seren serengil ve gülben ergen kavgası

evine dadanan fareye bile gülben adını veren seren serengil diğer tarafta erkek avcısı olmakla itham edilen gülben ergen.

taşeron destekçi yeşil salkım. hatta elinde yeni porno kasetler olduğunu kendisine dava açılmasından çok memnun olacağını böylece kaseti delil olarak sunacağını açıkladı.

halkaya son eklenen ise ece erken. gülben ergen"in açtığı davada ismi geçen erken, gülben ergen için demediğini bırakmadı geçen günlerde.

dava açıp tedbir kararı aldıran ergen, serengil'i susturmuş gibi görünse de serengil sahip olduğu medya gücü ve sırtı kalın tanıdıkları sayesinde kesinlikle susmuyor. tabi yeşim salkım gibi bir ortağı olması da cabası.

(bkz:kocama dokunma)
seren serengil ile yeşim salkım cephesini tutuyorum.

ama gülben ergen'in humour sahibi olduğu bir gerçek.

çok komik kadın yahahaha

https://www.instagram.com/p/BbzjGPWlr-x/...
memleketin tek meşguliyeti olmuştur. okulumda öğlenci olduğum için bunlara sabahtan televizyonda denk geliyordum. neyse ki yarından itibaren sabahçıyım. swh kadın kavgası da ayrı komik oluyor, yardırın gençler.
duvar kağıdı yapmalık bir kare şsdfş.

çekirdek alıp çitleyerek izlediğim, ama bu kadar yetmez, uyanık bir organizatör çamur güreşi organize etsin orda birbirlerinin saçları başlarını yolsunlar biz de izleyip eğlenelim dediğim, ortaokul seviyeli kavga kişileri.
magazin rezillikleri arşa ulaşmış ünlülerin gündeme gelme çabasıdır.
tencere dibin kara seninki benden kara