zevk alınan ufak sapıklıklar

halka açık yerde duş perdesi açık duş almak, pisuvarda çaktırmadan yanımdakine bakmak, otobüs mola yerlerindeki tuvaletlerde tenha bir pisuvar bulup birinin beni izlediğini düşünerek boşalmak.
bir ergenlik dönemi sapıklığı olarak; yatak odasına erotik şekiller içeren lazer ışığı tutmak.
yaklaşık bir saat önce metrobüste sıkışık haldeyken arkamı döndüğüm beyefendiye götümü yaslayarak kendisini taciz etmek gayet zevkliydi. ovv may gad please stop me!
süzmeye (eyefucking de olabilir duruma göre) genellikle tersten (ayak, bacak, göt ve en son yüz şeklinde) başlamak*
birilerini baştan çıkarabilmek adına ufak teşhir performansında bulunmak. ilgi duydugunda zevk ile duymadığında kızgınlık ile yüzünün aldığı şekli görmek zevk veriyor.
cafede oturup sevdigim tipleri süzmek avv..
ilişki öncesi partnerimin boxerini ağzımla çıkarmak, ilişki boyunca o terli kirli boxeri kafama geçirmek vazgeçemediğim ve aşırı keyif aldığım sapıklıklardandır
algida twister dondurmasinin 3 rengini ayri ayri yemek. tekken yapiyorum bunu aile yaninda yaparsam bu cocuk olmamis derler muhtemelen
elime alüminyum folyo geçtiğinde buruşturup önce ırzına geçiyorum sonra açıp kalemle jilet gibi dümdüz yapıyorum. sonra ona öylece bakıp kafamda before, after halini düşünüp vay be diyorum.
kısa kısa mesaj yazan birisi varsa telefonu titreşimde olacak şekilde kucakta tutmaktır. doğal vibratör gibi birşey ehu
  • /
  • 4