breavous

Durum: 831 - 0 - 0 - 0 - 03.10.2017 08:20

Puan: 7038 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

ilgi orospusuyum hakim bey
  • /
  • 42

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

ben* sevişemeden duramayan bir abazayım. altı aydır sadece bir kere bir erkekle öpüşmüş olan arkadaşım da var. çoğunluğun heteroseksüel denklerine göre daha aktif bir cinsel hayata sahip olduğunu düşünebiliriz, ama bence bunda toplumsal baskının ve norma uyma ihtiyacını duymamamın etkisi de büyük. ayrıca hornet/grindr kültürünün de.

2 ekim 2017 las vegas konser saldırısı

saldırının arkasındaki bireyden hala bir "terörist" olarak bahsedilmemek de.... acaba neden acaba?

erkektir yapar

tecavüz kültürünün günlük hayata inişinin bir diğer adımı

ortamdan değilim

"ben senin o bildiğin ibn*lerden değilim"

hiç kimse tarafından sevilmeyeceğini düşünmek

bak düşününce bile içim soğudu.

ayı sözlük yazarlarının yaşamak istedikleri şehirler

şu anda berlin. ama çocukluğundan beri hayalim londra, hala orada çektiğim fotoğrafları görünce gözlerim doluyor falan.
barcelona'ya da hayır demem.

sözlük yazarlarının yeni çıkan albüm önerileri

sza'nın ctrl+'sı muhteşemdir

ayı sözlük itiraf

açlık hissiyatından, en azından abartısız halinden garip bir haz duymaya başladım. umarım sadece kilo vermeme sebep olduğu içindir ve işin sonu daha kötü bir şeye varmaz.

beden algısı bozukluğu

çoğunlukla yeme bozukluklarına/kendine zarar vermeye/intihara meyilliliğe yol açan, kişinin kendine ait özellikleri saplantılı bir şekilde eleştirmeye başlaması üstüne kurulu algı bozukluğu. kiloyla da ilgili olabilir, sivilcelerle de, kafanızın büyüklüğüyle de, kelliğinizle de.

call me by your name

geliyor geliyor
yılın filmi geliyor

gay dating uygulamalarındaki tehlikeler

daha 18 değilken (ve eşcinsel olduğumu birisi öğrenirse hayatımın sona ereceğini düşünürken) buluştuğum bir varl*k onunla yatmazsam ailemi bulacağını falan söylemişti. çoğu zaman bu tehditlerle ilerlemiyorlar, sadece seni korkutmak istiyorlar ama onu da çok iyi başarıyorlar. çok korkunç bir durum.
(tabi tehdidin ötesinde, gerçek taciz/tecavüz gibi olaylar çoğu zaman eşcinsel dünyasının konuşulmayan, hukuk tarafından çözüme ulaştırılamayan yanları. çünkü insanlar seslerini çıkartırlarsa onlara saldıranın değil kendilerinin cezalandırılacağına inanıyorlar ne yazık ki.)

çirkin ama sempatik adam

güzel gülümseyen insan öyle ya da böyle güzeldir derler ya, tam o iş işte.

atomic blonde

sırf charlize theron için izleyecektim sonra fragmanı gördüm şemsiye olayı için bile paramı vermeye hazırım bekle beni cumartesiiih.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

öncelikli olarak kendini düşünmeyi bırakmaması.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği tatlılar

bu yaz sıcaklarında kızarmış dondurma.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği tatlılar

bu yaz sıcaklarında kızarmış dondurma.

iç çamaşırı giymemek

çıplak uyumak baya sağlıklıymış... o yüzden bence günün her anı olabildiğince az kıyafet içinde olmalı insan. iç çamaşırı ilk adım olabilir falan.

evli gay

some people are closeted, janet.

ayı sözlük chat

çok sıkıldım bana kahve ısmarlayın lütfen.
  • /
  • 42
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 831

selam verdik erekte oldun

selamın değil sebep, bulge'un büyük diye cevap vermek lazım.

istanbul

uzun süre içinde yaşayan insanların bir yerden sonra kalabalığa bağımlı hale gelmesine sebep olan şehir.

call me by your name

eleştirmenler tarafından fazlasıyla sevilmiş film. düşse de malum yerlere izlesek.

it follows

muhteşem bir film. the babadook ve the witch ile korku filmlerinin yeni rönesansının eserleri.

lgbti bireylerinin okul hayatındaki sıkıntılar

çevremdeki herkese söylediğim bir laf vardır, dünyanın en büyük zebanileri ilkokul/ortaokul çağlarındaki gerzek erkek çocuklardır. lisenin daha kötü olduğunu düşünürdüm yaşarken, ama şimdi dönüp bakıyorum da, alakası bile yokmuş. çocukken söylenen her söz çok büyük yara açıyormuş insan kalbinde. hepsini yakıp şarabımı yudumlayasım var hala.

20 ağustos 2016 gaziantep patlaması

kendimi trajikomik bir mayın tarlası oyununda hissediyorum artık. "ah, bu seferde katliam benim bulunduğum yere denk gelmedi" düşüncesi var kafamda. bir yandan hayatta kaldığım için şükrediyorum, bir yandan her şeyden nefret ediyorum.

eşcinsellerin transfobik olması

"nasıııııl?" diye çığlık atasımı getiren durumdur. üzerinde uzun uzun konuşmak bence benim değil trans olanın haddinedir ama toplumdan dışlanan bir kesmin dışlanan diğer kesme bu kadar nefret dolu bir şekilde yaklaşmasını gerçekten anlamıyorum. ki bu nefret çemberine biseksüeli, lezbiyeni de dahil. herkes birbirini dışlıyor, güzel azınlığız cidden.

no fat no fem

"tercih" bahanesi arkasına gizlenmiş olan dışlayıcılık, cinsiyet rolleri, feminen insan nefreti, errrrkeklik, şekilcilik kokan dating app profil yazısı. türkçedeki benzerlerini de severek takip ediyoruz.

sözlüktekilerin çoğunun hdp'li olması

azınlıklar çoğu zaman muhafazakar değil sol tarafa yönelir, bu da zaten elimizde chp ve hdp'yi bırakıyor (eğer meclise girmiş partilerden bahsediyorsak). eh, çoğu insanın da chp'nin ama muhalefet olmasına rağmen gösterdiği işlevselsizlikten bıktığını düşünürken, hdp'ye yönelmeleri mantıklı. ideolojik sebeplere girmiyorum bile. ki her şeyin ötesinde, "ahlaksız,kural tanımaz,iğrenç" ne demek gerzek?

diğer yandan, milliyetçilik tehlikelidir. vatansever olmak güneydoğu'da devletin yaptığı iğrençlikleri yok saymak değildir, dindar... yorum yapmayacağım, atatürkçü olmakla hdpli olmak arasındaki karşıtlık nereden çıktı anlamış hiç değilim yine. bir yandan atatürkün modernleşme ve devlet kurma çabalarını takdir edip, bir yandan da hukuk süreçlerine bağlı olmayan mahkemeler kurup dersim'i bombalattığını eleştirebiliriz. "nereye dönsek nanköre rastlıyoruz" demek de çok garip. nankör dediğin insanlar çoğu zaman toplum tarafından aşağılanan, nefret edilen, ırkçılığa maruz tutulan taraf herhalde?

5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz

mümkünse amerika'da, hatta daha spesifik olmak gerekirse columbia'da masters yaparken. ha o olmadı mı? londra'da. o da mı olmadı?

olacak efendim, illa ki olacak.

hakaret gibi iltifat

kilo versen çok hoş çocuksun aslında

ayı sözlük itiraf

buraya gelmemin asıl amacı arkadaş edinmekti. tahmin edersiniz ki işe yaramadı.

ayı sözlük yazarlarının instagram profilleri

açılmadığına şaşırmış olduğum başlıktır. gelin birbirimizin manzara fotoğraflarını sevip selfielerimizden koli beğenelim.

instagram.com/breavous
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.