ensest ilişki

aile içi cinsel ilişkidir.
birde bunu seven sadistler vardır. *
abinin ablaya, babanın kıza, oğlun anneye vs. gibi kayma durumunu açıklar. daha değişik varyasyonları da mevcuttur.
çük kesme eylemini haklı hale getirir.
sadece çekirdek aile ile sınırlı değildir, aile veya akrabalarında karşısındaki kişinin rızası olsa bile ilişkiye girmesi durumudur.

ensest ile belirli rakamlar yoktur, cünkü toplumda yapılan ama üstü değişik şekillerde örtülen bozukluklardan biridir.
iki taraf da razı ise ne sadizmdir ne de çük kesme eylemini haklı hale getirir, bazı insanların aileyi algılayış şekli sebebiyle midesi kaldırmaz sadece diye düşünüyorum.
fatma girikin söz fatoda adlı proğramını hatırlatan rezil ilişki türüdür. allah mağdur kalanları kurtarsındır.

zavallı fatma tükür tükür sonunu getiremedi bu aşağılık insanların.
akraba evliliği de bence bu ilişki içinde değerlendirilmelidir.
eski mısır'da görülmüştür.
örneğin firavun'un kardeşiyle evlenmesi *
koskoca tanrı(!) zeus'un bile* yaptığı bence sapıklık olan şey.
az önce gazetede gördüğüm sibel canın kızı melissanın* babası hakan uralla dudak dudağa öpüşürken resimleri ile tekrar tiksindiğim iğrenç ötesi olay.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/21229722.asp
vakti zamanında bir arkadaşın okul gazetesinde sadece sosyal bir tabu olduğunu savunduğu, enseste pis-kaka demenin aynı eşcinselliği kötülemek gibi birşey olduğunu iddia ettiği ilişki şekli. * *
abi ablaya, abla teyzeye, teyze babaya, baba çocuğa, çocuk anneye, anne amcaya sonra hepsi babaya modu.

hoş mu

hayır değil

seleksiyona aykırı herşeyden önce.
ensest ilişki özellikle taraflardan birinin rızasına rağmen, zorla ve baskıyla ya da ödül ve kandırmayla ortaya çıktığında bir istismar konusu olarak görülmektedir. aile içi, ya da akrabalar arası ilişkilerden yararlanılarak gerçekleştirilen, bir tarafın açık istismarına dayanan cinsel ilişki ensesti kendi bağlamının ötesinde de bir suç durumuna getirmektedir. çünkü bu durumda ortaya çıkan cinsel istismar durumudur ve ensestin tabusal niteliği bu suçun/istismarın kolay ortaya çıkarılmasını, suçun cezalandırılmasını ve engellenmesini zorlaştırmaktadır.
enseste ilişkin kesin rakamsal veriler yok denecek kadar sınırlıdır. bunun temel sebebi ensestin toplumda utanç duyulan bir şey olmasıdır, ensest ilişki içinde olan bireyler, bunu her zaman gizleme eğilimindedirler. bu durum, ensest ilişkideki istismar ve suç durumunu vahimleştirmekte, istismar edilenin bu sözkonusu utanç duygusuyla orantılı olarak istismar durumu sürgit devam edebilmektedir.
ensest iliskiler genelde psikolojik bir sorun haline gelip yardım istendiğinde ya da yasal uygulamaların devreye girdiği durumlarda ortaya çıkabilmektedir. bununla birlikte, özellikle kadınların ve çocukların ensest ilişki durumlarında istismar edildiği söylenebilir. kapalı toplumlarda, geniş, büyük ve içiçe yaşanan aile ortamlarında bir istismar olarak ensestin daha gizli ve fakat daha yaygın olduğu ileri sürülmektedir. ensest istimarı gerçekleştirenin genelde daha büyük ve erkek birey olduğu da belirtilmektedir. eldeki verilere göre baba-kız ensestinin daha yaygın bir durum olduğu söylenmektedir. anne-oğul ensesti ise daha derin bir tabu olarak kabul edilmektedir, ortaya çıkması neredeyse yok gibidir.
bir istismar olarak ensest, istismara uğrayan kişide ciddi psikolojik travmalara sebep olabilmektedir. özellikle aile içinde çocukların istismar edilmesi bu çocuklarda büyük yıkımlara yol açabilme riski taşımaktadır.
iskandinav ülkelerinde, ikinci dereceden akrabalar arasında olanlar dahi suç kabul edilen ilişki biçimi. bizim gibi ülkelerde yaygın olan ve teyze kızıyla ya da amca oğluyla evlendirme biçimi çoğu avrupa ülkesinde tiksindirici ve suç olarak kabul edilir. türk işçiler arasında bu tür evliliklerin yaygın olması yüzünden zamanında norveç'te çıkarılmaya çalışılan yasa tepkiler üzerine geri çekilmiştir. kişisel görüşüm ise ensestin korkunç birşey olduğu yönünde.

(bkz: evlerden ırak)
iri yarı bir dayı sahibi iseniz denemekten korkmayın

yarak da böyle iri ve kalın çıkınca mutluluktan götümü tutamadım

unutulmaz bir deneyim

beraber maç izleme sonrası seks gibisi yok şerefsizim

hem elimin altında sürekli birinin olması pahabiçilmez
lgbt üyeleri tarafından bile bu denli yargılanmasına şaşırdığım ilişki türü.
hayır iki taraf da razıysa, bunu istiyor ve iğrenç bulmuyorlarsa bunun etik olmadığını, iğrenç olduğunu söyleme, bunu suç sayma hakkını kim kendinde nasıl buluyor merak ediyorum. hepimiz sinir olmuyor muyuz eşcinselliği doğaya aykırı, iğrenç bulanlara? e farkı nerede?
bence insanlar eşcinsel ya da ensest ilişkilere bu kadar tepki göstereceğine tecavüze, pedofiliye, zoofiliye bu kadar tepki gösterse şu an bu halde olmazdık.
  • /
  • 2