oturarak işeyen erkek

merhaba arkadaşlar. eğer uzun süreli ilişki düşünüyorsanız bu başlıktaki tarzda bir sevgili tercih etmenizi öneririm çünkü bu sevgili prostat olmaz. prostat olsa ameliyat sürecini ve bu süreçte neler yapamayacağınızı bir düşünün derim. bunun yanı sıra oturarak işeyen bey daha hijyeniktir. evinizde sağa sola çiş sıçratmaz. evinizi pisletmez. oturarak işeyen erkek belki de sadece yorulmuştur, oturuyordur ya da keyif yapıyordur. belli olmaz bu işler. beni dinleyin kızlaar by.
sadece oturarak değil, neredeyse çömelerek olması gereken çiş yapma şeklidir. yani alaturka tuvalet kullanmak gerekir. e o zaman nerde kaldı pisuvara işeyen erkek seksiliği. yani alaturka wcye çömelmiş erkeğin ne seksiliği var lan.
kuma işeyip üstünü de örtüyorsa en iyisi odur.
çok büyük ihtimalle başka bir şeyler de yapacağını anlayarak bunu yapma gereği duymuştur yoksa ne gereği var ayakta işemek varken :))

https://evrimagaci.org/photo/tr/erkekler...
neye oturacagina ve nereye iseyecegine dair bir bilgi göremedigim erkek türüdür. yetersiz bilgi.
sadece işemeyle kalmama ihtimali yüksek olan erkek türü.
abdest alacağı için müslüman olma ihtimali yüksek olan erkektir.
ayrıca din farketmesizin üzerine sidik sıçramaması için doğru şekilde işeyen erkektir.
muhafazakâr bir terbiye ile yetiştirilmiş olan erkektir.
sonrasında, işeme faslı bitince çükünün ucunu oturduğu yerden tuvalet kağıdıyla silenleri de mevcuttur.
umuma açık kullanımda olan tuvaletlerde değil ancak kendi evimde ya da eş dost akraba evinde benim bu. erkek fizyolojisi nedeniyle dikkat etsen bile etrafa sıçratma olasılığın hep var. hem daha hijyenik hem de daha rahat yapıyormuşum gibi hissettiriyor. ayakta yaptığımda tamamını yapamamış gibi hissediyorum. ayrıca evet bittikten sonra tuvalet kağıdıyla da siliyorum. ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla sözünü söyleyen zat ise net pasaklının biri.
klozetin çevresine sıçrattıklarımı (eğer sıçratmışsam) tuvalet kağıdı ya da kağıt havluyla falan temizlediğim için birkaç denemenin dışında (sıçmaya oturduğum zamanlar hariç) pek olmadığım erkektir. ayakta işemek.
ayakta işemek.

yalnız, eve sarhoş gelen baba örneğinde olduğu gibiyse, o baba klozetin duvar dibi tarafına işeyeceğine lavaboya işesin(onu da yapıyorum) daha iyi. otursun klozete, hem soluklanır, belki sigara bile içer.
el kullanmadan işemeyi bir bok sanan erkeklerden olmadım, hiç bir zaman.
bir zamanlar bir hetero arkadaşım sürekli oturarak işerdi. şu an nasıl işiyor bilmiyorum çünkü artık görüşmüyoruz. en sağlıklısı bu yöntemmiş. neyse öyle bir anımı daha anlatmış oldum. hakkımda bayaa fikriniz olmuştur muhtemelen. asafdsfadas.
diğer ereklere "ayakta işerseniz ileride prostat kanseri olursunuz oğlum" gibi öğütler vermeyi de görev bilir kendine. şu bazı mislimanların arasına gerçekliği kabul edilen bir "bilim" kavramı var. adamlar kendi bilimlerini yaratıyor yani. ayakta işemeyi geçtim ayakta su içmemizin bile çok zararlı olduğuna o kadar eminler ki kimse onları bu yüce davadan döndüremez yani. ne zorunuz var evladım şu "ayakta" bir şeyler yapmakla?
oturarak pasif göründüklerine bakmayın, adamı ayakta sikecek güruhtur.
bu benim, cunku soyle bir sey var. mesela ayakta iseyince her tarafa sicriyor. ustunuze basiniza igrenc bir sey kisaca. ama boyle olunca hem cisinizi sonuna kadar bitiriyorsunuz hem de daha temiz oluyor. opuldunuz , tavsiye edilir. ayrica alaturka tuvalette oturdugunuz zaman bacak kaslariniz gucleniyor. ilk baslarda ben oturamazken simdi saatlerce oturabiliyorum.
ileride prostat gibi bir sorunla karşılaşmayacak erkektir.