evli gay

değilse bile dolaylı olarak biseksüelliğe terfi etmiş gaydir.

(bkz: bir eşcinselin heteroseksüelle evlenmesi)
türkiye de pek de rastlanamayan gey türüdür (eşcinsel evliliği kastediyorum). böyle bir zümrenin oluşması için medeni kanuna özlenen ve hasretle beklenen eklemelerin yapılması gerekmekte dir.
gizli kalayım derken hiç bir şeyden haberi olmayan bir kadını ve olası çocukları maske olarak kullanan gay.
çocuk sevgisine yenik düşmüş gay olarak da bilinir.
her ne kadar onay vermesem de anladığım gay türüdür.

benim hoşlandığım yaştaki adamların (bkz: balamoz) %98i ne yazık ki evlidir. bunun suçu toplumunmudur yok sa bireyin mi?
bence suç hepimizde. biz gizli kalmayı, gizli kapılar ardında sevdiğimiz tenlere dokunmaya alışmışız. ne olur kimse duymasın, kimse benim eşcinsel olduğumu bilmesin triplerindeyiz. bu tabi ki bireyin kendi bileceği iş. ancak toplumu oluşturan lgtt bireylerinin büyük bir kısmı hala kendi cinsel kimliğiyle barışık değilse, bizler daha 100 200 yıl seksüel duyguları bastırılmış, zorla evlendirilip çoluk çocuğa karışan mutlu kocalar oluruz. he olmadı mı? ailemiz bizi öldürür!!
yaşayan bilir ne bok bir durumun içinde olduğunu. ilk önce sinsice yanına gelir, sana farklı olduğunu söyler ! sonra sinsice hayatına girer. evli olduğunu en başında söylemiştir ama aşık olmuşsundur bir kere. aşık olacağımız adamı ne yazık ki seçemiyoruz. sürekli bir bahane bulup evine gelir kalır, kendini sana iyice bağlamıştır. artık kalkıp eve gitmesini bile söykersin, iyi niyetinden. karısını sevmese bile evde ilgilenmesi gereken bir kızı vardır çünkü! ondan sonra arada o şüphe içini kemirir (karısını aldatan adam beni rahat atdatmaz mı dersin kendi kendine bu arada geçen zamanda senden defalarca ayrılıp barışmıştırda laflar klasiktir (sen benden daha iyilerine layıksın, keşke evli olmasaydım, kimse beni senin sevdiğin kadar sevemez!!!) yalandır dolandır laf salatasıdır bunlar sevmişsindir bir defa hırsızda olsa it uğursuzda olsa kalbin teslimdir... celladına sığınırsın sonra yine döner gelir bir zaman sonra farkedersin ki evde sorun varsa senin yanında evde herşey yolunda gidiyorsa karısıyla arası iyiyse evindedir... sonra tekrar ayrılır kalbin köpeğe atsan yemeyecek durumdadır artık burada tek gerçek vardır sen dış kapının dış kulbusundur... sonra sana bu piyasadan elimi ayağımı çekiyorum der yeni kurbanlarına yönelir o zavallı karısıda hiçbirşeyden haberi olmadan yaşar gider...
evli olmayan bir gay'e göre hayatında daha çok yalan söyleyen ya da söylemek zorunda kalan, daha çok maskesi olan, daha karmaşık ilişkiler kuran, beyninin büyük bir kısmını yalan söyleme teknikleriyle doldurduğu için ve pratik yaptığı için yalan söyleme konusunda uzman olmuş gay türüdür. birçok gay'in bu türe dönüşmek zorunda olması gibi bir sorunu olsa da, insanın istemediği şeyi yapmama seçeneği olması lazım, ya da bu seçeneği kendisinin yaratması lazım.
(bkz: tanışılmak istenmeyen sözlük yazarları)
zorunluluktan, baskıdan, ailelerin ve çevrenin ağzını kapatmak için evlenmek zorunda bırakılmış ve bütün hayatı boyunca mutsuz olmaya mahkum edilmiş gey kardeş. özellikle bir yandan kendi hayatını istediği gibi yaşayamayacak olması, bi yandan evlendiği kişiye haksızlık yaptığı düşüncesi, bi yandan vicdan yapması, kaçak göçek iş yapsa, gene evlendiği kişiyi düşünüp kendini kötü hissetmesi gibi yan etkileri vardır. özellikle çocuk yapma konusunda iki ucu boklu değnek. bir de yakalanırsa evlenilen kişinin travması... %90 geyin yaşadığı travmadır. * *
gelenek-görenek her ne bok dersen de kurbanı olmuş gaydir. kim ister ki ahmetler ya da r.ç*'ler yerin de olmak. herkesin çevresi ileri görüşlü değil maalesef.
evli ya da bekar yeterki aşk olsun!
lgbti'ler içinde feminenlerden çok daha fazla ötekileştirilen geylerdir. biseksüelleri, biseksüelliği anlamakta zorluk çeken bünyeler bu dışlama davranışlarını hemen gösterebiliyorlar.

(bkz: evliler sakın yazmasın)
bir eşcinselin diğer eşcinselle yaptığı yasal bir evlilik sonrası ortaya çıkan birey.
hakkında hiçbir şey düşünmediğim, hiçbir şekilde muhattap olmucağım kişidir kendisi. hiçbir şeyden haberi olmayan bi kadını, ve çocuklarını resmen kandirmaktadir. onlara yalan bi hayat yasatmaktadir, kendine de yalan bi hayat yaşatir. sürekli bi maskenin altında saklanıyor bu kişi. kişinin kendisininde pek mutlu olduğunu düşünmüyorum açıkcası ama en azından kimseyi kullanmamalı.
kesinlikle uzak durulması gereken insanlardır . karısı ve çocukları için .

(bkz: cemil ipekçi )

  • /
  • 2