vücudu kıllı olan erkeğin maruz kaldığı durum

bir sürü geniş kalçalı, yemeyi içmeyi seven, seksi "çatır çatır" yaşayan, "moda"lara pabuç sallamayan, seks denen hayvanca duyguyu zirvede hissedebilen kadının; ve de bear hayranı gaylerin düşkünlüğü...

bu durum "maruz bırakılmak" olarak adlandırılır mı?

lütfen traş etmeyin. erkekliği seven, androjen hormonların verdiğine inanandır (sevendir) bence.

sizce?
bol bol sevişmeye, öpüşmeye, dillenmeye ve dişlenmeye maruz kalması gereken has erkektir. kesinlikle kıllarını kısaltmasın, "yün yumağım" diye sevip okşayabilirim. bana maruz kalsın ya olmadı ben de ona maruz kalabilirim.

(bkz: aşırı gıllı beyler eqlesin)
(bkz: aşırı gıllı beyler mesıc atsın)
(bkz: aşırı gıllı beyler yatıya gelsin)
(bkz: aşırı gıllı beyler hele beri gelsin)
evrimin unuttuğu insanlar, evrimde geride kalmış insanlar, ehehhehe... gibi espriler karşısında üzülen erkeğin durumu olabilir. oğlum yapmayın lan, ben alınıyorum.

bir de sevişirken seni bir güzel emen arkadaşın sürekli ağzından kıl çıkarması. kendimi pis bişe gibi hissettmiştim o zaman. sonra sevişmeye küstüm tabi. salak çocuk.

hayır brezilya ağdası mı yapalım, kıçımızda lazer mi gezdirelim şu yaşta. bizi de böyle sevin lan. kıl iyidir.
vücudu bal dök yala* olan kılsızlar tarafından duyulan hakaretler, laflar, rahatsızlıklardır çoğunlukla.*
özellikle yazları, geniş yaka tişörtün arkasından fırlayan sırt kılları %99 insanı tiksindirebilir sizden. söylemeseler bile bakışları buna yeterdir. dudaklarının üstünde terleyen bıyıkları olan kızlar bile yargılar sizi.*
bazen gömleğin 2 3 düğmesini açıp oradan fışkıran kılları "kro" olarak tanımlayanlar da çıkabilir.
peki ya takılan kolyenin kılları çekip kopartması?**
peki ya tişörtü delip geçen kılların olması?*
peki ya dışarda tabağınızda kıl bulmanız? odanızda kendi yemeğinizi yerken bile kıl çıkmasından dolayı; bu olaya şüpheli bakmak? mekan mı kıllı koydu yoksa benim mi kılım düştü?*
sevişirken yutup "öögghh höööçkkk gıııkk" tarzı cin ya da kıl çıkaran türden sesler duymak peki?**

sonuçta kimse için kıllarınızı kesmeyin, bu doğal bir şey sonuçta. bir kusur, problem değil hani. *
doğum gününde paketten veet soğuk ağda bandı çıkması.
http://ayisozluk.com/lnk/af853c
tanrı tiriko hali, akdeniz iklim alanlarındaki insanların terbezleri ile zaman içindeki hafif evrimdir * bakınız akdeniz havzası ülke erkekleri afrika kap bölgesi zenci erkekler gibi örnekleri cogaltilabilir
özellikle partilerde aşırı ilgi ve ulu orta yerde t-shirtten ya da gömlekten ellerin sokulup göğüs kıllarının kedi okşar gibi sevilmesi.
hayvanat bahçesindeki kafesinde vurularak öldürülmesidir..
(bkz: rip harambe)
kılsızlar tarafından genelde ayı,maymun şeklinde dalga geçilmesidir.yazları çok sevmezler kışlar daha iyidir bu insanlar için.yatakda ilişki sonrası partnerinizin her yerinden kıllarınız çıkar abartmıyorum her yerinden.yatakda sorun eden görmedim ancak sokakta az çok bakışlardan anlıyorsunuz tişörtden çıkan kılı gören insanların düşüncelerini.ama hepsini seviyorum teker teker fön çektiğim bile oluyor.
immmmm erilligin dibi erkekkk... en sevdiğim fiziksel olarak dogal yorgan battaniye olur kis geceleri yatakta sıkılınca uzamis killarini orebilirsiniz ayyy cok tatliskooo benim hic olmadi yani oldu da benim olan olmadi. titanic batsa killariyla seni suyun uzerinde de tutabilir .. jack jack diye aglamazdi da rose jack azicik erkek olsayi. ruhumdaki kezbana ates edebilirsiniz.
sırtım gögüsüm maşallah karadenizdeki ormanlar gibi alt bölgeyi hiç saymıyorum beyaz tenliyim kollarda yok bacaklarda yok ulen sırtta ve gögüste bunlar organize olmuş denize giremiyorum dalga geçmesinler diye ha işin cinsellik boyutundada partnerimin dediği şu tam bi ayısın harikasın demesi bear chubby sevenlere sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki varsınız
"her taraf kıl oldu, alıcam bu kılları" şeklinde hafif sitemli bir sevgi cümlesi oluyor. sonra da göğüs kılları ile oynanıyor. değişmeyen gerçek bu.
bence kıllı bir erkeğin maruz kalacağı herhangi bir olumsuz durum yoktur. çünkü bizim toplumumuzun temel problemi maalesef kadınlar. erkeğin kolunda kıl olunca ses yok ama güzel kızlarımızın kolunda 2 kıl görsünler 'ıyy kezban' derler. erkekler her türlü rahatlar.
sürekli kafamı kaldırarak yürümem. güneşe bakan ayçiçeği gibi artık boynum koptu kopacak. sırtımdaki kıllar belli olmasın diye yaptığım bir refleks bu sanırım. yıllardır boyun felci gibi dolaşıyorum efendim, özellikle yazın.
elime para geçsin ilk iş elektroliz. sıçarım özgürlüğüne, rahat değilim amq.
gılda geramet olsa götümde gıkmaz. gıl işte nolacak. gıllı erkek iyi de fazlası göz yoruyor. estetik bakışıma ters bir kere. o yüzden bacaklarımdakilerden en azından bir kısmından kurtulma niyetindeyim.