evli gay

bunu yaşamanın kolay olmadığını unutmayın. neden diye sorgulamamak gerekir. evet bende evliyim ama neden yaptım bilmiyorum. mutlumuyum zaman zaman evet zaman zaman hayır.yaşımda 29 neydi acelem bilmiyorum.
bir hata yaptım belki ama sonunun ne olcağını bilmiyorum. an itibariylede herşeyi akışına bıraktım. böyle yaşamam gerekiyormuş yaşıyorum. ilk yazım sanırım biraz itiraf gibi oldu...
benimdir. yillardir hic bir zaman evlenmeyecegimi ya da birine bagli bir hayat surmeyecegimi kendime ogutlesemde cok erken yasta evlendim. hayat bir sekilde sizi buna surukluyorsa karsi koyamiyorsunuz. heteroseksuel biriyle evli olanlari da anliyorum ne yazik ki nasil girdikleri belli olmayan karmasadan cikmak kolay olmamali ve eminim hayat vicdani olanlar icin yeterince karmasiktir hele bir de arada cocuk varsa.
yurtdışına kaçabilirsem dönüşmeyi hayal ettiğim kişi.
aklımıza neden hemen türkiye'de koşullar ve toplum baskısı ile bir kadınla evlenen bir gay geldiğini merak ettiğim durumdaki gaydir. halbuki birçok ülkede eşcinsel evlilikler legaldir. kim bilir belki bir gün **
some people are closeted, janet.
istisnalar olsada tünelin ucu karanlıktır genelde hemde zifiri karanlık.hem evlenen gay için hem evlendiği insan için hemde ondan hoşlanan gay için.tam bir aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu.
tek gecelik sevişmelerin değişilmez karakterleri.
bu gruba dahil olanlardan bir kısmıyla yattığım için bende geçici olarak metres hissi yaratmış adamlardır.
bekarların tukaka evli gaylerin ise savunma moduna geçtiği başlık olmuş.. eşcinsellerin homofobik olduğu gerçeğini burada da görüyoruz.. kendisinden 20 yaş büyük birisi için evlenmeseymiş kardeşim kadınlara bu yapılır mı demek ne kadar kolay anlamıyorum.. bunu dediğin kişi baban yaşında ve öyle bir dünyada yaşıyoruz ki babanın da gay olma ihtimali var. her olayı zamanına ve şartlarına göre değerlendirmek gerekir. teoride hepiniz haklısınız, herkesin farklı hayalleri var ama hayal aleminde yaşamıyoruz..
cidden zor, ama bu sikik ülkede evlensen dert evlenmesen dert onlar da kendilerince haklıdır yani.
bu tip ile arkadaşlık hadisesi biraz sıkıntılıdır. çünkü bir kısmı “eşcinsel arkadaşı olsun istemez”.
nedeni gizlilik de olabilir. ya da eşcinselliğin onların gözünde kötü birşey olmasında.

kötüleyenleri de çok anlayamadım. kardeşim, uymuyorsa görüşmezsin. ya da evli olup olmaması çok çok önemliyse de ilk görüştüğünüzde açıkça sorun.
  • /
  • 2