not a sinner nor a saint

Durum: 297 - 0 - 0 - 0 - 16.03.2018 19:56

Puan: 6246 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

These violent delights have violent ends.
  • /
  • 15

trende oral seks yaparken kameraya yakalanmak

uçakta oral seks yaparken kameraya yakalanmak

trende oral seks yaparken kameraya yakalanmak haberinin havadaki versiyonu. bu seferki çiftimiz ingiltere'den. uçakta tanışıp önce koltukta oynaşmaya başlayan ve peş peşe girdikleri uçak tuvaletinde iş üstündeyken hosteslerin ve yolcuların dikkatini çeken ikili, alkışlar eşliğinde tuvaletten çıkarılmışlar. bu sırada hosteslerden biri "bir sakso için tatilinizi yakmaya değer mi?" diye bağırmış. yolcular da olayı kameraya çekmişler. kadın inişten önce olay çıkarınca firmanın tüm gelecek uçuşlarından banlanmış.

https://www.thesun.co.uk/news/5821330/co...

havada karada oynaşıyoruz. bir sonraki sakso haberimiz "gemide oral seks yaparken kameraya yakalanmak" başlığıyla çok yakında burada olacak şldvkflç

trende oral seks yaparken kameraya yakalanmak

avustralya'da yaşanmış. 3 çocuk babası shane brennan(38) trende aynı kompartımanı paylaştığı ve "çok azdım, beni siker misin?" diyen bir kadının teklifini önce geri çevirmiş ancak kadının mastürbasyon yapmaya başlaması sonrasında kendisine oral seks yapmasına izin vermiş. kamera kayıtları sonrası para cezasına çarptırılan brennan, "kim böyle bir teklifi geri çevirebilirdi ki?" şeklinde kendini savunmuş. görevlilerin olay yerinde buldukları ve idrar sanılan "iğrenç ve yoğun sıvı"nın ise brennan'ın temizlemek için sikinin üzerine döktüğü kola+meni karışımı olduğu anlaşılmış.

nymphomaniac'tan bir sahne gibi duran haberi kahkahalar atarak okudum. adama da hak verdim açıkçası. böyle bir teklif biraz zor geri çevrilir. kendisinin de maşallahı var bu arada.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

metrobüste öpüştüler diye ortalığı ateşe veren camış

ömrü boyunca kimse kendisini sikmeye değer bulmadığı için kıskanmış sanırım. https://twitter.com/benutandim/status/97...

diktatör değil vibratör istiyoruz

en lüzumsuz yere tepki çeken pankart. çok doğru demiş hanımefendi. diktatörü götümüze mi sokalım?

olası islam güncellemesinde düzeltilmesi talep edilen şeyler

ghosting

biriyle olan ilişkinin aniden ve hiçbir açıklama olmaksızın sonlandırılması. günümüzdeki ilişkilerde sohbetin aniden kesilmesi olarak hepimiz tanıyoruz bu durumu.

ezmanın tagayyürü ile ahkamın tagayyürü inkar olunamaz

an

tamamını dinledim ve müzik, altyapı, vokaller açısından en iyisi yalan olmuş. ilk dinlemede kanınız kaynıyor. kalan şarkılar da çok kötü değil. sözlerde cesur veya ilginç bir şey duyulmuyor pek fakat altyapılar genel olarak türk pop ortalamasının bir miktar üzerinde. gün ola harman ola gibi bir iki şarkıda 90’lar tarkan esintileri aldığımı da not düşeyim.

abd'de cinsel ilişkiye girerken yakalanan baba kız

florida'da yaşanmış. evlerinin arka bahçesinde ilişkiye girerken yakalanan baba(39) ve kızı(19) para cezasına çarptırılmışlar.https://nypost.com/2018/03/04/father-dau...

----------------

kişisel yorumumu ensest ilişki başlığına bıraktım.

ensest ilişki

(bkz: abd'de cinsel ilişkiye girerken yakalanan baba kız)

ensest bana göre ahlaki yönden ilginç bir tartışma konusu olduğu için yukarıdaki haber dikkatimi çekti. biraz araştırdım ve anladığım kadarıyla abd'de de neredeyse tüm eyaletlerde ensest değişen biçimlerde suç sayılıyor. ekşi sözlük'te başlığını gördüm, çoğu kişi bunun "iğrenç" bir eylem olduğunu belirtmiş. yabancı haber sitelerinde gördüğüm yorumların da çoğu bu yönde ve açıkçası bu bana biraz tuhaf geldi. yukarıdaki örnekte mesela hem baba, hem de kız yetişkin birer birey. niye bu kadar şiddetle ayıplandıklarına anlam veremedim. yetiştirilme şeklimiz ve aile dediğimiz sistemin dahil olduğumuz toplumsal yapının en küçük yapı taşı olmasından ötürü insanların bu eylemi kabul edememesini anlayabiliyorum. ben de kaçınılmaz olarak aynı şekilde hissediyorum zaten. kendimi herhangi bir aile bireyiyle yakınlaşırken düşünemiyorum. çünkü bu şekilde yetiştirilip kodlandım. ailemden birini cinsellikle bağdaştırdığımda beynim mideme rahatsızlık veren sinyaller yolluyor. utanma duygum tetikleniyor. onu bırakın, uzun süre çok yakın arkadaşım olmuş biriyle bile günün birinde pat diye cinsellik yaşayabileceğimden emin değilim.

gelgelelim bu konuda herhangi bir beis görmeyen ve karşılıklı rıza gösteren iki yetişkinin(anne/baba - oğul/kız, ya da kardeşler) ilişkiye girmesi bizi neden ilgilendiriyor ya da cezalandırıyoruz gerçekten anlayamıyorum. buna gerekçe şayet aile kurumunun muhafaza edilmesi ve bekasıysa, evliliğin hâlâ yasal olmadığı ülkelerdeki eşcinsel ilişkiler için de pek tabii aynı şey söylenebilir: kurduğumuz her eşcinsel ilişki de aile kurumunu tehdit ediyor. çünkü içinde bulunduğumuz yüzyılda daha yeni yeni yasallaşmadan evvel aile dediğimiz kurum en az bir anne ve bir de baba gerektiriyordu, iki anne ya da iki baba değil. ve bu yönden baktığınızda, devletin ensest ilişkiyi cezalandırmasını destekliyorsanız, eşcinselliğiniz üzerinden sizi cezalandırmasına da otomatik olarak izin veriyorsunuz aslında, çünkü siz de aile için bir tehditsiniz-en azından evlilik eşitliğinin hala kabul edilmediği ülkelerde durum bu- o yüzden hiç düşünmeden "iğrenç" ve "cezalandırılsın" dediğinizde devletin sizi baskılamasını ve iradenize karışmasını da meşrulaştırıyorsunuz bir bakıma ve bana sorarsanız devletin ister aile, isterse başka bir kurum veya sistem olsun, bunu bir veya daha fazla kişinin özgür iradesini kısıtlayarak sürdürmeye çalışmak gibi bir hakkı yok, olmamalı.

öf ne çok uzatmışsın be tek cümleyle özetle şunu diyenler için: ensest yapabileceğim bir şey değil, fakat yapanları yargılamaya hakkım olduğunu düşünmüyorum.

onların uzaya giden şusu busu varsa bizim de allah'ımız var

mecliste konuşma yapan cumhurbaşkanının lafı. uzaya keşif için allah'ı mı fırlatmayı teklif ediyor ne diyor ben tam anlamadım.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siya...

sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var

inşaat işçileri acil durumlarda cam kırılıp kullanılabilecek dölleme makineleri mi yahu sdllşv

aklıma şu geldi.

ayı sözlük yazarlarının püf noktaları

başlık yazarların kullanma kılavuzu gibi olmuş. benim püf noktam sıcak bir gülümseyiş. gülümseyerek yaklaşırsanız bana istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. her şeyi!!!

edis görgülü

an

edis görgülü'nün henüz tanıtımını yaptığı albümünün ismi. şarkılar fena değil gibi. en çok köle'yi merak ettim sanırım.

şarkı listesi:
1- roman
2 - çok çok
3 - yalan
4 - sevişmemiz olay (feat. yasemin mori)
5 - sen özgür ol
6 - an
7 - banane
8 -eyvallah
9 - doldur içelim
10 - dur de
11 - köle
12 - gün ola harman ola

zimbabve'nin çin malı prezervatiflere isyan etmesi

ilk eşcinsel deneyim

2 mart lethallegend günü

sözlükçülerin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

gömleğinin yaka düğmesini çöz ve o kravatı gevşet biraz.
  • /
  • 15

oturarak işeyen erkek

kuma işeyip üstünü de örtüyorsa en iyisi odur.

kadının yoksa cebinde parası amıdır kumbarası

şimdi şevval'in profiline baktım da fotoğraf 2014 yılında çekilmiş, yayınlanmış. seks işçilerine destek için hazırlanıp 8 mart 2014'teki gece yürüyüşünde de kullanılmış. yani beren azizi kendi facebook paylaşımında öyle olduğunu açıklamış.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...

https://www.facebook.com/azizi.beren/pos...

zimbabve'nin çin malı prezervatiflere isyan etmesi

haber başlığı: çok yüksek orandaki hıv/aıds'le mücadele eden zimbabve, çin malı prezervatiflere bağımlı kalmaktan şikayetçi. sağlık bakanı, soruna parmak bastı: ''çin'den ithal ediyoruz, ama bu kez de bazıları, prezervatifler çok küçük diye yakınıyor.''

haber linki : https://tr.sputniknews.com/afrika/201803...

yalnız haberin detaylarında dikkatimi çeken bir konu var:
yerli üretim yokmuş prezervatif konusunda ve mecburen ithal ediyorlarmış.
biraz sermaye ile iyi bir fırsat olabilir sanki bu??? :)

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

oğlum evlenmedi kızınıza taktığım altını geri verin

homojen dergi 10. sayı

homojen dergi'nin 10. sayısı yayında. yine çok tatlış bir sayı olduğunu düşünüyorum.

bu sayıda neler mi var? şöyle listeleyeyim.

1 _ 2017 yılında yaşanan lgbti+ olayları ve lgbti+ gelişmeleri _ ilker bozkurt
2 _ dünden bugüne eşcinsel tiyatro _ merve gezen
3 _ simge sağın röportajı _ tunca tutkun
4 _ tunca’nın müzik kutusu - türk müziğinde 2017 yılının en’leri _ tunca tutkun
5 _ ayı sözlük yazarlarından itiraflar (6. bölüm) _ dark bear
6 _ şükran moral röportajı _ ilker bozkurt
7 _ magic johnson - basketbol sihirbazlığından hayat sihirbazlığına _ justsin
8 _ küründen kabare _ çağla akalın
9 _ 2017 yılının en alternatif 10 albümü _ uğur ateşli
10 _ avangard sinema ve bir eşcinsel manifesto kültü scorpio rising _ futurelavirs
11 _ fatih erdemci röportajı _ tunca tutkun
12 _ türk ceza hukuk sisteminde hayvanlara karşı işlenen suçlar ve ceza yasaları karşısındaki yeri _ futurelavirs
13 _ adalet bakanlığı'ndan yeni adım - yeni hayvan hakları yasa tasarısı _ futurelavirs
14 _ gezi: tokyo _ muahhhh
15 _ jack donovan - erkeklerin yolu (the way of men) _ hazineci
16 _ tamam sustum’dan delinin yıldızı’na “vega" _ imightbewrong
17 _ gay broadway (bölüm-3) - örümcek kadının öpücüğü _ merve gezen
18 _ harry potter evreninin en renkli büyüsü “lapiforse totalcolor” _ senseisplinter
19 _ heights gittens için moral gecesi “the sound of ali baba” _ tunca tutkun
20 _ netflix'in en beğenilen lgbti+ temalı yapımları _ ben sana dayanamam
21 _ koyu kırmızı _ hprs
22 _ gezi: lviv _ uğur ateşli
23 _ queer burçlar _ bebe casa larue
24 _ kuir karikatürler 2 _ sa
25 _ en iyi 5 quentin tarantino filmi _ mahir bora kayıhan

çevirerek okumak için: https://homojendergi.com/

indirmek için: https://drive.google.com/file/d/1nNQ4E8g... *

keyifli okumalar dilerim.

yoğun bakımdaki kadın ve erkekler neden aynı odada

yeni şafak yazarı ve marmara üniversitesi ilahiyat fakültesi’nde prof. dr. faruk beşer, twitter hesabından sağlık bakanlığı yetkililerine seslendi ve 'yoğun bakımda kadın erkek ayrı odalarda tutmak mümkün değil mi? kadına kadın, erkeğe erkek doktor bakamaz mı?' diye sordu.
ya havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. insanı zorla dine sokacaksınız amk.
biriniz milleti kışkırtma peşinde, biriniz yoğun bakımdaki hastaların cinsel hazzı peşinde. ulan koskaca profesör olmuş adama yakışıyor mu lan bu laflar. hoş o profesörlüğü de nasıl aldığın belli değil de. niye bunların hepsi sayın cb'miz yurt dışına çıkar çıkmaz, inlerinde saklanıyormuş da bunu kolluyormuş gibi aniden çıkıveriyorlar meydana. aklım almıyor lan bunların okumuşu da aynı cahili de. yemin ederim söylenecek söz yok, kalmadı amk.

my brother’s husband

gengoroh tagame tarafından yazılmış çığır açan, eşcinsel temalı manga. aynı isimle dizi haline getiriliyor. lgbt camiası tarafından ilgiyle takip edilen manganın dizisi de aşırı heyecan yaratmış durumda.
aynı evde yaşayan japon bir baba yaichi ve kızı kana’nın hikayesini anlatacak. yaichi’nin kocasının kanadalı erkek kardeşi tarafından ziyaret ediliyorlar ve dizi, yaichi’nin gay olma ve homofobi konusundaki değişen tutumlarını ve kuir insanların japon kültürüyle yüz yüze gelmelerini anlatıyor.

russell tovey

sevgilisi steve brockman ile evliliğe doğru ilerliyorlar. russell taşsa sevgilisi duble taş valla.

eşcinsel askerlerin ordudan atılması anayasaya aykırı değil

anayasa mahkemesi ordu içinde eşcinsel münasebeti tespit edilen askerlerin ordudan atılmasını anayasaya aykırı bulmamış. anayasa'da her ne kadar eşcinsellikle alakalı cezai yaptırım bulunmadığı düşünülse de ordu içinde böyle bir ilişkiye müsaade edilmediği böylelikle yine kanıtlanmış oldu.
http://gzone.com.tr/anayasa-mahkemesi-es...
yok yaa bu ülkeden bir bok olacağı yok. adamlar özelde her türlü ahlaksızlığı yapabiliyorlar taciz, tecavüz, pedofili gırla gidiyor ve hiç bir cezai hüküm ugulanmadan failleri salınıveriyor ama gel gör ki eşcinsel ilişki içinde olan ve bunu her hangi bir şekilde afişe etmeyen insanlar mesleklerinden olabiliyorlar. adaletiniz batsın.

Toplam entry sayısı: 297

tinder

ahmet kaya'nın eşcinsellere yönelik yorumu

gündüz yazamadım, biraz kafa şişireceğim mazur görün.

öncelikle video sayesinde 90'lara dönmek çok hoştu. o ortamın atmosferden yoksunluğu, sunucu ve konukların ucuzluğu, seyircilerin muhtemelen orada ne aradıklarını bile bilmiyor oluşu filan, her şey muazzam. şurada herhangi birinin ağzından düzgün bir şey çıkması mucize olurdu.

gelelim ahmet kaya'ya. kendisini bugüne dek hiç dinlemedim. politik ya da ideolojik bir sebebi yok: yaptığı müzik tarzım değil, hepsi bu. hayatına dair derin bir bilgi sahibi de değilim, son derece genel bir malumatım var. hayatının zorluklarla geçtiğini, anadilde şarkı söylediği ve şarkılarında yasadışı ifadeler kullandığı gibi abidik kubidik sebepler yüzünden linç edilip yargılandığı ve hapse mahkum edildiğini biliyorum. bunları söylüyorum ki kendisine karşı herhangi bir sebepten ötürü sempati duymuyorsam bile son derece nötr olduğum anlaşılsın.

söz konusu videoya gelirsek, ahmet kaya'nın ama'sız ve koşulsuz biçimde homofobik, seksist ve hatta biraz da vasat bir adam olduğu görülüyor. ibne kelimesi şüpheye yer vermeyecek biçimde hakaret olarak kullanılmış, bu homofobik yanı. sakal-bıyıkla erkeklik arasında bir korelasyona inanıyor ve bıyıksız kalması halinde erkekliğinin gideceğini ve bir kadından farkı kalmayacağını düşünerek lafı "oldu olacak entari de giyeyim" noktasına getiriyor. buradaki seksizme daha fazla dikkat çekmeme lüzum yok sanırım. vasatlığı ise "ingilizlerin %99'u ibne" yorumunun altında. "türk halkının %99'u müslümandır" lafı ne kadar götten uydurma ve ucuz bir lafsa bu da öyle. böyle cümleler kuruyorsanız ne dediğiniz konusunda hiçbir fikrinizin olmadığı ve ağzınızdan çıkanı kulağınızın duymadığı gün gibi aşikar. tabii bu noktada konuyu açan hanımefendinin de ahmet kaya'dan aşağı kalır yanı yok. "geçen gün bir yerde okudum bıyıklılar homoseksüelmiş" lafı tam kahvehane ağzı. bilimsel araştırma diyor ama nerede okudu allah bilir. belki de sabah gazetesinin arka sayfasının en altında küçük bir sütunda görmüştür. kim bilir. ama abla inanmış. araştırma demişse kesin öyledir çünkü. gay'lar cemil ipekçi bıyığı bırakır, fatih ürek makyajı yapar, kerimcan durmaz kahkahaları atarlar. araştırmalar öyle diyor!

şu videoya gelen yorumlara da bir iki bir şey söyleyip bitireceğim, çok acayip şeyler okudum çünkü. videoya bakıp "helal olsun, işte ahmet kaya, işte adam gibi adam" cılara diyecek pek lafım yok, homofobilerini kusmak için bir fırsat daha geçmiş ellerine, sevinç çığlıkları atmaları normal. kusmuklarında boğulmaları temennilerimle...

"o zamanın şartları, genel düşünce yapısı öyleydi" diyerek bunu normalleştirmeye çalışanlar da olmuş. böyle düşününce herkesin her söyleyip yaptığı meşrulaşıyor, o yüzden yanlış bir bakış açısı ama benim asıl çarpık bulduğum, olayın sübjesinin ahmet kaya oluşu. kürt olması ve baskılanması ve de bu sebeplerden dolayı gördüğü toplumsal baskı ve devlet zulmüne karşı dik duruşuyla bazı kesimlerce aydın ya da aktivist gibi kabul edildiği malum. ancak videoya bakınca ben, kendisinin sadece kendi içine dahil olduğu azınlıkların-yani kürt halkının- acılarına empati yapabildiği izlenimine kapıldım. oysa ki 20-30 yıl önce de eşcinseller baskılanıyordu. hem de bugünkü teknolojik ve iletişim imkanları elimizde olmadığından birbirimizden de bihaberdik ve kendi aramızda dahi örgütlenemeyerek tamamen görünmez kalıyorduk. gerçek bir aydın, anaakıma kendini kaptırmadan ne olursa olsun bu baskılanan kesimin farkına varabilirdi diye düşünüyorum. aynı şekilde sadece kürt olduğu için kürtlerin acılarını görebilen, eşcinsel olduğu için eşcinsellerin çektiği çilelerden haberdar olan herkese de aktivist diyemeyiz sanıyorum. dışında kaldığınız azınlıklar ve ezilenlerle ilgili ne düşünüp yaptığınız da çok önemli. çok klişe bir benzetme ama kullanmanın tam sırası galiba: hayvanların eziyet gördüğünü fark edip hayvan haklarını savunmanız için hayvan olmanız gerekmiyor. özetle, ahmet kaya'nın homofobisinin benim gözümde özrü yok. kaldı ki kadınları da aşağıladığını yukarıda söylemiştim, homofobiyi "20-30 yıl önce ortam öyleydi" diye mazur görseniz bile kadın hakları konusuna ne diyeceksiniz? video çekildiğinde cumhuriyetle kadın-erkek birbirine eşitleneli en az 70 yıl filan olmuş. hâlâ sakal/bıyık, etek, erkeklik, muhabbeti yapmanın affedilecek yanı yok. hem 30 yıl geriye gidince ortam böyleyken, 4500 yıl geriye gidince bir bakıyorsunuz eşcinselliğin normal karşılandığı medeniyetler ayakta. o yüzden geçiniz bu "o zaman öyleymiş" muhabbetini.

son olarak, ahmet kaya fanı olup da bu videodan sonra şarkılarını dinlemeyeceğini söyleyenler olmuş. gerçekten kendinize bu kadar yüklenirseniz 3 günde kederden yaşlanır ölürsünüz arkadaşlar. ideolojileri ve hayata duruşlarına göre kimi dinleyip kimi dinlemeyeceğimizi seçmeye kalkarsak sanırım elimizde bir tek belkıs akkale filan kalıyor. onu da şimdi uydurdum, eminim o da bir zamanlar bir yerlerde birilerine bir yamuk yapmıştır. demek istediğim, koyverin gitsin. ahmet kaya mı dinlemek istiyorsunuz? dinleyin. "bu zamanında şunu demişti, şu da bunu yapmıştı"nın çetelesini tutacak kadar uzun yaşamayacağız hiçbirimiz.

amma konuştum ha akşam akşam. cumartesimi piç ettiniz yemin ederim sşdild.

sevişmek istenilen ünlüler

(bkz:#327027) nolu entry'de verdiğim 10 kişiye ek olarak bugün sizleri ikinci 10 kişilik listemle baş başa bırakıyorum. bunu hazırlarken iş yerinde çok kaliteli bir öğle tatili geçirdim dşflgd. afiyet olsun.

tepeden tırnağa dilf patrick wilsonhtgawm dizisinin yakışıklı eşcinsel oyuncusu jack falaheeamerican gods ve the 100'ın seksi hunk'ı ricky whittleyine american gods'daki haliyle pablo schreiber (orange is the new black'te çok fena)özellikle westworld'deki haliyle yürüyen seks objesi rodrigo santorogöreni ıslatan justin hartleyinsanı günahtan günaha sokan ryan reynoldsher yerinden seksapel fışkıran michael fassbenderlooking'in kepçe kulaklı yaramaz çocuğu russel toveyve tabii ki kalpleri çalan gülümsemesiyle aynı dizideki rol arkadaşı jonathan groff

olası islam güncellemesinde düzeltilmesi talep edilen şeyler

eşcinsel parlamenterin mecliste evlenme teklif etmesi

avustralya'da yaşanmış.

avustralya referandum sonrasında nefeslerini tutmuş biçimde evlilik eşitliğinin parlamentodan da geçmesini umutla beklerken, liberal partili parlamenter tim wilson, meclisteki evlilik eşitliğiyle ilgili konuşmasının sonunda titreyen sesiyle "geriye yapacak tek bir şey kaldı" diyerek salonda oturan 9 yıllık nişanlısına evlenme teklifinde bulunmuş. wilson aynı zamanda mecliste evlenme teklif eden ilk parlamenter olma ünvanını da taşıyor. ne diyelim, kaymak gibi çocuğu kapmışsın wilson. bir yastıkta kocayın.tinder

bizim hikaye

eşcinsel karakteri diziden çıkarmalarının üstüne homofobik çağatay akman'a jenerik müziği yaptırmaları da tüy dikmiş. götüm gibi bir dizi diyeceğim ama götümü de pek severim, kendisine ayıp etmek istemiyorum.

erkeklerin memeleri neden sansürlenmez

“kadınların memeleri neden sansürlenir?” şeklinde sorduğunuzda soru daha anlamlı oluyor.

seren serengil ve gülben ergen kavgası

duvar kağıdı yapmalık bir kare şsdfş.

sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var

inşaat işçileri acil durumlarda cam kırılıp kullanılabilecek dölleme makineleri mi yahu sdllşv

aklıma şu geldi.

ayı sözlük'e slogan bulmak

yeşim salkım

valla kim haklı, kim kime ne yapmış çok da umurumda değil hepsi birbirinden beter ama müthiş eğlence çıktı bize sayelerinde. patlamış mısır stokladım izliyorum. bir taraftan yeşim ağzını bozuyor, bir tarafta gülben ağlıyor, öte yandan seren'in köpeği havlıyor filan. gırgıriye'de cümbüş var.

sosyal ortamlarda yazıştığınız birini kibarca reddetme yolları

göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. başvurular değerlendirildikten sonra size e-postayla haber verilecektir. lütfen bu mesaja cevap yazmayınız.

eve gelen musluk tamircisini yatağa atmak

musluk tamircisi deyince aklıma direkt desperate housewives'daki mike geliyor. kendisini yatağa atmamak opsiyon bile değil şdfgl

zimbabve'nin çin malı prezervatiflere isyan etmesi