünmek sadece hayatta hiç başarısı olmayan ve başkaları üzerinden prim kasan insanların yapacağı şeylerdir.bu acizliktir. bir birey kendi başarısı veya emeği ile yaptığı şeylerle övünebilir fakat kalkıpta ben doğuştan x ' im diyerek övünmek çok acizce ve aklın gerilemesinin başlangıcıdır. dikkat ederseniz, bazıları atası ile övünür. doğuştan sahip olduğu kafatası yapısı veyahut ırk fiziksel özellik cinsel yönelim gibi şeyler sayesinde ondan önceki insanların emeğinin ve başarısının üzerine konar. ömrü boyunca bununla övünür ve yine övünür , kendisi hiç bir şeye sahip değildir. hep eziktir ve ezik kalacaktır.çünkü öncekilerin yaptıkları ile övünür. bunun cinsel yönelim versiyonu ; ben x yönelimine sahibim, artık daha bilmem neyim oyum buyum şuyum diye geveze geveze yazar çizer ve konuşur. doğuştan gelen bir şey ile kendince ezikliğini kapar. ama benim gibi düşünen insanlar mabadı ile güler bu insanlara.

yapay zekanın fotoğraf üzerinden eşcinselliği saptaması

şaçmalık bu ama . ölümle cezalandırılan ülkelerde bol bol kullanılırsa bu uygulama merak ediyorum stanford üniversitesi ne yapacak. ya da homofobik aileler çocukları için kullanırsa ne olacak ? cidden ne boş insanlar öyle bir üniversiteye gidiyor.neden alılar ki böyle boş ve beyinsiz herifleri ?

bambaşka biri

gay marşı olanı will survive 'ın türkçe versiyonu. ajda pekkan tarafından seslendiriliyor. ha birde irem derici'nin seslendirdiği versiyonu var :) hepsi birbirinden güzel
irem derici ' nin seslendirdiği bu ayrıca deniz akkaya da var.
deniz akkaya ile ilgili müthiş bir yorum var şarkının yorum kısmında : deniz akkaya, milf kategorisinde çığır açabilecek bir kadın. acilen değerlendirilmesi lazım.
bu yorumu yazan arkadaşa selam olsun . 553 beğeni almış yorum ;)))

yazarların yaptığı orospuluklar

bulabildiğim bütün gay porno oyuncularının mailene posta attım ve biri dedi ki :yeah ıf someone get my ticket ( eğer biri benim biletimi alırsa , evet ) vay vay dedim ne kolay lokmaymışsın erkek fahişe dedim adam için( bilet karşılığı kendini verecek dolaylı yoldan belkide para ödememi istedi yani büyük ihtimal isteyecekti) bir çok kişiye yazdım böyle biri daha cevap verdi : çok isterim ama hali hazırda bir planım yok. bende gelirsen , bütün vücuduna masaj yaparım ve şeyini yalarım dedim.( tabi ingilizce oldu bu muhabbet ) ilk iki kişi böyle cevapladı.
biride hayır dedi. belki diğer yazdıklarımda bir ara cevap verir meşguller demek ki çekim vs var. e tabi adamlar star :)
( hepsine istanbula gelmeyi düşünüyor musun dedim )

yazarların sevdiği fetişler

ölmek istediğiniz şekil durum yer

rönesans sanatı için önemli bir yer olan italyada. her erkeğin erkekliğinin ve yakışıklılığının doruğunda olduğu yaş olan 40 yaşımda öncesinde yapılan uzun bir hamam sefası ve tertemiz olan bir ten , etrafımda yaptığım yağlı boyalar ve heykellerin olduğu bir malikanede.kırmızı şarabıma kattığım siyanür ile kendimi öldürmek isterdim.
sonrasında küllerimin iyonya denizine dökülmesini de isterdim tabi.

sugar daddy

paraya ihtiyacım olduğundan değil de olgun erkekleri sevdiğimden ve hani zenginse günümüzü gün ederiz onunla. keşke olsa diyorum bir sugar daddyim paraya ihtiyacım olduğundan değil , bana hediye falan alabilir ödeme yapmak için.(sugar baby arayan varsa buyursun)
edit: eksileyen kişiyi merak ettim acaba kim ve neden eksiledi :(

babamı sik babam ol

gay bir çiftin oğlu bunu diyebilir.( derken gay bir çiftin oğlu ; babamı sik babam ol diyecek tabi)
(bkz: anamı sik babam ol ) hetero versiyonu bu.
eksiler bu yüzden heralde. yanlış anladılar.
edit : yanlış anlaşıldığını düşündüm daha rahat anlaşılması için açıklama ekledim.

sözlüğün suyunun çıkması

evet bir kişi yüzünden az önce soğudum.
edit: ay kıyamam üzerine alınmış ayıcıklar.

sugar daddy

paraya ihtiyacım olduğundan değil de olgun erkekleri sevdiğimden ve hani zenginse günümüzü gün ederiz onunla. keşke olsa diyorum bir sugar daddyim paraya ihtiyacım olduğundan değil , bana hediye falan alabilir ödeme yapmak için.(sugar baby arayan varsa buyursun)
edit: eksileyen kişiyi merak ettim acaba kim ve neden eksiledi :(

yazarların yaptığı orospuluklar

bulabildiğim bütün gay porno oyuncularının mailene posta attım ve biri dedi ki :yeah ıf someone get my ticket ( eğer biri benim biletimi alırsa , evet ) vay vay dedim ne kolay lokmaymışsın erkek fahişe dedim adam için( bilet karşılığı kendini verecek dolaylı yoldan belkide para ödememi istedi yani büyük ihtimal isteyecekti) bir çok kişiye yazdım böyle biri daha cevap verdi : çok isterim ama hali hazırda bir planım yok. bende gelirsen , bütün vücuduna masaj yaparım ve şeyini yalarım dedim.( tabi ingilizce oldu bu muhabbet ) ilk iki kişi böyle cevapladı.
biride hayır dedi. belki diğer yazdıklarımda bir ara cevap verir meşguller demek ki çekim vs var. e tabi adamlar star :)
( hepsine istanbula gelmeyi düşünüyor musun dedim )

yazarların sevdiği fetişler