queensofthestoneage

Durum: 134 - 3 - 1 - 0 - 12.01.2019 02:14

Puan: 1892 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 7

benim kuaförüm

birçok bölümünü izlediğim mükemmel ötesi reality show. saç avcılarımız programın ilk bölümlerinde kolayca kurban bulabilirlerken ilerleyen zamanlarda türk kadını şovun içeriğini ve saçlara neler yapıldığını öğrendikçe katılmayı reddetmeye başladı ve program sona erdi. benim gözümde hala bir masterpiecetir bu şov. yalnız 50 bölüm varsa 48'inde düğün ya da kına saçı yapmaya çalışıyorlar (spoiler). favorim tabii ki tayfun, allstara da katılan.

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

han ile biten isimler

selin karacehennem

6-7 sene önce hande ataizi izdviaçta da çıkıyordu. o zamandan beri severim, hala seviyorum. yorumları ve tavsiyeleri zaman zaman cinsiyetçi olsa da türkiye gerçeğine uygun olarak konuşmaktadır. yıllarca isveç ve amerika'da yaşadıktan sonra gelmiştir ülkeye. ingilizcesi de epey kuvvetli.
fakat botoksu biraz abartmış bence. ayrıca o kontür nedir arkadaş, drag queenler o kadar sert çekmiyor? bir de akatlar'da oturuyor kendisi. rispekt.

alttaki yazara soracaklarım var

inkar etmek ya da kabullenmektense harekete geçmedim, kilitlendim. başka şeylerle ilgilendim falan. üniversite 2-3 gibi de i have to clean my closet diyerek harekete geçtim*.
alttaki; hiç tahammül edemediğin insan tipi nedir?

kanka olmak istenen ünlüler

binnur kaya ve seda sayan. biri aşırı samimi ve utangaç olduğu için, diğeri idolüm olduğu için.

pentagram

15 aralık ankara konserine katılmayı düşünenler ateşini bana yollayabilir mi? tek gitmek istemiyorum, sarmıyor :/

editullah: sınırsız yerli içki 60tl. blacktooth da geliyor pantera tribute yapacaklar. <3

olduğundan sert görünmeye çalışan erkeklerin gay olması

teyze bölüm sonu canavarı gibi. silkeliyorsun, iteliyorsun yine dibinde bitiyor aslkdjasl

obsesif kompulsif bozukluk

bilişsel davranışçı terapilerin bu bozukluğun prognozu üzerinde olumlu etkisi olduğuna dair makaleler mevcuttur. ben eleştirel psikoloji okumalarına her daim öncelik veren ve ottan boktan nem kapan bir araştırmacı olarak bdtlerin bu bozuklukta (sınırlı bir süre zarfı için) etkili olduğunu kişisel deneyimlerime dayanarak da söyleyebilirim. yukarıda sözünü ettiğim makalelerdeki istatistikler etkileşim sürecinden 3 ay-6 ay-1 yıl aralarla veri toplanarak elde edilmektedir genelde, fakat mesele bdtnin bu bozukluğu tamamen ortadan kaldırıp kaldırmadığıysa, bozukluğu yaşayan kişiye ait faktörler tam da burada devreye giriyor diye düşünüyorum büyük oranda. self-awareness is the key tabi ki tüm bu süreçte.

erkeği en sorunlu burç

tabi ki koç. o inat yok mu o inat... vuracaksın ilk eline geçen şeyi kafasına, ama böyle bulaşık süngerini falan.

mango

tropikal aşırı lifli bir meyve. tam soymayı bilmiyorsanız (benim gibi) lifleri işi zorlaştırıyor. ibrahim tatlısesin hülya avşarla öpüştüğü sahneyi mangoyla yaşamışlığım çok vardır bu yüzden. (bkz:köfte ekmek yer gibi öpüşmek). ama tadı güzel, ekkksantirik.

ariana grande

totally absolutely completely gay olan şahsımı zaman zaman düşündüren kadın vokal. yeni single çıkarttı. ilk live performansında az daha düşüyordu (gasp, allah korusun).

şu performanstaki tatlışlık?

göğüs ve göbek kıllarını fönlemek

obsesif kompulsif bozukluğa yakın kişilerin çoğunu delirtecek eylem. kardeşimi delirtiyor mesela. sizi sinir ettiklerinde maruz bırakabilirsiniz bu eyleme. exposure therapy gibimsi bir de xd

eski sevgilinin hiv pozitif olduğunu öğrenmek

oldukça kötü bir duygudur diye tahmin ediyorum, elim ayağım boşalır lan (bkz:neden aseksüel oldum?) oral seksin bile bir ton bakteri transferine yol açtığı gerçeğiyle ilgili makalelerden sonra bir süre evde oturucam galiba. neyse tez yazarım.

erkeklerin yaşadığı tacizler

fiziksel olmayanını yaşamıştım önceden, ama geçen hafta fizikselimsisini yaşadım, ama anlatması uzun. üşenmezsem yazıcam bi ara. travmatize falan olmadım, ama çok tuhaftı.

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

utangaçı herkes yazmış ben de ekleyeyim. gereksiz özgüven hep itici geliyor. fiziksel olarak kısa boylu (1.60-1-70), kara kuru, kıllı yünlü, tercihen sakallı, bakımsız ve kendini parfüme kreme vs. boğmayan, renksiz gözlü, yamuk burun. bunun yanında, samimi, hafif ruh hastası, ps ve pcdeki bilimum spor oyunlarından anlayan, gece 4'te kalkıp nba maçı izleyebilen beylerle çaya çıkabilirim. yamuk burun demiş miydim? xd

en güzel oyun müzikleri

knight online login ekranı müziği. o zamanlar premiumsuz fakir bir ipne olduğum için çaresizlik ve sevinçten havalara uçmak gibi bipolar duyguları bir arada hatırlatır bana:/

arap erkekleri

iyileri bu kadar iyi kötüleri de bu kadar kötü başka bir ırk(?) yok sanırsam. kürtler de dahil buna, sonuçta kara kaş kara göz lol. ama her zamanki gibi alırım bir dal.

dadı

gülben ergen'in allah yazan kolyesini takıp basın toplantısı düzenledikten önceki işlerinden birisi. kenan ışık, haldun dormen ve seray sever de diğer beğendiğim oyuncuları. epeydir entry girilmemiş, ama kenan ışık'ın bu dizideki hali ara sıra hala rüyama girer*.

queer tahayyül

okunması zor bir kitap olduğunu düşünüyorum. queer teoriye ya da butler'a biraz hakim değilseniz kitap içerisindeki birçok kelime size bir anlam ifade etse de aslında etmemiş olacaktır *, fakat alanında en temel türkçe kaynaklardan biri.
  • /
  • 7

feminenlere ilgi duymayan gay

buyrun benim.
yani şöyle bir şey var, kimisi kendini baya baya kadın hissediyor. ama erkek vücudundan da memnun. bu tarz bana hitap etmiyor maalesef. aşk bu, kızılötesi, yaralı müzesi, hareket edemem.

ayı sözlük chat

hey gays.

rpdr all stars 4'un kadro açıklanma şeyini yeni gördüm ben. bence olmuş, özellikle as3 rezaletinden sonra bu line-up umut verici.

berber dayaması

bu kodumunun berberleri niye bana dayamıyor hiç ya?! hepsi gayet mesafesini koruyor. önlüğün altından kolumu da yana doğru açıyorum bazen
ama şu berber pipisine denk gelemiyorum bir türlü. bir kere olmuştu sadece ergenken. koşa koşa osbir çekmeye gitmiştim traş olduktan sonra. gusül artı berber sonrası yıkanma da beraber halledilmiş oldu. güzel zamanlarmış.

dayayan berber veritabanı oluşturabiliriz arkadaşlar durum çok ciddi. türk gayler olarak yaşayabileceğimiz en public erotizm bu!

thank u next

aylar hatta yıllar sonra ariana grande’yi uk resmi listesine doğrudan 1 numaradan sokan parça.

son albümü ile plak şirketini zarar ettirdiği iddia edilen, albüm lansmanları için pete davidson ile plak şirketi tarafından reklam aşkına zorlandığı iddia edilen şarkıcının son albümü baya güzel aslında. ancak albümün the light is coming’in karanlık klibi ile başlayan karanlık talihi bir türlü dönemedi.

ard arda tekliler yayınlanan albümden çıkan bu parça öyle vaavvvv dedirtmese de en azından ingiltere’de liste başı olması anlamından güzel bir hareketlenme.

arap erkekleri

ben herhalde bir erkekle evlenirsem arap erkeği ile evlenirdim. geçen yıldan beri inanılmaz seksi geliyorlar.

aseksüel gay

kendimi tam olarak böyle nitelendirmesem de aseksüel bir gay olduğumu düşünüyorum. cinsellik yaşamaktan zevk almıyorum, sadece kafamdaki düşüncesi zevk veriyor. erkeklerden hoşlanmayı bırakabileceğimi sanmıyorum ama seks yapmanın tatmin edici bir yanı yok uzun zamandır benim için. daha ziyade anlamsız ve ruhsuz bulduğum bir şey cinsellik. çok hayvani geliyor. romantik yakınlaşmalara da inanmıyorum. bir insan başka bir insana haddinden fazla yaklaşıp yakınlık kuramaz. mahremiyet sınırlarımızı aşamadığımızı düşünüyorum. bir insanın mahremiyet alanına tam anlamıyla girebilmek belki beni tatmin ederdi. burada kast ettiğim ruhsal mahremiyet. illa gaysin diye cinsel ilişkiden de hoşlanacaksın diye bir şey yok. neden insanları kalıplara sokmaya çalışıyorsunuz ki. bu kelimeler ne demek istediğimi tam olarak ifade etmiyor mu bilmiyorum ama başkalarının düşüncelerimin yanlış olduğunu söylemelerini kabul edemem. bir erkeği sevebilirim, ondan hoşlanabilirim ama seksüel bir şeyler yaşamaktan hoşlanmayabilirim. insan kendini yıllar içinde ancak tanımlayabiliyor ve ufak tefek değişimlerden geçebiliyoruz.

ben sevdiğim erkekle cinsellikten daha öte şeyler yaşamak isterdim. hep hayal ettiğim şeyler vardı kafamda ama benim kafama uyum sağlayabilecek birinin bu dünyada yaşamadığını düşünüyorum. kafa yapımın farksız veya eşsiz olduğunu söylemiyorum, belki sizin de hoşuna gitmeyen bir kafa yapım vardır, belki bir başkası için kötüdür. ama işte insan hem ruh eşi hem kafa eşi arıyor, seksin bana kazandırdığı hiçbir şey görmedim. saygılarımla.

genel kültür entelektüel uğraş ve hobisi olmayan insan

hiçbir kimseye zararı yok ise (hayvanlar dahil) yaşama deneyimine saygı duyduğum kişidir. kanımca 70 80 senelik ömrün doğru yaşama şekli yoktur tüm yaşamlar üniktir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılarjosh homme nasıl bu kadar seksi bir varlık

gaylerin yaptığı meslekler

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

Toplam entry sayısı: 134

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

utangaçı herkes yazmış ben de ekleyeyim. gereksiz özgüven hep itici geliyor. fiziksel olarak kısa boylu (1.60-1-70), kara kuru, kıllı yünlü, tercihen sakallı, bakımsız ve kendini parfüme kreme vs. boğmayan, renksiz gözlü, yamuk burun. bunun yanında, samimi, hafif ruh hastası, ps ve pcdeki bilimum spor oyunlarından anlayan, gece 4'te kalkıp nba maçı izleyebilen beylerle çaya çıkabilirim. yamuk burun demiş miydim? xd

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

(bkz:engelleme butonu: ateşini yolla bana)

edit: uzun uzun yazmıştım ama sildim. gereksiz.

ariana grande

totally absolutely completely gay olan şahsımı zaman zaman düşündüren kadın vokal. yeni single çıkarttı. ilk live performansında az daha düşüyordu (gasp, allah korusun).

şu performanstaki tatlışlık?

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

erkeğin en seksi yeri

ayaktan başa her yer der ve kafama sıkar giderim.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

herhangi bir sos veya bir çorba bile bekleyince güzelleşiyor arkadaşlar. o sebeple çok da şey yapmamak lazım. neden şarap değil, çünkü o çok klişe olurdu.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

lady gaga

the fame monster'dan sonra dinlemeyi bıraktığım vasat şarkıcı. arada bir judas ve applause gibi şarkılarla çıkış yapmaya çalıştı ama the fame monster ruhunu yakalayamadı bence. çünkü o albümdeki tüm parçalar süper ötesiydi. parayı bulunca şaşırdı herhalde. allah şaşırtmasın.

çabuk biten ürünler

sarelle. hem fındıklısı hem bitteri hem de siyah beyazı. üçü de bebeğim.

yazarların favori ayakkabı model ve markaları

reebok aldım skindirik pumadan sonra havada yürüyor gibiyim öyle rahat. bu arada puma bez olan, ucuz olan yani. eridi gitti 1 senede.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

saçma bir piramittir. saçma demeyeyim de outdated. 1940'larda (ki daha postmodernizmin p si yoktu ortada. postmodernizmden etkilenmeyen bir psikoloji ya da herhangi insana ait bir bilimin ortaya attığı bir teoriyi önemsemek şu an epey saçma geliyor bana) oluşturulan bu piramitteki önermeler hiyerarşik düzendedir, bir adım tamamlanmadan öbürüne geçemezsiniz ki "tamamlamak" da ayrı bir muamma. listedeki ihtiyaçların hepsi çevreye, kişiye, bağlama göre değişebilen dinamik bir yapıdalar. hani olur ya ben fizyolojik ve güvenlik ihtiyacımı karşıladıysam sevgi ve saygıyı atlayıp kendini gerçekleştirme adımına geçmek isteyebilirim, ama piramit öyle demez, "hoop dur annem, sırada ait olma ihtiyacı var" der. bir nevi determinizm oluyor bence. hoş diğil.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.