evrimparis

Durum: 439 - 59 - 6 - 0 - 22.02.2018 13:07

Puan: 4640 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Kırçıllı dünya bu ara şeytanların istilasına uğramış gibi herkes kötü bense başpiskopos
  • /
  • 22

erkek deyince aklınıza gelen ilk üç şey

bear olmak için kendini yemeğe vermek

şişman olunabilecek durum şişman olmak ile baer olmanın aynı olmadığını düşünüyorum . bear larda iri kıyımdır ama ( bence ) şişman durmaz onların iri kıyım halleri .
yaşasın poncik suratlı bear beyler . çok tatlılar bence sempatik suratın asagılarına inince sert bir sürpriz sizi bekler . hem yumuşak hem sert . ikisi bir arada .

erotik öykü

(bkz: edebiyatta erotizm ) bu kitabı okumamızı tavsiye ederim beybisi . gabriel garcia marquez den tut james baldwin e kadar ünlü edebiyatçıların yazın hayatlarına başlama yıllarına ait erotik hikayelerini derlemiş bir kitap . bana pek erotik gibi gelmemişti lise yıllarımda ama o dönemler için erotik olabilir . ( amerikan edebiyatının tarihi olarakta görülebilirmiş )

yazarların onları sevmeyen yazarlara söylemek istedikleri

seni kim seviyor acaba da sen beni sevmiyorsun ayhhhh öldür beni çok ta fifi... seni sahibin sevsin hoşt hoşt hoşt kenarım .. ağır yıpranmış kaskosuz vasıta seni

göt sik taşak aktif meme pasif sokmak yalamak

ben kullanıyorum ayol çok keyifli bence sevişirken argo konuşmak . zaten o eylemin adı sikişmek değil mi ? taşagı siki göte am a sokma hali işte o da . elit elit sevişenleri anlayamıyorum . ben zevk alıyorsam dudağımdaki rujun gözümdeki kalemle karışması lazım yoksa abdestim bozuldu saymam .

her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek

istanbul’a gelme git git diyenler sizi zorla oraya bağlıyorlar mı ? o nasıl istanbul a yerleşmek istiyorsa sen de malını mülkünü topla yerleş işte kırsala ev fiyatları ucuz kira ucuz oh mis . neyi bekliyorsun orda yer aç şekerim geleceklere .
ben de istanbul da yerleşmek istiyorum ama tavsiyem şu istanbul’un her yeri bence istanbul değil . istanbul’un nimetlerinden faydalanmak istiyorsan birazcık paran olacak cebinde . araştırdığım kadarıyla 1000 tl ye de kira var 5000 tl ye de 200 bin e de satılık ev var milyon dolarla ölçülen evlerde var vs . ben istanbul un bazı bölgelerinin daha beter olduğunu düşündüğüm için araştırma yapıyorum . mesleğimi de yapabileceğim bir yer , rahat oturabileceğim bir semt sana da tavsiyem araştır derim önce . kötü örnek çok olduğu gibi iyi örneklerde bir o kadar fazla . ( konunun uzmanı değilim ama uzmanı olanlar yazsa güzel olabilir )
küçük şehirlerde bir tane bile aktivite yok ! boktan tiyatrocular para kazanma derdiyle turne yapıyor , adam akıllı kültürel bir etkinlik yok olayın cinsel boyutuna gelmek dahi istemiyorum . kendi hayatımdan en basit orneklere devam edecek olursam kullandığım hormon ilacımı ben kadıköy’de bulunan bir eczaneden karşılıyorum gibi . küçük hayatlara özenen insanlar taşının ordan yer açın, yerleştiğimizde trafikle falan uğraşmayalım olur mu ?
ha amacın eğlenceyse de ne yapcan istanbul da ayda yılda bir git eğlen oh mis çekme o derdi ders . istanbul bir londra paris newyork tan daha mükemmel bir yere gelir gelmesine de ah neyse düşünce suçu işlemeyim normal bir zeka demek istediğimi anladı !

nostradamus

fransız hekim , astrolog , kahin , eczacı . 1500 lü yıllarda ölüyor . yaşadığı zaman cadılık bir suç olduğu için kehanetlerini şiirsel bir dille yazıyor ve kendi üslubuyla şifreliyor .
ilk olarak kendi ölümünü biliyor ve ölümünden sonra mezarının açılacağı tarihi biliyor . 1500 şerde ölen kahinin mezarı 1700 yılında açılınca boynunda bir kolye bulunuyor ve bu kolye de 1700 yılı yazıyor .
kahinin gerçekleşmiş bir sürü kehaneti mevcut en yakın zamanda gerçekleşen kehaneti trump başkan seçileceği ( işin ilginç tarafı yüzlerce yıl önce yaşamış bu adam kendisinden sonraki medeniyetlerin terminolojilerine uygun bir dil kullanmış çok enteresan değil mi ? )
2018 kehanetleri korkunç . üçüncü dünya savaşının başlangıcı . doğal felaketler . küresel ekonomik kriz . çin ve türkiye nin birleşip hristiyanlığı yok edeceği de söyleniyor . kuzey kore nin başındakini küçük adam diye tanımıyor ve yaşanacak felaketleri , atom bombası saldırılarından bahsediyor . üçüncü dünya savaşının fransa’da başlayacağını ve uzun bir süre dünya da savaş yaşandıktan sonra kısa süreli gelen barıştan sonra dördüncü dünya savaşının yaşanacağını da söylüyor ...

yunanistan

nostradamus'un 2018 kehanetleri gerçek mi oluyor ?

beden olumlama hareketi

benim entry girmemem gereken başlık .
ay içimiz dışımız eril abla olmuş abla . spor yap( estetik görünmek için , estetik yaptır , saçlarını boyat , kaşlarını aldır ... modern plaza kezbanı ruhumuzun algılanamadığı kafalar . ama ben seviyorum bu kafaları çekiyor beni böyle insanlar erkeğe de kadını da escinseli de ama kendime gelince asla olumluyamıyorum .

hilal feza ve diğer gezegenler

trans kadını canlandırmak için kutluğ ataman keşke bir trans kullansaydı . yok mu yanı trans olup o rolü babalarca oynayacak trans kadın . bu ne perhiz bu ne lahana turşusu .
sinema anlayışınız bu kadar ! piyasa bir suratla sen gerçek hikayeyi nasıl vereceksin ? hande ataizini i de straight bir orospu rolü verseydin yine filminin popüler olma derdini bir şekilde sağlardın . neyse çöp olur kesin zaten .

emil michel cioran

rumen deneme yazarı ve ahlakçısı . bükreş üniversitesi felsefe bölümü mezunu . ilk kitabı ümitsizliğin doruklarında rumence ve fransızca yazdığı her şeyin özünü barındırıyormuş . bergsonculuktan kopmuş , hayatın trajik boyutundan habersiz oldugunu düşündüğü için . 1995 alzheimer hastalığından öldü .

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

çürümenin kitabı . ( kesinlikle tavsiye ediyorum alın sindire sindire okuyun ) (bkz: emil michel cioran )

peynir olsaydım kesin kaşar olurdum

ben kesin rus kaşarı olurdum . kaşar olsaydım ama değilim köylü peynırıyım ben namuslu (!) kezban ot kokulu falan filan inter milano. hahahah

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

(bkz:alice cullen ) bu edward ın bacısına nerem benziyor bilmiyorum ama saçlarım koyu kahve olunca benzetiyorlar . yaşıt olduğum koliler ve kankalar

ayı sözlük check-in servisi

içime sıkıntı düşüren başlık . içime bööööğğğ geliyor karabasanların tecavuzune uğruyorum . @kayseri
bir bitse de kurtulsaydık .

yanında huzur bulduğunuz insanlar

henüz bulamadım öyle birini .

sözlük yazarlarının depresyon nedenleri

ben anlatsam sözlükten bana antidepresan yağacak başlık .
geleceği düşünmek .. trans ablaların yaşadığı dramlara empati yapıp o dramları yaşıyacagımı düşünmek ..ayh içim şişti anlatmaya devam edemeyeceğim .

hoşlanılan kişinin eskiden seks işçisi olması

sex work is work ! çevremdeki sex işçisi kadınların küçük bir kısmıda olsa hukuk tıp mühendislik mezunu isteseler mesleklerini yapabilirler ama istemiyorlar yapmıyorlar . gereksiz ahlak kasmaya gerek yok !
mecburen yapanlar için üzücü bir durum . tam bir trajedi .bazıları isteyerek yapıyor bunu da görmezden gelmemek lazım . işin trans boyutuna girmek istemiyorum . düşüldüğü zaman toplumda tutunma çabasında olan özellikle taşrada yaşayan bir transın çok fazla seçeneği yok . okullarını dahi bitiremiyorlar baskıdan , dışlanmadan , ötekileştirmeden . gereksiz eleştiri cok fazla gereksiz . aslan gibi ibneler hetero vari olanlar isteseler amelelik bile yaparlar ötekileştirilmeden hem de ama gel gör ki onların orospulugunu onaylayan zihniyet bir kadının bir transın orospulugunu yadırgaması beni şaşırtıyor . kabul edin hepınızın içinde orospuluk var . kimi para orospusu kimi mevki orospusu kimi hediye gezme tozma orospusu nadirdir güçlü tek başına dimdik ayakta kalan kadın .

10 cm penis çok mu küçük sorunsalı

değil ya içinizde 10 cm işlevi iyiyse uzun süre kalabiliyorsa yeterli bence . sik buldunuzda cm 2 si kaldı . hahaha

survivor 2018 all star

nihat doğan ı hangi akla hizmet oraya davet ettiniz anlamadım . utanmadan short giyiyor bu laik sistemde sn nihat doğan diz kapağının üstünde şort giymeye tişörtsüz gezmeye utanmıyor musunuz ? ya o kadın yarışmacılar ya o adamın yanında şortla atletle nasıl geziyorsunuz . biz unutmadık acun ılıcalı özgecan ı nihat doğan ı da ! ikiyüzlülük .
  • /
  • 22

diren coşkun

keskesor lgbt'nin aktivistlerinden. daha önce kesinleşmiş bir suçu gerekçe gösterilerek tutuklanmış. trans aktivist erkeklerle aynı hücrede tutulmak istenmiş, bunu kabul etmediği için tek kişilik hücrede tutuluyormuş. suç olarak örgüt üyeliği gösterilmiş.

https://asdi-lgbti.com/2017/08/18/lgbti-...

keskesor'un konuyla ilgili ilk açıklaması şöyle;

keskesor lgbti'nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"öncelikle cezaevine götürülürken jandarmanın sözlü ve fiziksel tacizine maruz kaldığını söylemeliyiz. öte yandan gardiyanların ve infaz memurlarının diren'e yaklaşımı oldukça iyi. kendisine "diren hanım" olarak hitap ediyorlar.

diren kimlik ismini kullanmadığını ve kadın olduğunu söylediğinde bu beyanının esas alınmış olması diren'in moralini yüksek tutan unsurlardan biri.

cezaevine girdiği günden bu yana duş alamamış olması, verilen yemeklerin vegan olmaması ve tek kişilik bir odada kalıyor olması bahsettiği olumsuz cezaevi koşulları arasında. buna rağmen diyarbakır d tipi cezaevinde kalmayı ve başka bir şehre sevk edilmemesini istiyor.

asıl önemlisi diren'in cezaevine girdiği ilk günden bu yana açlık grevinde olması. bunun nedenini şu şekilde açıklıyor: "herhangi bir örgüt üyeliğim yoktur. anarşistim. bana verilen cezayı kabul etmiyorum."

coşkun önce diyarbakır e tipi kadın kapalı cezaevine gönderildi, daha sonra cezaevi yönetimi tarafından diyarbakır d tipi kapalı cezaevine gönderildi. erkeklerin olduğu koğuşta kalmak istemeyen coşkun, tek kişilik odada kalıyor.

diren coşkun

talepleri sezgin tanrıkulu sayesinde meclis gündemine soru önergesi ile taşınmış.

tanrıkulu, soru önergesinde şu soruların yanıtını istedi.

1.tekirdağ 2 no’lu cezaevinde kalan ve yaklaşık 21 gün önce ölüm orucuna başlayan trans kadın tutuklu diren coşkun’un insan hakları taleplerinin yerine getirilmesi hususunda adalet bakanlığı bir an önce talimat verecek midir?

2.yaklaşık 21 gün önce ölüm orucuna başlayan trans kadın tutuklu diren coşkun’un kaldığı tekirdağ 2 no’lu cezaevi müdürünün insan hakları talebine duyarsız kaldığı iddiası doğru mudur?

3.iddialar doğru ise, cezaevi müdürü ve yönetim ile ilgili olarak adalet bakanlığı inceleme ve soruşturma başlatılacak mıdır?

4.cinsiyet kimliği, insan varoluşunun ayrılmaz bir bütünü olup, diren coşkun’un hapishane yönetiminden sağlık hakkına dair talepleri aynı zamanda kişisel bütünlüğünün korunması ve kişilik hakkına saygı gösterilmesi gerekirken; hapishane yönetiminin diren coşkun’un cinsiyet kimliği, cinsiyet ifadesi ve cinsiyet geçişi ile ilgili en temel talepleri olan ameliyat, ve diğer her türlü tıbbi, psikolojik, psikiyatrik ve sosyal desteği sağlamamasının gerekçesi nedir?

5.diren coşkun’un, açık cezaevine gitme hakkı olmasına rağmen buna izin verilmediğini iddiası doğru mudur?

6.türkiye’de illere göre cezaevlerinde tutuklu toplam kaç trans kadın ve erkek vatandaş bulunmaktadır? tutuklu trans kadın ve erkeklerden kaçı hak ihlali yapıldığı gerekçesiyle cezaevi yönetimlerine başvuru yapmış, yapılan başvuruların kaçına ne şekilde yanıt verilmiştir?

https://asdi-lgbti.com/2018/02/20/sezgin...

jet sosyete'deki eşcinsel karakterin tepkilere sebep olması

feminen olduğu için mi eşcinsel etiketi vurulmuş hemen. feminenlik = eşcinsellik mi? ilk bölümde eşcinsel olduğuna dair bir diyalog görmedim ben. karakter modacı ve stilist sanırım. her ne olursa olsun feminen olması eşcinsel olduğunu göstermez. bu kafaya göre her sert tavırlı kadın da lezbiyen zaten.

kızlarla hiç denedin mi

hetero kadını eşcinselliğe teşvik veya eşcinsel erkeği heteroluğa teşvik sorusu olabilir.

göt sik taşak aktif meme pasif sokmak yalamak

gören de sanki hiç kullanmıyoruz bu kelimeleri zannedecek. nesi var her gün, her hafta, her ay girilen ilişkilerde fantezi amaçlı kullanılan libidoyu tavan yaptıran sözcüklerdir. ayy ben hiç kullanmıyorum çok elitim, böyle kelimeleri götüme bile sürmem tayfası hiç inandırıcı değildir.

burcunuz hayrolsun amca futurelavirs

başlangıçta sadece ikizler burcu için yazılmış giri idi ancak aşırı ısrar ve talep üzerine 12 burcun tamamını işin içine kattım.

tarihin derinliklerinde en eski ilkçağ filozofları "sen elmayı sevmiyorsun diye başkası da elmayı sevmemek zorunda değil" der ve devam eder "sana lazım olmayan bir çöp başkası için altın değerinde olabilir."

eğlenmek amaçlı yazılmış giriler bunlar. maksat okuyup eğlenelim. astroloji ilgisini çekenler tabiki özellikle takip de edebilir. hatta başlığa futurelavirs amca yazılmış ki amca deliğim ama ben çok eğlendim ha isteyen teyze bile yazabilir^^

sözlükte her şeyin bu denli ciddiye alınmasından ötürü bazen kendimi sihirbaz hilesi ile tavşana çeviresim geliyor. hep bir gerçeğe çağrı var oysaki ben sözlükte illa maddi gerçekle örtüşsün diye kendimi yırtmadan yazıyorum çok da eğleniyorum. siz de eğlenmenize bakın fazla siklemeyin olanı biteni. öpüldünüz.

her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek

küçük bir şehirdeyim ve herkes muhafazakar.çok sıkılıyorum. birden cesaretimi toplasam ve istanbul'a gitsem diyiyorum. bir sokak kenarındaki gay barda eğlensem diyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum.ne yapmalıyım.

trans kadın'ın bebek emzirmesi

altı yıldır hormon tedavisi gören bir trans kadın, eşinin dünyaya getirdiği bebeği altı hafta boyunca yeterli olacak şekilde emzirmeyi başarmış.

https://asdi-lgbti.com/2018/02/18/trans-...

10 cm penis çok mu küçük sorunsalı

9 cm ye göre niceliği fazladır. çünkü 10, 9dan büyüktür^^

(bkz:mantık grubu sınav soruları)

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

anlık benzetildim. muhtemelen 15 sene sonra böyle olacağım. azcık giderim olaydı iyiydi be. ühü.

(bkz:vermeyince mabud neylesin mahmut)

Toplam entry sayısı: 439

en komik yemek davetleri

yemek davetinden insan ne bekler ? temiz , ferah , güzel kokan bir ortam ; özenle hazırlanılmış şık masa ;davette bulunan kişinin şık giyinmesi berber görmeyen yerlerinin berbere görünmesi falan . sen ne yaparsın sabahtan kahvaltını yapar duşunu alır yemek saatine göre işlerini hazırlarsın yemek saatine yakın kuaföre gidersin ayda yılda on yılda falan giyeceğin seksi bir o kadar usturuplu ama cüretkar kıyafetini giyersin ( tercihen ben etekli bir şeyler giyerim ki belki masada fantazi yapar ayağını falan gezdirir düşüncesi ( hayaller ve hayatlar ) ) erkeğe ne alınır ışte kırmızı gül olmaz beyaz gül ya da papatya alırsın, arabadan inmeden son kez özel akşamlarda sıktığın parfümü sıkıp aynadan rujunu kontrol edip rimelini bir kere daha geçip çıkarsın. ( söz konusu beldeli koli ama adam lacomtrak tavırlarda acaba aşk kadını mıyım ki diye denersin yani hani e belki ) zile basarsın ve şok gecesi başlar.

yemek dediği şey pizza , kapalı plastikte alınmış salata ve saçma market sosları ! insan bir çorba yapar ya falan diye düşünürsün e bu bana çiçek de almamış e ben bu pizzayı yersem tanrım vıcık vıcık ( hayır cok severim o ayrı ) rujum ağzıma gözüme bulaşır e ben bu oduna çiçek de aldım tanrım of ne aptallık neyse adam yalnız yoğun çalışıyor olur tamam sus . sen kırmızı pullu mullu elbise adam yanında koltukta şortla oturuyor ve bira içmeyi teklif ediyor ( ya hayır bira da içeriz ama ben bira konseptinde degilim ki )olmaz işte o an çıldırdığın an !
-hadi odan neredeydi ? dokunma sakın pizzalı ellinle elbiseme ! ( hatta o kadar kızmışsındır ki ) önce cash i alırsın.
ve bir aşk maceran daha iğrenç bir şekilde bitmiştir .. beklenti suya düşmüş romantik olacağını düşündüğün yemek maç izleyen adamlar modunda geçmiştir ! üzülecek bir şey yok işimize baktık der ve gidersin . evine gittiğinde telefonuna bir mesaj " evrim gerçekten seni anlayamıyorum " gel de bu adama cinsiyetçi küfür etme ! o kuaförde o kadar vakit ayır o elbiseyle çiçekçiye git çiçek al odun öküz sana mesaj atsın evrim seni anlayamiyorum .
" arama bir daha beni sana vermicem artık ! "

eşcinsellerin yaşlanması

beni bunalıma sokan başlık. dur ya daha 22 yaşındayım hatta yeni oldum bir trans için çok genç bir yaş. ama aklima geldi tabi ölmez de yasarsak. . .
yercekimiyle savasamiyacagimiza göre kabullenmek en iyisi olmalı yaşlanmayı , yaşlıları her zaman sevmisimdir saygısızlık yapmam oturduğum binada bazılarının sokak işlerini falan da yaparim ama gel gor ki hayal ediyorum aynaya bakınca saçlarım beyazlamis , derim yere yaklaşmış ve kırışmış , tanrim sex neudi modumdaymis vajinamin yerini unutmuşum sadece ciş yaparken falan görüyormuşum...
farkındayım yaşlanmak korkunç ( bana göre ! ) yaşlılığa güzellik , çekicilik , seksilik bunlar da tasinamaz biliyorum insan yasliligina sadece ismini adını yaptıklarını tasiyabilir ondan gençlik yıllarında çalışmakla mümkün olabilir .
aklima banu alkan geldi bak bu başlık psikolojimi bozdu ...

35 ten sonra kendimi aşka açmaliyim sanirim . evlenmiş karısı ölmüş küçük çocuğuna anne ( doguramayacagima göre ) , kendisine prenses , yaslaninca da elimi tutabilecek koca ariyorum. ( kahkaha )ay bak ciddiyim bu kez hukukçu olacak kriterimi kaldırdım ekonomist , işletmeci ne biliyim be adam olsun yeter . tercihen çiftliği falan olsun genc yaşta yaşlandigimda tadini cikaramayacagim şeyler için çabalamak istemedim bir an . (bkz:koca istiyorum gel beni al )

heteroseksüel dünyanın sevdiği gay trans modeli

bir yanda selin cigerci ve kerimcan durmaz kafaları, bir yanda kıvılcım arat ve diren coşkun ..

sistem biraz nankör olsa gerek nankör ve ikiyüzlü . bir tarafı coplayan polis diğer tarafla selfie çekinir . bir tarafa ahlaksız diyen insanlar diğer taraf youtube da video yüklese de izlesek diye bekler .. mesele yine kapital ekonomiye çıkıyor sanırım . neyse bazen susmak bir şeyleri anlatmak için daha yeterli .

10 cm penis çok mu küçük sorunsalı

değil ya içinizde 10 cm işlevi iyiyse uzun süre kalabiliyorsa yeterli bence . sik buldunuzda cm 2 si kaldı . hahaha

içinden bok çıkan bir deliği sikmek

içinden çocuk çıkan deliği sikebiliyorsunuz ama ! bok sikmek bu gibi ifadeler faşist ve homofobik söylemler ! ama mantiklari sıfır bunu düşünen kafaların içinden bebek çıkan , kan çıkan deliği de sikmemeleri lazim ! ne kafalar ya ! bok dediğin şeyi kötü yapan şey de benim için ve herkes için kabullenilmiş algı ! saçma popüler alginizi sanata bilime politikaya yoneltseydiniz azıcık insanı yaşardık bizde ! natgeo da yayınlanan orangutanlar gibisiniz evrim gecirememis kafalar !

içinden bok çıkan bir deliği sikmek

içinden çocuk çıkan deliği sikebiliyorsunuz ama ! bok sikmek bu gibi ifadeler faşist ve homofobik söylemler ! ama mantiklari sıfır bunu düşünen kafaların içinden bebek çıkan , kan çıkan deliği de sikmemeleri lazim ! ne kafalar ya ! bok dediğin şeyi kötü yapan şey de benim için ve herkes için kabullenilmiş algı ! saçma popüler alginizi sanata bilime politikaya yoneltseydiniz azıcık insanı yaşardık bizde ! natgeo da yayınlanan orangutanlar gibisiniz evrim gecirememis kafalar !

ayı sözlük yazarlarının penis yatırma yönü

üçleme hahaha.. hayatim alicaksin bacak arana doğru egiceksin tasaklariniz büyükse ped falan koyun yoksa olmuyor .. napcan bszi kadınların vajinası dışarıya doğru çıkmış olabiliyor... sal gez ayol

kadın dünyanın süsüdür

ben anlayamiyorum artık bu kafaları ! ne süsü ya ? sen meta mısın ? sen mal mısın ? bir hizmet satsan dahi ozgursun , sen yine mal olmuyorsun ! sonra dolmusta bir " erkek " şort giyen bir kadını tekmeleyince kadına şiddeti nasıl onleriz ! yahu erkek seni insan yerine koymuyor ki seni metalastiriyor ve buna sebeb olan etkenlerden birtanesi de sensin, bir kadınsın ve sensin ! yok " kadın çiçektir " çiçek micek degiliz kadın kadındır ! bitti ! bu kadar zavalli olmayın yahu !

bana bakin kezolar ( ben de kezban olabilirim belki ama bir erkek bana hicbir sey yaptiramaz zorla canım isterse yaparim vazifemse yaparim vs vs vs ) " hukuk " yoktan varolmus kurallar bütünü degildir ! hukuku var eden birçok etken vardır ! bunlardan en onemlileri bireylerin ihtiyaçları , " pozitif hukuk " bireylerin toplumun ihtiyaçları dogrultusunda ortaua cikar ! yani sen sivil toplum olusturmazsan ! butunlesmezsen ! hakkını soylemezsen hukuk mukuk sana çalışmaz ! armut pisip ağzına düşmez !

dark bear'ın yattığı yazarları editör yapması

ay ben çirkin miyim yanee ? diye beni bir anligina düşündüren entry ? ay cidden çirkin degilim ben yaa herkes benim peşimde dermişim.. demekki editör olursam biranda demekki herkes benim kraliçe olduğumu düşünecek (kahkaha )
yahu adamla whatsappta bile konuştum inanılmaz babacan , yardım sever , iyiniyetli , insanin dertlesebilecegi nitelikte bir insan . bence darkbear la sevişmek isteyipte darkbearin sevismedigi kafalardan çıkan sesler . ayrica öyle olsa ne olacak ? hayırdır ya ? milletin yatak odasından size ne ?

alonebear

sana söz sana yemin bir gün kayseri ye gelirsen ben burdan kurtulmadan önce tabikisi sana bear ayarlicam valla da billa da :) istanbul da olsaydım paketleyip yanina göndermiştim bile ... sohbetini sevdiğim bear arkadaşımmm

vücudu kıllı olan erkeğin maruz kaldığı durum

immmmm erilligin dibi erkekkk... en sevdiğim fiziksel olarak dogal yorgan battaniye olur kis geceleri yatakta sıkılınca uzamis killarini orebilirsiniz ayyy cok tatliskooo benim hic olmadi yani oldu da benim olan olmadi. titanic batsa killariyla seni suyun uzerinde de tutabilir .. jack jack diye aglamazdi da rose jack azicik erkek olsayi. ruhumdaki kezbana ates edebilirsiniz.

baharcandan

bos ver onlari sen üzülme.. o da tabiki bir aglamak .. siyahlar ve beyazlarin icinde gri olmak bir onurdur tatlim ne demis icona pop "you re from the 70 s , but i am 90 s bitch ! "
bahar candan i severim nihal candan dan ötürü .. anlayisi marjinal asla sıkıcı degil mantikli ve iyi bir zekanin algilarina hizmet eden cinsten ... normal kadar korkunc olan insanlarin drami olmaktansa kendi prensesliginin kraliçe sisin bebek ..

sikip bırakmak

bir erkegin sikip birakma hali erken bosalmasi olsa gerek bende .. sahsen verip biraktigim çok... ver birak ayol amaaaan alışmışlar ezik kadinlara memelerimi iyi op hissetmiyorum diyen birini görünce de essekten dusmuse donuyorlar ... iyi yalaaaa laaaaan it ayyyu keske ttans travesti baskici bir dünya olsa keske ne renkli olurdu hayat

sünnet olmayan erkek

sevmiyorum saksofon notalarina tam anlamıyla basamiyorum çünkü.. mumkunse sünnetli aliyim ben ya ya da saksofon dinletisi istemesin benden ... adi ustunde saksafon ... disi yumusak ici sert seyleri sevmiyorum sert baslayip yumusak bitmeli benve .. ayrica surpriz de sevmem opuldukce o deri kenara itiliyor ve hassasiyeti extra yuksek bir cisim yaklasiyor uzerime ... uf tukendim... kopenhaga gittiğimde yasadigim bolca ogurmeli tecrubeler... yahudi de bulamayınca son gunler göçmen bir türk bulup kocacimmmmm diye sarilmama sebeb ...

herkes alkol alırken kola içmek

alkol yerine kola yapan arkadaş kimse kola vücuttan daha zor atilan içecek ve daha zararli .. kola yerine şarap falan icte kan yapsin beynine kan gider azcik .. üzüldüm.