efe bal

italyada yaşayan ünlü türk travestidir.

hürriyette yapılan röportaj http://www.hurriyet.com.tr/pazar/19386238.asp
ağzı açıklarda bırakan kişilik. ayakta alkışlıyorum kendisini. ahanda kalktım. hak ettiğini yaban ellerde alması da başka bir konu.
oldukça aktivist biridir.

http://www.milliyet.com.tr/rahibe-kiyafeti-giyen-turk/dunya/detay/2186898/default.htm

oldukça etkileyici. twitter'dan takip etmek isteyenler için; https://twitter.com/efetransex
saygı duyulası birine benziyor.
ıtalya da yaşayan türk travesti. avrupanın en seksi travestileri arasına girmiş. türkiye de yaşayan travestilerle arası asla duzelmeyen şahsiyet.nami değer elegan efe . sex işçisi ve sex işçiliği ile ilgili aktivist.( bruksel uçağında soyunması , çıplak eylemleriyle ıtalya gundeminde ) hürriyet gazetesinin magazin ekine yaptığı röportajda tanıdığım kişi. dergide okuduğum kadarıyla varlıklı bir aileden geliyor. babasi istanbul un bir zamanlar tanınmış mafyalarindanmiş.
luks bir hayatı var . inanılmaz pahali marka kurkleri , marka takıları , çok çift ayakkabılarıyla kesinlikle gösterişi ve luks hayatı seviyor . snapchatte konuştuğum kadarıyla samimi aslında sadece yanlış anlaşılıyor gösterişe olan fazla düşkünlüğü yanlış bir imaj çiziyor. türkiye şartlarında yaşayan bazılarımızın seni sevmemesi anlaşılabilir.
ıtalyada yerel bir kanalda program yapmış , sex deneyimlerini anlattığı kitabıyla hala gundemde, " uslu kız " isimli bir şarkısı mevcut .
aslında renkli bir karakter bisiklete binmeyi seviyor . bisikletine binerken dahi chanel çantalarını yanından ayırmıyor.
(bkz:öyküay) ile neyi paylasamadilar bilemesem de youtube daki kavgaları enteresan .
ama pahalı takılarini , çantalarını , bmw , mercedes son model arabani gözlerini sokmasan seni anlayabilirlerdi. bence takdir edilecek travestilerden en azından farkindalik yaratıyor.