queensofthestoneage

Durum: 123 - 18 - 5 - 1 - 13.11.2018 21:27

Puan: 1642 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 7

ariana grande

totally absolutely completely gay olan şahsımı zaman zaman düşündüren kadın vokal. yeni single çıkarttı. ilk live performansında az daha düşüyordu (gasp, allah korusun).

şu performanstaki tatlışlık?

göğüs ve göbek kıllarını fönlemek

obsesif kompulsif bozukluğa yakın kişilerin çoğunu delirtecek eylem. kardeşimi delirtiyor mesela. sizi sinir ettiklerinde maruz bırakabilirsiniz bu eyleme. exposure therapy gibimsi bir de xd

eski sevgilinin hiv pozitif olduğunu öğrenmek

oldukça kötü bir duygudur diye tahmin ediyorum, elim ayağım boşalır lan (bkz:neden aseksüel oldum?) oral seksin bile bir ton bakteri transferine yol açtığı gerçeğiyle ilgili makalelerden sonra bir süre evde oturucam galiba. neyse tez yazarım.

erkeklerin yaşadığı tacizler

fiziksel olmayanını yaşamıştım önceden, ama geçen hafta fizikselimsisini yaşadım, ama anlatması uzun. üşenmezsem yazıcam bi ara. travmatize falan olmadım, ama çok tuhaftı.

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

utangaçı herkes yazmış ben de ekleyeyim. gereksiz özgüven hep itici geliyor. fiziksel olarak kısa boylu (1.60-1-70), kara kuru, kıllı yünlü, tercihen sakallı, bakımsız ve kendini parfüme kreme vs. boğmayan, renksiz gözlü, yamuk burun. bunun yanında, samimi, hafif ruh hastası, ps ve pcdeki bilimum spor oyunlarından anlayan, gece 4'te kalkıp nba maçı izleyebilen beylerle çaya çıkabilirim. yamuk burun demiş miydim? xd

en güzel oyun müzikleri

knight online login ekranı müziği. o zamanlar premiumsuz fakir bir ipne olduğum için çaresizlik ve sevinçten havalara uçmak gibi bipolar duyguları bir arada hatırlatır bana:/

arap erkekleri

iyileri bu kadar iyi kötüleri de bu kadar kötü başka bir ırk(?) yok sanırsam. kürtler de dahil buna, sonuçta kara kaş kara göz lol. ama her zamanki gibi alırım bir dal.

dadı

gülben ergen'in allah yazan kolyesini takıp basın toplantısı düzenledikten önceki işlerinden birisi. kenan ışık, haldun dormen ve seray sever de diğer beğendiğim oyuncuları. epeydir entry girilmemiş, ama kenan ışık'ın bu dizideki hali ara sıra hala rüyama girer*.

queer tahayyül

okunması zor bir kitap olduğunu düşünüyorum. queer teoriye ya da butler'a biraz hakim değilseniz kitap içerisindeki birçok kelime size bir anlam ifade etse de aslında etmemiş olacaktır *, fakat alanında en temel türkçe kaynaklardan biri.

hoşlanılan adamın eski sevgilisinden bahsetmesi

ben de geçenlerde denk geldim bu türün bir üyesine. nasıl aldatıldığıyla ilgili 1 saat falan konuştu galiba. arada bir içimden sapıkça "benim ol bebeyim, ben seni boş bırakmam o yüzden aldatacak zaman da kalmaz eheueheheh" dedim ama dirty talka kaydırmaya çalıştıkça uzaklaştı ve beni artık tanıyamadığını söyledi:( tipi de ne yazık ki tam benlikti, o yüzden dinlemek zorundaydım ama benim de sınırım var ulan. evrim böyle bir şey galiba, elde etmek için katlanmak zorundasın, katlanamadığım için osbire mahkum oldum mesela. evrim neydi, evrim fedakarlıktı*

alttaki yazara soracaklarım var

kalmak. canı sıkılır insanın. gitse sıkılmaz.
en cringy guilty pleasure'ını istiyorum alttaki? çok düşünmeden yalnız.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.

bir erkeğin en güzel yeri

iett şoförleri

ankara minübüsleri için de geçerli yazılanlar. bazen sadece şoföre bakıp binesim* geliyor o derece. bazılarını al rupaul'a pitcrew olarak koy yine de sırıtmaz.

let's have a kai kai


(bkz:kiki) ile karıştırılmaması önem arz eder.

sevildiğine hiçbir zaman inanmamak

yukarıda bahsedildiği gibi özgüvenle ilgili bir durum olabilir, fakat ben sevildiğine inanan birindense inanmayan biriyle takılmayı tercih ederim. sevildiğine inanan birisi enerjimi hüp diye çeker, yorar. sevildiğine inanan birisiyle takılmamın bazı kriterleri var, ama onları burada söylersem rtük kapar sözlüğü annem *.

ayrıca, it's gay world hunty. tamam straight olmanın da kendine özgü dertleri var, ama bu feyk sevgi ve euphoria durumu eminim ki bizde daha fazla. birisinin beni sevdiğine asla inanmamamın temel sebebi de bu olabilir (bkz:eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları). hazır olun genelleme geliyor: tecrübe ettiğim kadarıyla-kendimi hariç tutacağım, meclisten dışarı da değil- gey bireyler o kadar sevgiye (yersen) aç ki 2.görüşmenizde sevildiğine inanma durumu gerçekleşebiliyor. örnek; ben seninle konuşup kendi irademle çaya çıkmışım, poker face olduğum ve duygularımı ifade edemediğim için seni sevmeye başladığımı sanıyorsun, seninle ilgili bir şeyler söylememi istiyorsun, hayvan gibi şey yapıyorsun, e bi dur amk. yıllardır (yani 3-4 yıldır dolap dışındayım ama olsun) hayret ettiğim şeylerden biri de budur mesela-3 kere falan başıma geldi galiba bu durum, ama yüzdeye vurursak yüksek çıkar bayağı aslkjdals (bkz:social piranha). diğer ihtimal de bana bu tip kişiler denk gelmiş olması. bilemiyorum.

sevgi ve ilişki konusunda paranoyak ve klinik depresyona meyilli biri olarak kapanışı miss tuğba ekinci'den bir alıntıyla yapmak isterim: içimden bi ses hadi kızım diyor, kalk kalk gidelim yürü kızım diyor., hiç kimseye de yok lüzum diyor.

that '70s show

her bölümünde yaldır yaldır güldüğüm nadir komedilerden. son sezon çok kötüydü ama diğer sezonlar yeter de artar. eski olmasına rağmen gay friendly bir yapımdır yer yer (1998). led zeppelin, black sabbath, guns n roses gibi döneme özgü klasik rock tarzında müzik seviyorsanız kesinlikle deneyin. bazı sezonlar bu gruplara adanmış ve bir sezonun tüm bölümleri (yaklaşık 20 bölüm mevcut her sezonda) bu grupların şarkı adlarından oluşuyor.
editoşko: türk televizyonlarında da uzun süre yayınlandı e2'de falan. daha eskiden (ben ortaokulda) yer yer izlediğimi de hatırlıyorum. kablolu yayın rocks.

amele kası

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

sadece 100 bin versinler yanlarında bile giderim.
  • /
  • 7

arap erkekleri

ben herhalde bir erkekle evlenirsem arap erkeği ile evlenirdim. geçen yıldan beri inanılmaz seksi geliyorlar.

aseksüel gay

kendimi tam olarak böyle nitelendirmesem de aseksüel bir gay olduğumu düşünüyorum. cinsellik yaşamaktan zevk almıyorum, sadece kafamdaki düşüncesi zevk veriyor. erkeklerden hoşlanmayı bırakabileceğimi sanmıyorum ama seks yapmanın tatmin edici bir yanı yok uzun zamandır benim için. daha ziyade anlamsız ve ruhsuz bulduğum bir şey cinsellik. çok hayvani geliyor. romantik yakınlaşmalara da inanmıyorum. bir insan başka bir insana haddinden fazla yaklaşıp yakınlık kuramaz. mahremiyet sınırlarımızı aşamadığımızı düşünüyorum. bir insanın mahremiyet alanına tam anlamıyla girebilmek belki beni tatmin ederdi. burada kast ettiğim ruhsal mahremiyet. illa gaysin diye cinsel ilişkiden de hoşlanacaksın diye bir şey yok. neden insanları kalıplara sokmaya çalışıyorsunuz ki. bu kelimeler ne demek istediğimi tam olarak ifade etmiyor mu bilmiyorum ama başkalarının düşüncelerimin yanlış olduğunu söylemelerini kabul edemem. bir erkeği sevebilirim, ondan hoşlanabilirim ama seksüel bir şeyler yaşamaktan hoşlanmayabilirim. insan kendini yıllar içinde ancak tanımlayabiliyor ve ufak tefek değişimlerden geçebiliyoruz.

ben sevdiğim erkekle cinsellikten daha öte şeyler yaşamak isterdim. hep hayal ettiğim şeyler vardı kafamda ama benim kafama uyum sağlayabilecek birinin bu dünyada yaşamadığını düşünüyorum. kafa yapımın farksız veya eşsiz olduğunu söylemiyorum, belki sizin de hoşuna gitmeyen bir kafa yapım vardır, belki bir başkası için kötüdür. ama işte insan hem ruh eşi hem kafa eşi arıyor, seksin bana kazandırdığı hiçbir şey görmedim. saygılarımla.

genel kültür entelektüel uğraş ve hobisi olmayan insan

hiçbir kimseye zararı yok ise (hayvanlar dahil) yaşama deneyimine saygı duyduğum kişidir. kanımca 70 80 senelik ömrün doğru yaşama şekli yoktur tüm yaşamlar üniktir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılarjosh homme nasıl bu kadar seksi bir varlık

gaylerin yaptığı meslekler

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

eleştirilere gayet açığım, dark bear başlığını açıp okuyabilirsiniz, ailemden eşime işime kadar asılsız suçlamaların bulunduğu entryleriyle beni rahatsız edebileceğini düşünenler oldu zamanında, entryler hala duruyor. kimseyi memnun etme zorunluluğum da yok, sürekli hatalı entry giriyorsan ben seni uyarmak zorundayım, entrylerinden smile ifade silmeyle sürekli mesai harcayamam, kuraldır yapmayacaksın. başlıklarda entrylere entry ile cevap veremezsin bu da kurallarda yazar, uyarmak zorundayım, zamanımı senin entrylerini silmeye harcayamam. uyarılara rağmen hala da yapıyorsan uçurulursun, bu kadar net ve basit.

edit: bir de keşke açtığınız başlıkların arkasında durabilseniz, silmeseniz. bak entryleri ben değil kendiniz siliyorsunuz!

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

kişi isterse 8, isterse 18 aktifle birlikte olabilir ve aynı zamanda annesinin yaptığı yemekleri de afiyetle yiyebilir. özel hayatını ve cinsel aktivitelerini ailesine veya çevresine anlatmak zorunda değil kimse, pasif olmak bazılarına göre baya bir utanç verici belli ki. aktifi göğe çıkarırken pasifi ezme girişimi bu bünyelerde neyin eseri acaba.

Toplam entry sayısı: 123

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

(bkz:engelleme butonu: ateşini yolla bana)

edit: uzun uzun yazmıştım ama sildim. gereksiz.

çirkin ama kaslı erkek

pokemon zamanlarında taso çıkacak diye -ucuz olduğu için ya da markette başka cipslerden kalmadığı için tam hatırlamıyorum- ketçaplı cips alırdım. ketçaplı cips tabii ki dünyanın en iğrenç organizmalarından birisi, fakat içinden misty tasosu çıkmıştı bana. birden bu başlıkta tarif edilenle o zamanlar yaşadığımın aynı hissi verdiğini şimdi fark ettim. karşı tarafın çirkinliği ya da ketçaplı cipsin monosodyumu sana acı veriyor, katlanıyorsun, şüphelerin var ama mutlu sonla bitiyor. no pain no gain sonuçta <3 öhhöm. balgam birikti sinsilikten. *

alttaki yazara soracaklarım var

üzülmedim ama etkisinde kaldığım film dogtooth olabilir.

en sevmediğin kişilik özelliğin? bu özellikten tamamen kurtulmak mı istersin yoksa seni sen yapan bir özellik olduğunu düşünüp onunla yaşamak mı daha mantıklı?

hoşlanılan adamın eski sevgilisinden bahsetmesi

ben de geçenlerde denk geldim bu türün bir üyesine. nasıl aldatıldığıyla ilgili 1 saat falan konuştu galiba. arada bir içimden sapıkça "benim ol bebeyim, ben seni boş bırakmam o yüzden aldatacak zaman da kalmaz eheueheheh" dedim ama dirty talka kaydırmaya çalıştıkça uzaklaştı ve beni artık tanıyamadığını söyledi:( tipi de ne yazık ki tam benlikti, o yüzden dinlemek zorundaydım ama benim de sınırım var ulan. evrim böyle bir şey galiba, elde etmek için katlanmak zorundasın, katlanamadığım için osbire mahkum oldum mesela. evrim neydi, evrim fedakarlıktı*

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

erkeğin en seksi yeri

ayaktan başa her yer der ve kafama sıkar giderim.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

herhangi bir sos veya bir çorba bile bekleyince güzelleşiyor arkadaşlar. o sebeple çok da şey yapmamak lazım. neden şarap değil, çünkü o çok klişe olurdu.

ankara'yı ankara yapan şeyler

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

lady gaga

the fame monster'dan sonra dinlemeyi bıraktığım vasat şarkıcı. arada bir judas ve applause gibi şarkılarla çıkış yapmaya çalıştı ama the fame monster ruhunu yakalayamadı bence. çünkü o albümdeki tüm parçalar süper ötesiydi. parayı bulunca şaşırdı herhalde. allah şaşırtmasın.

çabuk biten ürünler

sarelle. hem fındıklısı hem bitteri hem de siyah beyazı. üçü de bebeğim.

yazarların favori ayakkabı model ve markaları

reebok aldım skindirik pumadan sonra havada yürüyor gibiyim öyle rahat. bu arada puma bez olan, ucuz olan yani. eridi gitti 1 senede.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.