koltuk altı kıllarını tıraş eden erkek

ekşi sözlükte hararetle tartışılan konu. yazarların %99'u kesmeyen erkek mi olur diyerek başlığı açanı linç etmiş. kesmeyenlerin ne pisliği kalmış, ne kokuşmuşluğu, ne hayvanlığı. yav toplu taşımada fare leşi gibi kokmasalar inanacağım kesenlerin mis gibi koktuğuna. kadını da erkeği de kokuyor. hiç de kesip kesmemeye bakmıyor o iş. fakat haftada 2 kere duş alarak aynı kıyafeti de 3 gün üst üste giyse bile kıllarını aldığı için kokmayacağına inanıyor halkımız.

ben uzun yıllardır nadiren hafifçe kısaltmak dışında müdahale etmeyip öylece bırakıyorum. her gün duş alıp deodorant kullanır, bir giydiğinizi de iki kere giymeyip kirliye atarak temiz kıyafetlerle gezerseniz hiç de kokmuyorsunuz. görüntü kısmına yorum bile yapmayacağım. tamamen zevk meselesi. bence erkekte gayet hoş duruyor.
1 senedir kesmiyorum.

onlarda üzmediler, belli bir uzunluğa gelince uzamayı durdurdular.

her gece yatmadan duş alıyorum.

sokağa çıkmadan deodorant sıkıyorum.

kaç defa çok güzel koktuğumu duydum.

ayrıca koltuk altını bir erkekte çok seksi buluyorum.

ben masumum hakim bey. ihih
etek traşı gimin olmazsa olmazım spor falan yaparken de temiz olması baya avantaj yani. kesmeyen içün de zorlama hapsi falan geren yok kesmez abi ne diyek.
pasaklıysan ve kıllarını almadıysan terlediğinde normalde kokacağının iki katı pis kokuyorsun temizsen hergün duşunu alıp temiz kıyafetler giyiyorsan orman gibi olsa pis kokmaz zaten.tamamen tercih meselesi
tekrardan çıkıyor zaten neden keseyim.