sünnet olmayan erkek

4 Entry Daha
"sünnet olmayan" ifadesi, sünnet olma kararına yönelik bir tercih yapma hakkı olup da, sünnet olmayı reddeden, anlamındadır.
"sünnet olmamış" ifadesi ise, sünnet işlemine henüz maruz kalmamış kişi, anlamındadır.
yukarıda belirtildiği gibi, az olanın kıymete binmesinden ötürü (ülkemizde, sarı saçlı ve renkli gözlü bireylerin beğenilmesi gibi), sünnetsiz penisi olan birisiyle seks, merak kışkırtıcıdır. denenip yaşanmalıdır. fakat, sünnetli bir penise kıyasla, tam bir bakteri yuvası olduğu unutulmamalıdır. çünkü, kapalı derinin iç çeperini düzenli olarak temizlemek mümkün olmadığına göre, hem derinin iç yüzeyinin salgıladığı doğal sıvısı (ki sünnetli olduğumuzdan bunu pek bilmeyiz) hem idrar artıkları, hem meni artıkları hem de penisin girmiş olduğu ilişkiden (anal veya vajinal) içine kaçmış olan çeşitli maddeler, pek de steril bir ortam oluşturmayacaktır...

diğer yandan, sünnetsiz bir penis sahibi, penisiyle girdiği cinsel ilişkilerden, sünnetli bir erkeğe kıyasla daha fazla zevk alır. çünkü, kamışın ucundaki derinin salgıladığı nemlendirici bir sıvı vardır. ayrıca, deri altında sürekli korunmakta olan bol sinir uçlu "baş" kısmı, tensel temasa karşı hep daha hassas kalabildiğinden (oysa bizde, sünnet olduktan birkaç gün sonrasından itibaren giderek hissizleşmektedir), çok daha yoğun zevk hissedebilmektedir.
9 Entry Daha