hilal feza ve diğer gezegenler

kutluğ ataman’ın merakla beklenen lgbti dışavurumlu filmi. eşcilsel görünürlüğü için yapilan son dönemdeki iddialı işlerden biri. başrolünü hande ataizi, nükhet duru ve hakan karsak paylaşıyor. ataizi filmde bir trans kadını canlandıracak.

edük büdük: dizi ve tv lerde çuvallayan hande ataizi sinemada başarı yakalamak adına kutluğ ataman'dan rolü kapmak için baya uğraşmış ve başarmış.
trans kadını canlandırmak için kutluğ ataman keşke bir trans kullansaydı . yok mu yanı trans olup o rolü babalarca oynayacak trans kadın . bu ne perhiz bu ne lahana turşusu .
sinema anlayışınız bu kadar ! piyasa bir suratla sen gerçek hikayeyi nasıl vereceksin ? hande ataizini i de straight bir orospu rolü verseydin yine filminin popüler olma derdini bir şekilde sağlardın . neyse çöp olur kesin zaten .
trans kadın rolünü hande ataizi'ne oynatmış. trans bir karakterde neden bir trans kadın oynatılmaz anlamış değilim. türkiye'de oyunculuk eğitimi almış, filmlerde rol almış trans kadınlar var. birine bu rolü verebilirdi.
(bkz: seyhan arman)
(bkz: ayta sözeri) gibi oyuncular varken, hande ataizi komik bir seçim olmuş. umarım rolün altından kalkar da çöp olmaz film.
şu rol içindemi torpil konuşur.oyunculuk desen o da yok.popularitesini kullanalım demiş olsalar hiç kimse hande ataizi için sinemaya koşmaz.tanınmış yüz ve kötü oyunculuk nedenleriyle heba olacağını düşündüğüm film.