queensofthestoneage

Durum: 157 - 0 - 0 - 0 - 10.08.2020 22:06

Puan: 2202 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 8

kendinizi siker misiniz

kendimden 3-5 tane olsa grup bile yapardim.

psikoloğumun ailemle aramı açması

umarim kurmacadir yukaridaki entry, ama tecrubeme dayanarak dogru da olabilecegini dusundugum icin yazmak istedim. danismaninizin backgroundunu vs bilemiyorum ama psikanaliz egilimli danismanlara oldum olasi onyargiyla yaklasmisimdir. herhangi bir sorunun/cikmazin cozumu cok daha basit olabilecekken isin icine ana baba baci gardas dahil ederek danisana ait hipotezleri gercekustu baglamda degerlendirmeye bayilirlar. tamam, kismen dogru da olabilir hipotezler, ama yukaridaki casede ailenizin kulturel altyapisinin icinden gecmis anladigim kadariyla. masaya dildo ve kayganlastirici koymanin esasinda kimin fikri oldugunu merak ediyorum ben ya da bunun olasi sonuclari hakkinda ne kadar bir sure konustunuz. bu danisanin fikri bile olsa ben olsam en az 2-3 oturum bu plan uzerinden giderdim, cunku temelde “ben buradayim”i iletebilme endisesi var gibi gorunuyor ve bunu karsi tarafa aktarmanin binbir sekli var. burada iletisimin temel ilkelerine tamamen ters davranilmis. ailenizin tepkisini normalize edemem, ama bu sizin yolunuz da cok dogru gelmedi bana. danisan olumune israr etmedikce boyle bir cozumu asla ve asla onermezdim impliance yoluyla bir seyler aktarmaya calistiginiz icin. gecmis olsun. eger bu fikri empoze eden danismansa, danismaninizi en yakin zamanda degistirmeniz dilegiyle.

ferdi sancar

son zamanlarda aşırı yükseldiğim insan. yirin.

dominant sevenler

(bkz:causality in a nutshell). adam öyle bir tüme varmış ki sanki başıma randomized controlled trial yapmış amk

bir heteroya aşık olmak

bu başlıktan muzdarip arkadaşları firdevs yöreoğlu'nun bihter'e yaptığı şekilde aynanın karşısında azarlamak istiyorum. ben firdevs olucam.

pasifoglan23

(bkz:yallah hornet'e)

edebiyattaki açıklık, yalınlık, akıcılık, duruluk, özlülük gibi tüm anlatım özellikleri entry'lerinde mevcut. ders olarak okutulmalı her bir entrysi <3

meditasyon

eğitimsiz/tecrübesiz olarak yapıldığında mevcut durumu/ruh halini daha da kötüye götürebilir. o yüzden hardkor dalınçlar yerine nispeten daha kısa süreli dalınçlar yapmalıyız (bkz:tdk).

itiraf: mediation, medication, meditation kelimeleri birbirlerine aşırı benziyor ve asla ayırt edemiyorum (bkz:disleksi). birbirleri yerine kullanıp komik duruma düşmüşlüğüm çok olmuştur.

en sevdiğiniz porno kategorisi

bravo. bana kategori bırakmamışsınız amk

maskülen adamın pasif olması

bir de maskülen olduğunu sanan adamın pasif olması vardır. evlerden ırak.

erkeksi protesto

gözlerim yaşardı adler görünce, yazayım ben de birkaç bir şey/ler. öncelikle adler'in kuramını aşırı sevdiğim halde bilimsellikten nispeten uzak olduğunu düşünüyorum. bunun sebebi de kendisi tabi ki. toplumu bilinçlendirmek için kapı kapı gezeceğine otur yaz arkadaş! ne kaldı şimdi bize adler'den? çok temel şeyler. kuramın neredeyse tamamı adler'in yancıları (iyi anlamda) tarafından oluşturulmuş durumda.

geleyim masculine protest'e. kadınların, erkek egemen toplumun önermeleri/dayatmaları sonucu geliştirdikleri yetersizlik duygularını telafi etmeleri için başvurdukları yol/yöntem ya da fiktif hedef olarak tanımlansa da kontekst olarak çook daha kapsamlıdır.

diyelim ki benim doğuştan bir kolum yok, ama harika bir beyzbol oyuncusu oluyorum (bkz:jim abbott). bu sürecin tamamına masculine protest diyebiliriz ve yukarıda bahsettiğim kadınlarla ilgili sürece paralel olarak ilerler. toplumun "kolu olmayan bireye" yüklediği bazı stereotyplar, biçtiği bazı roller vardır (tıpkı kadınlara, translara, azınlıklara olduğu gibi). kişiye bu dayatmalardan koca bir öğğ gelir ve bir telafi sürecine girer. bu telafi de çoğu zaman kişinin kendisine biçilen normun/rolün tersini yapmakla karakterizedir (kurama göre tabi). işte tam olarak bu süreci ve sürecin ürününü erkeksi protesto olarak tanımlayabiliriz. telafi süreci tamamen sağlıksız, başkalarıyla ölümcül bir rekabet içinde, kişileri/kişilerarası ilişkileri tahrip eden bir yolla da gerçekleştirilmek istenebilir. o zaman sıkıntı tabi.

evet, özü isyandır efendim. ne deniyorsa tersini yapalım, böylece masculine protestlerimizi birleştirip bir elektrobugi oluşturabiliriz.

aysun kayacı

siki taşağına denk insan

bana "nasolsa sikin taşağına denk" dendiğinde asla mecaz anlamını düşünemiyorum ilk başta nedense. hayır hoşuma da gidiyor bu tabir. neyshe.

alttaki yazara soracaklarım var

ne umuyon bacından bacın ölüyo acından.

bir fetişin mevcut mu? varsa nedir? merraktan.

ayı sözlük 2. el satılık eşya

arttırıyorum ve 2.el satılık araba* için olanını destekliyorum.

tapir

çok paçoz bir canlı. üzgünüm tapir, bizimle değilsin

karpuz

benim de zaafım var bu meyveye. haşır haşır yenir bir de, bıçak sürmeyin tadını bozar <3

karşı konulmayacak ünlüler

devren iskender *
halil babür
ümit karan

sözlük yazarlarının en sevdiği canlı performans

çirkin gaylere tavsiyeler

eskişehir'de bir duvarda yazıyordu. "çirkin kızlar kitap okuyun!" ben de burada tekrarlamak isterim. "çirkin geyler kitap okuyun!"

ayı sözlük rock müzik sevenler veritabanı

grup kuralım +1 <3

temmuzda manowara gidelim derseniz o da uyar. kıps.
  • /
  • 8

suriyeliler

akp adlı örgütün, parlamentoda hesap bile vermeden 10 yıldır ülkemizde ağırlayıp yedirip içirdiği büyük göçmen topluluğu.
uluslararası hukukta veya mültecilik hukukunda yer almayan çok geniş haklarla donatılmış olup, ülkenin siyasal, ekonomik ve toplumsal yapısında geri dönülmez tahribata sebep olmuşlardır.
*)

ülkü ocağı

erkeksi pasifler yetiştiren kutsal ocak.

ayı sözlük günlük

yaz tarih, bugün iş buldum! hemi de ssklı!! hepinizi beklerim. kadıköydeyim. burgerler yaparım.

feminenlere ilgi duymayan gay

buyrun benim.
yani şöyle bir şey var, kimisi kendini baya baya kadın hissediyor. ama erkek vücudundan da memnun. bu tarz bana hitap etmiyor maalesef. aşk bu, kızılötesi, yaralı müzesi, hareket edemem.

hey gays.

rpdr all stars 4'un kadro açıklanma şeyini yeni gördüm ben. bence olmuş, özellikle as3 rezaletinden sonra bu line-up umut verici.

thank u next

aylar hatta yıllar sonra ariana grande’yi uk resmi listesine doğrudan 1 numaradan sokan parça.

son albümü ile plak şirketini zarar ettirdiği iddia edilen, albüm lansmanları için pete davidson ile plak şirketi tarafından reklam aşkına zorlandığı iddia edilen şarkıcının son albümü baya güzel aslında. ancak albümün the light is coming’in karanlık klibi ile başlayan karanlık talihi bir türlü dönemedi.

ard arda tekliler yayınlanan albümden çıkan bu parça öyle vaavvvv dedirtmese de en azından ingiltere’de liste başı olması anlamından güzel bir hareketlenme.

arap erkekleri

ben herhalde bir erkekle evlenirsem arap erkeği ile evlenirdim. geçen yıldan beri inanılmaz seksi geliyorlar.

genel kültür entelektüel uğraş ve hobisi olmayan insan

hiçbir kimseye zararı yok ise (hayvanlar dahil) yaşama deneyimine saygı duyduğum kişidir. kanımca 70 80 senelik ömrün doğru yaşama şekli yoktur tüm yaşamlar üniktir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılarjosh homme nasıl bu kadar seksi bir varlık

gaylerin yaptığı meslekler

Toplam entry sayısı: 157

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

edit: hevaller rahatsız. where is us airfors.

çirkin ama kaslı erkek

pokemon zamanlarında taso çıkacak diye -ucuz olduğu için ya da markette başka cipslerden kalmadığı için tam hatırlamıyorum- ketçaplı cips alırdım. ketçaplı cips tabii ki dünyanın en iğrenç organizmalarından birisi, fakat içinden misty tasosu çıkmıştı bana. birden bu başlıkta tarif edilenle o zamanlar yaşadığımın aynı hissi verdiğini şimdi fark ettim. karşı tarafın çirkinliği ya da ketçaplı cipsin monosodyumu sana acı veriyor, katlanıyorsun, şüphelerin var ama mutlu sonla bitiyor. no pain no gain sonuçta <3 öhhöm. balgam birikti sinsilikten. *

ayı sözlük rock müzik sevenler veritabanı

grup kuralım +1 <3

temmuzda manowara gidelim derseniz o da uyar. kıps.

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

herhangi bir sos veya bir çorba bile bekleyince güzelleşiyor arkadaşlar. o sebeple çok da şey yapmamak lazım. neden şarap değil, çünkü o çok klişe olurdu.

erkeğin en seksi yeri

ayaktan başa her yer der ve kafama sıkar giderim.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

edit: hevaller rahatsız. where is us airfors.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

edit: hevaller rahatsız. where is us airfors.

hornet

köyde yaşadığımdan dolayı ankara'ya gittiğimde açtığım ve otuz kişinin yazdığı uygulama. öyle ya da böyle nicelik olarak en bebiş uygulama. nitelik kısmını analizcilere bırakacağım. growlr ise tam tersi, onda da pek kimse yok ama olanlar gözünüzü doyurmaya yetiyor (bkz: ağır top).

yazarların favori ayakkabı model ve markaları

reebok aldım skindirik pumadan sonra havada yürüyor gibiyim öyle rahat. bu arada puma bez olan, ucuz olan yani. eridi gitti 1 senede.

en sevdiğiniz porno kategorisi

bravo. bana kategori bırakmamışsınız amk

erkeği en sorunlu burç

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.