oturarak işeyen erkek

merhaba arkadaşlar. eğer uzun süreli ilişki düşünüyorsanız bu başlıktaki tarzda bir sevgili tercih etmenizi öneririm çünkü bu sevgili prostat olmaz. prostat olsa ameliyat sürecini ve bu süreçte neler yapamayacağınızı bir düşünün derim. bunun yanı sıra oturarak işeyen bey daha hijyeniktir. evinizde sağa sola çiş sıçratmaz. evinizi pisletmez. oturarak işeyen erkek belki de sadece yorulmuştur, oturuyordur ya da keyif yapıyordur. belli olmaz bu işler. beni dinleyin kızlaar by.
sadece oturarak değil, neredeyse çömelerek olması gereken çiş yapma şeklidir. yani alaturka tuvalet kullanmak gerekir. e o zaman nerde kaldı pisuvara işeyen erkek seksiliği. yani alaturka wcye çömelmiş erkeğin ne seksiliği var lan.
kuma işeyip üstünü de örtüyorsa en iyisi odur.
çok büyük ihtimalle başka bir şeyler de yapacağını anlayarak bunu yapma gereği duymuştur yoksa ne gereği var ayakta işemek varken :))

https://evrimagaci.org/photo/tr/erkekler...
neye oturacagina ve nereye iseyecegine dair bir bilgi göremedigim erkek türüdür. yetersiz bilgi.
sadece işemeyle kalmama ihtimali yüksek olan erkek türü.
abdest alacağı için müslüman olma ihtimali yüksek olan erkektir.
ayrıca din farketmesizin üzerine sidik sıçramaması için doğru şekilde işeyen erkektir.
muhafazakâr bir terbiye ile yetiştirilmiş olan erkektir.
sonrasında, işeme faslı bitince çükünün ucunu oturduğu yerden tuvalet kağıdıyla silenleri de mevcuttur.
umuma açık kullanımda olan tuvaletlerde değil ancak kendi evimde ya da eş dost akraba evinde benim bu. erkek fizyolojisi nedeniyle dikkat etsen bile etrafa sıçratma olasılığın hep var. hem daha hijyenik hem de daha rahat yapıyormuşum gibi hissettiriyor. ayakta yaptığımda tamamını yapamamış gibi hissediyorum. ayrıca evet bittikten sonra tuvalet kağıdıyla da siliyorum. ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla sözünü söyleyen zat ise net pasaklının biri.
klozetin çevresine sıçrattıklarımı (eğer sıçratmışsam) tuvalet kağıdı ya da kağıt havluyla falan temizlediğim için birkaç denemenin dışında (sıçmaya oturduğum zamanlar hariç) pek olmadığım erkektir. ayakta işemek.
ayakta işemek.

yalnız, eve sarhoş gelen baba örneğinde olduğu gibiyse, o baba klozetin duvar dibi tarafına işeyeceğine lavaboya işesin(onu da yapıyorum) daha iyi. otursun klozete, hem soluklanır, belki sigara bile içer.
el kullanmadan işemeyi bir bok sanan erkeklerden olmadım, hiç bir zaman.
bir zamanlar bir hetero arkadaşım sürekli oturarak işerdi. şu an nasıl işiyor bilmiyorum çünkü artık görüşmüyoruz. en sağlıklısı bu yöntemmiş. neyse öyle bir anımı daha anlatmış oldum. hakkımda bayaa fikriniz olmuştur muhtemelen. asafdsfadas.
diğer ereklere "ayakta işerseniz ileride prostat kanseri olursunuz oğlum" gibi öğütler vermeyi de görev bilir kendine. şu bazı mislimanların arasına gerçekliği kabul edilen bir "bilim" kavramı var. adamlar kendi bilimlerini yaratıyor yani. ayakta işemeyi geçtim ayakta su içmemizin bile çok zararlı olduğuna o kadar eminler ki kimse onları bu yüce davadan döndüremez yani. ne zorunuz var evladım şu "ayakta" bir şeyler yapmakla?
oturarak pasif göründüklerine bakmayın, adamı ayakta sikecek güruhtur.
bu benim, cunku soyle bir sey var. mesela ayakta iseyince her tarafa sicriyor. ustunuze basiniza igrenc bir sey kisaca. ama boyle olunca hem cisinizi sonuna kadar bitiriyorsunuz hem de daha temiz oluyor. opuldunuz , tavsiye edilir. ayrica alaturka tuvalette oturdugunuz zaman bacak kaslariniz gucleniyor. ilk baslarda ben oturamazken simdi saatlerce oturabiliyorum.
ileride prostat gibi bir sorunla karşılaşmayacak erkektir.
amuda kalkarak işemeyen var mı hala?
morning wood sorunu yaratması dışında ev hayatında oturarak işemeyi tercih ediyorum. yoksa sikin başinin seramik ic yüzeye değme sıkıntısı cekilesi degil siki kırıp bukmek gerekiyor. ev dışında pisuar candır. aslında bir sonraki evime pisuar opsiyonu eklemek istiyorum. cidden.
kadınlar tarafından kıskanılan yanlarına ihanet eden erkektir.
dışarıdaysam pisuvar, başkasının evindeysem ayakta, kendi evimdeysem de oturarak işiyorum. özellikle gece yarısı uyku sersemi işemeye kalktığımda deliği tutturamama potansiyeli olan biriyim. ha klozet üzerinde uyuyakalmışlığım da var mıdır, çok vardır. o sebeple küveti sıcak suyla doldurup keyif yapmaya cesaret edemem çünkü uyuyakalır boğulur ölürüm diye korkarım. masaja gittiğimde de bir gider gelirim zaten rüya alemine.

penisin taşa değmesi olayı da küfür sebebi cidden. hatta şu üstüne oturduğumuz klozet halkasının önü olmayanları oluyor yurtdışında, en güzeli o bence. ama yurtdışında da klozetin içindeki su musluğu olmuyor genelde. sırf bu sebepten dolayı yurtdışındaki kişilere karşı cinsel bir yakınlık duyamadığım oluyor çünkü abi sonuçta sıçmış ama yıkamamış diyorum.

dışarıda zaten klozetin pis olmasını geçtim, bazen de hangi hastalığı kapacağın belli değil. ha bi de şöyle oluyor bazen, giriyorsun zaten pis. senden sonra girecek kişi orayı senin öyle pis bıraktığını düşünecek diye de zaten pisuvar varsa hiç kabine mabine girmiyorum. başkasının evinde de pisuvar olmadığı için ancak ayakta yapıyorsunuz. ama bence işemelerin en keyiflisi duşta yapılan işeme. hem normale göre daha farklı bir keyif veriyor bana, hem de sidikteki üre ve ürik asit eğer varsa ayak mantarlarına iyi geliyormuş. hem de doğa dostu.