olası islam güncellemesinde düzeltilmesi talep edilen şeyler

sayın biricik cb mizin güncelleme mujdesinden sonra inşallah bizlerden isteyeceği önerilerdir. hazırlıklı olalım. istediği zaman şlak diye masanın üzerine koyalım.1- mahrem kavramı değişmeli. çıplaklık kutsal sayılmalıdır. (kışın değil tabi. götümüz donmasın)

2- alkol serbestisi. (ağzımla iceceğime söz veriyorum)

3- zina serbestisi. ( yine ağzımla iceceğime söz veriyorum)

4- cinsel yönelim serbestisi. ( buna da ağzımla iceceğime söz veriyorum)
nefes almak dışında herşey yasak olduğu için ne koparsak kar.
cehennemin duvarları kirilip cennetin salonuna katilabilsin. ısledigimiz günahlarin cezası maasimizdan kesilebilsin. sorular inanılan dinin kitabından calismadigimiz yerden cikmasin. sirat koprusunden ücretsiz geçilebilsin. seferler tek yönlü değil gidiş dönüş olabilsin. cehenneme tayin olunursa eş durumundan cennete aldirilabilsin. yaratilirken bize de bi insan mı hayvan mi, melek mi şeytan mi olmak istersin? diye sorulsun. sınav süresi belli olursa daha iyi olabilir. bi de belki fazla olacak ama türklerin korku filmi çekmesi haram olsun.
dinin bacak arasından çıkarılıp yüreğe yerleştirilmesi, dinin çocuklarla, kadınlarla, hayvanlarla, asansörlerle, battaniyelerle cinsel birliktelik için kullanılmaması, lut kavmi efsanesinin artık lütfen tedavülden kaldırılması, "eğitimde, sağlıkta, çağdaşlaşmada, modernlikte ileri olursanız sevap points artar" şeklinde teşvik edici, cesaretlendirici olması.
hani dine güncelleme gelmiş ya
sansüre uygulamasına gelsin
lgbt bireylerine gelsin
vatandaşlara gecim vergi indirimi ürüne değil maaşlara zam gelsin
tecavüzcülere hadım gelsin
mümkünse sevap points kaldırılsın. başkasına sevap diye insanlık yapan, iyiliği cennete giden bileti olarak gören, tüm kafa yapısı ahiret mantığıyla çalışarak dünyanın nimetlerini de işine gelince bir güzel gaspeden insanlardan bıktım yeminle.
- dini kitaplarındaki matematiksel hatalar ile akla ve bilime aykırı olan bazı ifadeler düzeltilsin. amaç din-bilim çatışmasını ortadan kaldırmak.
- lut kavmi ile ilgili bir netlik olsun. çünkü müslüman eşcinsellerin bazıları hâlâ bu dinin onları lanetlemediğine inanıyor ve kendilerini bir şekilde kayırıp eşcinseller arasında lut kavmi özelliklerine uyanlar ve uymayanlar olarak eşcinselleri ayrıştırıyorlar. kafaları karışmasın daha fazla.
- bir insanın diğeri üzerinde inanış biçimi veya bu inanışın gerektirdikleri hakkında bir vazifesi olmadığı ile ilgili en az bir cümle koyulsun. hatta dinin şartlarından birisi bu olmalı.