zinanın suç kapsamına alınması

erdoğan'ın bugün sarf ettiği sözlerle yeniden gündeme gelen mevzu. kendisi zinanın da çocuklara yönelik cinsel istismar ve tecavüz vakalarıyla birlikte değerlendirilmesi gerektiğini öne sürmüş.

"çocuklara tecavüzü filan boşverin de asıl siz birbirinizi sikiyorsunuz ve çok gücüme gidiyor" demek istemiş sanırım.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/20180...
olm bu kimyasal hadım açıklamasıyla beraber başka yerlere de gitmeye başlayacakmış gibi bir his var içimde. taciz tecavüz tabi ki cezalandırılmalı. lakin sanki lgbtlere de cadı avı yakınmış gibi hissettim bi an.
eskiden suçtu tck dan çıkarıldı ve sadece boşanma sebebi olarak kabul edildi. şimdi heterolar düşünsün.

asıl mevzu zina adı altında bundan güç alarak lgbti lere yapılacak kıyım buna odaklanalım.
bu yıl onur yürüyüşü ramazana denk gelmeyecek ama yine de yürütmeyeceklerdir ohal'den dolayı. orada olup gözaltına alınan olursa da sonu ne olacak kim bilir? faili meçhuller baş gösterebilir sanki? umarım olmaz böyle bir şey yani kendimizi gösterelim, görünür olalım derken göte gelmeyelim yani.
bunu altmışını devirdikten sonra akıl etmesi düşündürücü.
suç işlememek adına eve girerken imam nikahı kıydırıp evden çıkarken 3 boşolla uğurlanmak yakın gibi görünüyor. artık biyolojik olarak doğal olmasını mı toplumsal bir sorun ortaya çıkarmamasını mı bireylerin özgürlüğünden mi yola çıkmak gerek bilmiyorum insanlar aklını başına almalı "sevin sevişin" diye bağırmalı. insanlar bebeklere küçücük çocuklara ve hayvanlara tecavüz edip öldürüyorlar ve bunun sorumlusu da şu cinsel yönden bastırılmış cinselliği şu an olduğu denli tabu haline getiren iğrenç mentalite. bu mentalitenin genel hedefinin lgbti bireylerinden önce hetero üniversiteli genç kız popülasyonu olacağını düşünüyorum. fikrimce odaklanılması gereken kitle sadece lgbti bireyleri değil halk olarak herkes olmalıdır. adamın teki geçen gün karısı tarafından aldatılırken olay yerine geliyor ve adamı öldürüyor orda. haberin altına yazılan yorumları okuyunca korkuyla karışık sinirden kanım dondu. bu insanlarla aynı otobüse biniyorum aynı metroyu kullanıyorum diye düşündükçe daha da tedirgin oluyorum. bir şeylere karşı koyulan tepkinin lgbti bireyleriyle sınırlı kalmaması ve kitlesel açıdan daha geniş olması yönünde düşüncem.