sünnet olmayan erkek

denemek isterdim dediğim ama artık geçen derisi kesilmemiş penis
aza talebin fazla olmasından kaynaklı türkiyede meraklısı fazla olan erkektir.

(bkz: başınıza gelecek var a dostlar)
türkiyedeki hristiyan azınlıktan bir beyefendi bulabilirseniz bir ihtimal deneyimleyebilirsiniz. soğuk içiniz.
kimse de çıkıp söylememiş, erkek değildir. ben demiyorum toplum diyor.
hijyeni zor olan ve tuvaletten sonra iyi temizlenmediğinde kötü kokulara sebep olan penis.
"sünnet olmayan" ifadesi, sünnet olma kararına yönelik bir tercih yapma hakkı olup da, sünnet olmayı reddeden, anlamındadır.
"sünnet olmamış" ifadesi ise, sünnet işlemine henüz maruz kalmamış kişi, anlamındadır.
yukarıda belirtildiği gibi, az olanın kıymete binmesinden ötürü (ülkemizde, sarı saçlı ve renkli gözlü bireylerin beğenilmesi gibi), sünnetsiz penisi olan birisiyle seks, merak kışkırtıcıdır. denenip yaşanmalıdır. fakat, sünnetli bir penise kıyasla, tam bir bakteri yuvası olduğu unutulmamalıdır. çünkü, kapalı derinin iç çeperini düzenli olarak temizlemek mümkün olmadığına göre, hem derinin iç yüzeyinin salgıladığı doğal sıvısı (ki sünnetli olduğumuzdan bunu pek bilmeyiz) hem idrar artıkları, hem meni artıkları hem de penisin girmiş olduğu ilişkiden (anal veya vajinal) içine kaçmış olan çeşitli maddeler, pek de steril bir ortam oluşturmayacaktır...

diğer yandan, sünnetsiz bir penis sahibi, penisiyle girdiği cinsel ilişkilerden, sünnetli bir erkeğe kıyasla daha fazla zevk alır. çünkü, kamışın ucundaki derinin salgıladığı nemlendirici bir sıvı vardır. ayrıca, deri altında sürekli korunmakta olan bol sinir uçlu "baş" kısmı, tensel temasa karşı hep daha hassas kalabildiğinden (oysa bizde, sünnet olduktan birkaç gün sonrasından itibaren giderek hissizleşmektedir), çok daha yoğun zevk hissedebilmektedir.
geçen gün bir tanesine sakso çekeyim dedim... garip geldi hissiyatı ya. ama olsun geç boşalıyor olmaları güzel bir ayrıntı tabi.
eline almasi en guzel olandir. simdi ne yalan soyliym onun ayri hazzi oluyo.
estetik görünümden bahsedeceksek ereksiyon halinde zaten sünnetli penis ile sünnetsiz penis arasında çok da görüntü farkı olmuyor. eee eresksiyon halinde olmayanı ben ne yapayım :) sonuçta sünnetsiz penis az biraz daha iyi görünüyor. sünnetsiz biriyle seks yapmadım ancak sünnetsiz bir penisi sıvazlamıştım. sünnetli penisten çok da farklı değil bence. sağlık vb konulara gelirsek sünnetsiz penis hakkında söylenenler birer saçmalık. insanın dünyaya geliş şekli o. neden doğal olan kabul edilmiyor ve ona zarar veriliyor. sünnet doğal olanın bozulması değil mi. ben sünnetsiz bir penisin mikrop yuvası filan olduğuna inanmıyorum.
ereksiyon anı sürpriz yumurta etkisi yapan,
boşaldıktan sonraki hali ise utanıp kabuğuna çekilen kaplumbağa gibi görünen eğlenceli küçücük(!) fıçıcık içi dolu...

öhöm, neyse, sevgimizi belirttik detaylar spoiler olmasın^^
amcaların boyunu posunu görmesi için biraz sıvazlamak zorunda kalacak erkektir. sorun sünnetsiz peniste değil, amcaların meraktan yarağa uzanan bitmek bilmeyen araştırmacı tavrında.
türkiye için aşırı lüks erkektir. varsa böyle bir yiğit tanımak isterim.
daha sağlıklı oldukları söylenir. cinsel yönden bilhassa.
sevmiyorum saksofon notalarina tam anlamıyla basamiyorum çünkü.. mumkunse sünnetli aliyim ben ya ya da saksofon dinletisi istemesin benden ... adi ustunde saksafon ... disi yumusak ici sert seyleri sevmiyorum sert baslayip yumusak bitmeli benve .. ayrica surpriz de sevmem opuldukce o deri kenara itiliyor ve hassasiyeti extra yuksek bir cisim yaklasiyor uzerime ... uf tukendim... kopenhaga gittiğimde yasadigim bolca ogurmeli tecrubeler... yahudi de bulamayınca son gunler göçmen bir türk bulup kocacimmmmm diye sarilmama sebeb ...