dark bear'ın yattığı yazarları editör yapması

valla yeni haberim oldu. sanırım yazarlar sikişmekten ve adam düşürmekten bu konuyu yazmaya zaman bulamadılar ve yine bunu da izah etmek konuyu ışığa çıkarmak kötü adam füğçır olarak bana kaldı.

valla yıllardır burdayım kah editör oldum kah moderatör ama dark ile sikişmedim belki de tipi degildim her neyse. yeterince yazarla yattım zaten dark'la yatmasam da olurdu kendi adıma.

konu bu değil konu artık devlet kapısında ve resmi dairelerde bile kimse sikmedigine papuç giydirmiyor arkadaşlar. ülkede torpille hakim savcı olunurken böyle basit şeyleri konu yapmayın ciddi sorunlar var çünkü. ha sen editör olamıyor musun muhtemelen yarrak gibi yazıyorsundur ya da kötü bir insansındır. her sey güzel yazmak da değil adam da olmak lazım. ha sen yatarak editör olduğunu iddia ediyorsan o da senin başarın yatağın iyi demek ki alkislamak lazım.
ütopik dünyalar güzeldir.

bu gün kafamız da pek güzel. hihihi
işin özü şöyle, zamanında burada yazan şuan yazarlığı alınan biri bana bu iftirada bulunmuştu. yattıklarına editörlük veriyorsun, editör olmak için seninle yatmak lazım gibisinden bir şeyler yazmıştı. o konuya ithafen açılmış bir başlık gördüğüm kadarıyla. sıkıntı yok arkadaşlar, ben zaten onur yürüyüşüne de koli bulmak için katılıyorum. iftiraların sonu gelmez. boşverin eheheh
şöyle söyliyim; ben de dark bear'a atılmış o saçma iftiranın olduğu yazıyı okumuştum ya da bir yerlerde duydum. şimdi yanlış olmasın. ama şu var; aynı yazar benim için de dark bear'ın fake hesabı demişti. tamamen şok edici. ama bayağı gülmüştüm. dark bear boş zamanlarında benim bu hesabı kullanıp, sözlükte eğleniyormuş. sonra bu yazarların fikri şöyle değişmiş; dark bear'ın özel mesaj kutusunu görmüşler sanırım. orada benim sözlükle ilgili sorularımı mı, öyle bir şey görmüşler yanlış hatırlamıyorsam. sonra inanmışlar dark bear olmadığıma. bunu okuyunca çok gülmüştüm.

bu insanlar kendi ruh hastalıklarıyla başkalarını karıştırıyor herhalde. ya da gora gibi çok gezegenimsi bir hayatları var. bilemeyeceğim.
son zamanlarda beni en çok güldüren başlık.d
kafamda canlandırıyorum da bi gülme geliyor.d.d

-nasıldım?

+harikaydın yine..

-sen de canım.. :) :)

+editör mü yapsam ya ben seni ayı sözlüğe? hı, ne dersin?

-a aa, nerden çıktı şimdi?

-bilmem çok güzel sevişiyosun bence müthiş bi editör olursun sen.

+seni mi kırıcam bebeğim yaa olurum tabi ehehhe.


ay bir de editör olamayanlar da olabilir mesela.

-dün dark bear beni mülakata(?) çağırdı, gittim ama pek memnun kalmadı. editör olamayacağım sanırım.

+aa seni çağırmış mı, beni neden çağırmadı acaba..

-bilemedim, iyi sevişemiyor zaten aman boşver.

eheueheueheue...
deneyimlerle böyle bir sey olmadığı ortaya çıktı. misal darkın yattığı iddia edilen ancak editör olamayan tonla adam var olsa onlar olurdu. ama allahtan umut kesilmez dark bearla yatarak sözlüğü üzerime yapmasını planlıyorum.

eee şeyma subaşı olmayabiliriz ama bizim de aklımız çalışıyor. kıpss
ay ben çirkin miyim yanee ? diye beni bir anligina düşündüren entry ? ay cidden çirkin degilim ben yaa herkes benim peşimde dermişim.. demekki editör olursam biranda demekki herkes benim kraliçe olduğumu düşünecek (kahkaha )
yahu adamla whatsappta bile konuştum inanılmaz babacan , yardım sever , iyiniyetli , insanin dertlesebilecegi nitelikte bir insan . bence darkbear la sevişmek isteyipte darkbearin sevismedigi kafalardan çıkan sesler . ayrica öyle olsa ne olacak ? hayırdır ya ? milletin yatak odasından size ne ?
olmayan sey. neden?
1. aramizda koca bir okyanus ve bir kita var.
2. kendi boyumda adamlari seviyorum (bkz:cüce)
güldürmüştür, sözlük bu kimsenin ağzını büzüp susturamayız elbet, dark bear'la ya da başkasıyla sevişmenin sonuçları olarak statü kazanılacağını düşünmek komikli olduğu kadar ciddi sorunlara delalet eder..

ülkenin genel düşüncesi ile paraleldir, bi yerlere gelmek için birine "vermek" gerektiği herkes tarafından kanıksanmıştır..

zamanında moderatör olarak görev almış şimdilerin çirkef editörü olarak, dark bear ile abi kardeş ilişkimizin zerre ileriye gitmediğini belirtmek zorunda kalmak ayrı bir acı dolu deneyim benim için..

çok da şey yapmayın, dark bear ile sevişmek isteyip bunu dile getirmekten çekiniyorsanız, başkaları üzerinden hedef gösterme yolu dine çalışmayın, sorun abi adama..
dark bear gayet iyidir yardımcı oluyor... sorunda torpille işe gelenler çabuk düşerler sanmıyorum öle bişey yaptığını
ayrıca editör olmak için dark bear'yın yatağından geçmek gerekiyorsa, moderatör olmak için neler yapmak gerekir allah bilir..
muhtemelen kuyruk acısı yada yükselmek için her yolu deneyip yatmadığı üstü kalmayan kaşar sekreter kafası. ne kadar koyduysa başlık bile açmış.
hala gülüyorum. entry açan sahibi tşk pazar günümü kahkahaya boğduğun için.
bugün de iffetimize dil uzatıldı çok şükür.