breavous

Durum: 829 - 0 - 0 - 0 - 03.10.2017 08:20

Puan: 10254 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

ilgi orospusuyum hakim bey
  • /
  • 42

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

ben* sevişemeden duramayan bir abazayım. altı aydır sadece bir kere bir erkekle öpüşmüş olan arkadaşım da var. çoğunluğun heteroseksüel denklerine göre daha aktif bir cinsel hayata sahip olduğunu düşünebiliriz, ama bence bunda toplumsal baskının ve norma uyma ihtiyacını duymamamın etkisi de büyük. ayrıca hornet/grindr kültürünün de.

2 ekim 2017 las vegas konser saldırısı

saldırının arkasındaki bireyden hala bir "terörist" olarak bahsedilmemek de.... acaba neden acaba?

erkektir yapar

tecavüz kültürünün günlük hayata inişinin bir diğer adımı

ortamdan değilim

"ben senin o bildiğin ibn*lerden değilim"

hiç kimse tarafından sevilmeyeceğini düşünmek

bak düşününce bile içim soğudu.

ayı sözlük yazarlarının yaşamak istedikleri şehirler

şu anda berlin. ama çocukluğundan beri hayalim londra, hala orada çektiğim fotoğrafları görünce gözlerim doluyor falan.
barcelona'ya da hayır demem.

sözlük yazarlarının yeni çıkan albüm önerileri

sza'nın ctrl+'sı muhteşemdir

ayı sözlük itiraf

açlık hissiyatından, en azından abartısız halinden garip bir haz duymaya başladım. umarım sadece kilo vermeme sebep olduğu içindir ve işin sonu daha kötü bir şeye varmaz.

beden algısı bozukluğu

çoğunlukla yeme bozukluklarına/kendine zarar vermeye/intihara meyilliliğe yol açan, kişinin kendine ait özellikleri saplantılı bir şekilde eleştirmeye başlaması üstüne kurulu algı bozukluğu. kiloyla da ilgili olabilir, sivilcelerle de, kafanızın büyüklüğüyle de, kelliğinizle de.

call me by your name

geliyor geliyor
yılın filmi geliyor

gay dating uygulamalarındaki tehlikeler

daha 18 değilken (ve eşcinsel olduğumu birisi öğrenirse hayatımın sona ereceğini düşünürken) buluştuğum bir varl*k onunla yatmazsam ailemi bulacağını falan söylemişti. çoğu zaman bu tehditlerle ilerlemiyorlar, sadece seni korkutmak istiyorlar ama onu da çok iyi başarıyorlar. çok korkunç bir durum.
(tabi tehdidin ötesinde, gerçek taciz/tecavüz gibi olaylar çoğu zaman eşcinsel dünyasının konuşulmayan, hukuk tarafından çözüme ulaştırılamayan yanları. çünkü insanlar seslerini çıkartırlarsa onlara saldıranın değil kendilerinin cezalandırılacağına inanıyorlar ne yazık ki.)

çirkin ama sempatik adam

güzel gülümseyen insan öyle ya da böyle güzeldir derler ya, tam o iş işte.

atomic blonde

sırf charlize theron için izleyecektim sonra fragmanı gördüm şemsiye olayı için bile paramı vermeye hazırım bekle beni cumartesiiih.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

öncelikli olarak kendini düşünmeyi bırakmaması.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği tatlılar

bu yaz sıcaklarında kızarmış dondurma.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği tatlılar

bu yaz sıcaklarında kızarmış dondurma.

iç çamaşırı giymemek

çıplak uyumak baya sağlıklıymış... o yüzden bence günün her anı olabildiğince az kıyafet içinde olmalı insan. iç çamaşırı ilk adım olabilir falan.

evli gay

some people are closeted, janet.

çok sıkıldım bana kahve ısmarlayın lütfen.
  • /
  • 42
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 829

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılan ilk mastürbasyon

ikisinin de ne olduğunu bilemeyecek kadar sevgilisiz olmak bence en acı vereni.

x men de hangi karakter

storm.

şimdi düşünüyorum, güç olarak onu aşabilecek karakterlerin çoğu güçlerini kontrol etmek konusunda sıkıtnı yaşayan insanlar. (bkz: jean grey) (bkz: rogue). kendisi black panther'la aşk yaşıyor, mistik güçlere sahip, yalnızca dünyadaki havayı değil uzaydakini de (dalgaları ve ışığı) kontrol edebiliyor, zihin saldırılarına karşı savunması var, ayrıca muhteşem bir karakter gelişimine sahip. ayrıca, doğanın bir parçasını kontrol etmek avatar'dan beridir hayalimdir.

selam verdik erekte oldun

selamın değil sebep, bulge'un büyük diye cevap vermek lazım.

yaş ilerledikçe katlanılması zor şeyler

çocuklar.

gerçi onun için yaş ilerlemesine gerek yok, yaşımın ilerlemiş olduğunu da iddia edemem. ancak çocuklar çok büyük problem.

call me by your name

eleştirmenler tarafından fazlasıyla sevilmiş film. düşse de malum yerlere izlesek.

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

(bkz: uzun süreli ve sağlıklı bir ilişki)
(bkz: günaydın mesajları)
(bkz: beraber yemek yapıp film izlemek)

görün bakın nasıl bir pamuk gibi kalp yatıyor tüm sapıklığımın altında.

bi siktir git dedirten durumlar

"bu gençlik çok boş."

ama cidden bsg hocam. bizden önceki nesiller gibi ekonomik çöküşler yaratmadığımız, beş yılda bir savaş çıkartmadığımız için mi boşuz? anlamıyorum ben.

ilk eşcinsel deneyim

10. sınıfla 11.'i sınıfı bağlayan yaz tatilinde, çok büyük ısrarlar sonucunda ailem beni tam iki ay boyunca londra'ya, orada okuyan kuzenimin yanına göndermişti. normalde plan benim hem ingilizce kursuna gitmem hem de onunla gezmemdi, ancak bazı problemlerden dolayı ilk 1.5 ay boyunca kuzenim sürekli çalıştı, ben kendim keşfettim şehri (daha güzeldi, orası kesin). bu günlerden bir tanesinde, kurstan tanıştığım arkadaşlardan birisinin "veda günü" için oxford st.'deki vapiano'ya gitmiştik yemek yemeye. bilen bilir, vapiano self-servis bir yer. çok da sevmediğim başka bir kızla yemek sırasına girdik, önümüzde italyan iki adam vardı. 30'larında.

onlardan bir tanesi bir an için ortadan kayboldu, gitti sergilenen pizzalara göz attı geri geldi. sonra da dönüp bize hangi pizzayı önereceğimizi sordu, ben cevap verdim ama arkadaşın ingilizcesi bayaaaa kötüydü, o saçmaladı. adam da bana bakıp "bu kız gerizekalı mı" diye sordu, ben de "biraz" dedim. sonra sadece benimle konuşmaya başladı, işte doğumgünü yakınmış, arkadaşıyla yemeğe çıkmışlar, istanbul'u bilirmiş, türk kızlarını çok severmiş falan. ben çok bir "he he" modundaydım, yemek yemek istiyordum çünkü sadece. (bkz: öncelikler)

neyse adamla arkadaşı yukarı çıktılar, biz de yemek yemeye gittik. ben adamdan hoşlanmıştım, ama aklımda bir şey olabileceği yoktu tabi ki. kıllıydı, uzun boyluydu, çok da yakışıklıydı. neyse işte, hızlıca tabağımdakileri gömdükten sonra lavoboyu kullanmak için üst kata çıktım, üst kat bar gibi bir yerdeydi. adamı gördüm yine, ben bir şey demeden yanından geçecekken beni yanına çağırdı. arkadaşı lavobodaymış. içki ısmarlamak istedi, dedim peki ama bir tane. arkadaşı gelince ikisi italyanca bir şeyler fısıldaştılar adamla bizi yalnız bıraktı, içim ısınmaya başlamıştı zaten o ara. konu konuyu açtı, adam benim bacaklarıma dokunmaya falan başladı.

hikayenin sonu otel odasında bitiyor.

şimdi, 18 yaşından önce cinsel birliktelik yaşadığım için pişman mıyım? hayır, bir kızla da ilk kez o hafta birlikte oldum. ama o yaştaki bir adamın 15-16 yaşındaki bir çocukla bu kadar rahat bir şekilde birlikte olması bana garip gelmiyor değil. kader artık. şimdi de tam daddy olmuştur gerçi. of of.

evli biseksüeller

biseksüeller heteroseksüellerden ya da eşcinsellerden daha aldatmaya meyilli değil diye biliyorum, grup sekse öyle çok bir düşkünlükleri de yok benim tanıdıklarımın. varsa bile bu evli olmalarına engel değil, ya da evli olmaları da ikiyüzlü olmalarına/artık biseksüel olmamalarına sebep değil. nedir bu bifobinin sebebi cidden?

it follows

muhteşem bir film. the babadook ve the witch ile korku filmlerinin yeni rönesansının eserleri.

feminenlere ilgi duymayan gay

gizli cinsiyetçilik yüklüdür. aynı siyahi gaylere "ilgi duymayan" birisinin gizli ırkçılıkla yüklü düşüncelere sahip olduğu gibi.

sözlüktekilerin çoğunun hdp'li olması

azınlıklar çoğu zaman muhafazakar değil sol tarafa yönelir, bu da zaten elimizde chp ve hdp'yi bırakıyor (eğer meclise girmiş partilerden bahsediyorsak). eh, çoğu insanın da chp'nin ama muhalefet olmasına rağmen gösterdiği işlevselsizlikten bıktığını düşünürken, hdp'ye yönelmeleri mantıklı. ideolojik sebeplere girmiyorum bile. ki her şeyin ötesinde, "ahlaksız,kural tanımaz,iğrenç" ne demek gerzek?

diğer yandan, milliyetçilik tehlikelidir. vatansever olmak güneydoğu'da devletin yaptığı iğrençlikleri yok saymak değildir, dindar... yorum yapmayacağım, atatürkçü olmakla hdpli olmak arasındaki karşıtlık nereden çıktı anlamış hiç değilim yine. bir yandan atatürkün modernleşme ve devlet kurma çabalarını takdir edip, bir yandan da hukuk süreçlerine bağlı olmayan mahkemeler kurup dersim'i bombalattığını eleştirebiliriz. "nereye dönsek nanköre rastlıyoruz" demek de çok garip. nankör dediğin insanlar çoğu zaman toplum tarafından aşağılanan, nefret edilen, ırkçılığa maruz tutulan taraf herhalde?

5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz

mümkünse amerika'da, hatta daha spesifik olmak gerekirse columbia'da masters yaparken. ha o olmadı mı? londra'da. o da mı olmadı?

olacak efendim, illa ki olacak.

biseksüelliğin insanlık suçu olması

"nefretini kusanlara neden kızıyoruz ki?" bilmem, nefret kötü bir şey olduğu için olabilir mi? dalga mı geçiyorsunuz siz benimle ya, bir de ciddi başlık gibi "insanlık suçu" demiş arkadaş. twitterdaki trolllerin buraya kadar taşmış olmasına gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. nefretinin sebebi iğrenç bir insan olman arkadaşım, bu kadar basit. iğrenç bir insansın, gayden ya da kadından nefret edenden zerre farkın yok. bir azınlık grubu diğerine karşı nasıl bu kadar pis düşünür anlayamıyorum cidden.

evli biseksüeller

biseksüeller heteroseksüellerden ya da eşcinsellerden daha aldatmaya meyilli değil diye biliyorum, grup sekse öyle çok bir düşkünlükleri de yok benim tanıdıklarımın. varsa bile bu evli olmalarına engel değil, ya da evli olmaları da ikiyüzlü olmalarına/artık biseksüel olmamalarına sebep değil. nedir bu bifobinin sebebi cidden?
Henüz takip ettiği biri yok.