yüzükoyun düşüp ölen kafirdir

kadir mısıroğlu sayıklaması. müslümanlar sırtüstü ölüyormuş. keşke teker teker delirseler, yetişemiyorum ben hepsine. http://www.abcgazetesi.com/kadir-misirog...
bunun bir de müslüman yüzükoyun yatmaz diyen versiyonu var. gereksiz milyon tane davranışı müslüman şöyledir diyerek piyasaya sunuyorlar. dönüp kendini değerlendirmeyen, hatasını kabul etmeyen, insanlara bir gr faydası olmayıp arada sevap diye hayırseverlik yapan insanlar türedi bu sebepten. bir de kibirleri var ki sanki yaptıkları hiçbirşey onları kötü kılamaz da allah'in seçilmişleri gibi davranıp milleti hayatından bezdirirler.
keşke sırf insanlık adına bir seri katil çıksa da bu ve bunun benzerlerini bu topraklar üzerinden silse ne kadar çok sevap işlemiş olur var ya resmen cennetlik bir katil olur yani.
kes lan beyinsiz bu denyo bi ölmedi ulan kendini bi bok sanıyo atatürk düşmanı gavat
kaynağı malum demek isterdim ama terbiyem müsaade etmedi.
her gün açıp okuyup bu "tuvalet kağıdı müslümanlar"ı bu defa saçmalayacak ne bulacaklar acaba diye dizi izler gibi izlediğim haberlere bir yenisi daha. neyse amaaan bu gerizekalılar yüzü koyun yatmasın, sol elle yemesin cennete gitsinler vs. böyle cennete gideceklerse ben bu zibidilerin gittiği cennete gitmek istemem zaten, kalsın.