queensofthestoneage

Durum: 76 - 0 - 0 - 0 - 23.05.2018 22:21

Puan: 835 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

gabile.com

anıları olan, içimi hala kıpraştıran, ama artık kullanmadığım gay arkadaşlık şeysi. kahrolsun postmodern, yaşasın lümpen.

sözlük yazarlarının ayakkabı numaraları

ayağı büyük olanın her yeri büyük olur. mesela kulakları. kepçe kulak qalp ben. 45.

emine erdoğan'ın 215 bin liralık çantası

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği filmler

oblivion

jamiroquai

13 kasımda moskova konseri olan grup. dünya gözüyle göreydik iyiydi. gitme ihtimali olan biri beni gaza getirsin de beraber gidelim. hesapladım, kalacak yer hariç bin lira. kıps.

gelin programından damat kaldırmak

ufak tefek cinayetler

2010'a kadar içerisinde konak bulunan dizileri izliyordum, fakat artık kesmemeye başladı, çünkü konaklı dizi furyasının erkek egemen statükoyu...şaka lan. sadece sıkıldım konaklardan, artık site ve medeniyet görmek istiyorum. bu dizide aradığım hemen her şey var zaten: entrika, sinsi kadınlar, zenginlik, köşk, site, gerilim. yarın sabaha merve olarak uyanmak istiyorum o derece. yalnız koca dizi içinde bir tane mi seksi erkek olmaz. halbuki konaklı dizilerde dibim düşme oranı 90% idi.

bear

wolf olsun benim olsun. cub da olur ama herkesin popisi farklı, senin öyle kab seversin ben böyle kab severim. ama gurt kalp ben.

edis görgülü

bu adam kesinlikle yakışıklı değil ama kendisine çeken bir şey var. karizma da değil. yükseliyorsun ama sebepsiz.

eski türkiye'den akılda kalan güzel şeyler

5-6 biradan sonra gece 2-3 gibi çıkıp tekrar bira alabilmek, gerilmeden.

pelin öztekin

bu kadını gördüğümde hayat şarkısı gözümün önüne 90 kg bok ile dolu bir çuval geliyor. çünkü o kadar kiloyu verebilmesi için düz mantıkla 90 kg tuvalet yapmış olması lazım. tamam fazla yağların birçoğunun buhar olarak uçtuğunu falan filan da biliyorum ama cidden elimde değil. içinden irice bir insan çıkmış kadının resmen.

ayı sözlük itiraf

rüya demişken, ben de rüyamda sürekli yemek görüyorum. basit bir çikolatalı pastayla başladı rüyalarım, fakat dünkünde epey cozuttum. içerisinde yemek yenilen bir ticari taksiye biniyorum. arka koltuğun arkasında küçük kutular şeklinde 6 çeşit (evet saydım) yemek var yan yana ama ankastre gibi, arka kısmın içine gömülmüş bu kaplar. çok şık yani. hatırlayabildiğim yemekler yaprak sarma, kısır, poğaça. tatlı yoktu galiba. önceki gün çikolatalı pasta gördüm rüyamda herhalde ondan dolayı canım çekmedi. keşke taksiciyle aşna fişna ettiğim, how i met your taxi driver tadında bir rüya olsaydı da 5-6 entry kadar öncesi gibi bir destan döşeyebilseydim. ama olmadı, kısmet bir dahakine.

akademisyenlerin khk ile ihraç edilmesi

khk ile atıldıkları için sonucun değişmeyeceği karar. ohal bittiğinde bu mahkemeye tekrar başvurulursa (tabi o zamana kadar mahkemenin adı veya yapısı değişmezse) bu kararın uygulanıp uygulanmayacağını merak ediyorum. bilen biri varsa aydınlatabilir.

erkekleri itici yapan detaylar

yüzündeki krem iyice kurumadan buluşmaya gelen erkek. hele sakallıysanız bunu sakın yapmayın zira gerçekten çok pis kokuyor o kimyasal sakalda kurumadıkça. bence direkt krem sürmeyin, yüzünüzü yıkayın gelin doğal doğal çay içelim. (bkz: derdini sikeyim butonu alev alev)

aşkım kapışmak

amerika'daki bir üniversiteden uzaktan eğitim yoluyla aldığı eğitim ile psikolog-davranış bilimcisi olduğunu iddia eden zat. danışanlarla bireysel seans-oturum yapıyor mu bilmiyorum ama eğer yapıyorsa ayıp ediyor. çünkü, yapma yetkisi olanlara lisans ya da master dönemi süresince kaç oturum boyunca süpervizyon aldın diye sorarlar. normal bir ülkede sorarlar tabi, burada istediğin gibi at koşturabilirsin. son olarak, popülere olan soğukluğum sebebiyle kendisini dinleme fırsatım* olmadı ama eminim ki davranış bilimcisidir, hatta yaşam koçluğu da yapıyordur ve hatta içi dopdolu boy boy kitapları da vardır. okuyalım, okutalım, sahip çıkalım.

erkeğin en seksi yeri

ayaktan başa her yer der ve kafama sıkar giderim.

ibrahim erkal

ibrahim erkal'ın emine ün'e dizi setinde tokat atmasıemine ün'ü şu an merak edenler için söylüyorum, durumu gayet iyi. kendisi saygıdeğer bir iş adamıyla evli ve gayet mutlu bir hayat sürmektedir.

backstreet boys

başlık neden yok anlamış değilim. boyband furyasının mihenk taşına bu mu reva görüldü?

dünyaya popüler boyband belasını salan ilk gruptur. daha sonra nsync geldi. türkiye'de ise b.o.m.b ya da aloo gibi gruplar geç de olsa baş göstermeye başladı. bomb direkt olarak nsync klibini arakladı ama konumuz bu değil, backstreet boys. gruba ısınmanız için kakadu papağanın * dans ettiği bsb şarkısı ekliyorum. sonuna kadar izleyin çünkü papağan sonda süpriz yapacak. ayrıca, (bkz: valla ben dinlemiyorum bir arkadaş dinliyor)

  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 76

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

erkeğin en seksi yeri

ayaktan başa her yer der ve kafama sıkar giderim.

ankara'yı ankara yapan şeyler

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

herhangi bir sos veya bir çorba bile bekleyince güzelleşiyor arkadaşlar. o sebeple çok da şey yapmamak lazım. neden şarap değil, çünkü o çok klişe olurdu.

selahattin demirtaş

vovovovovo sivilleri hedef alan eylemleri terörmüş. ama onlar da öyle yapmasın yha sivilleri hedef almasınlar.

ambulans tarıyor lan adamlar göt. hastane tarıyor. doktor öldürmeye teşebbüs ediyor. otobüs durağında bomba patlatıyor, metro çıkışında bomba patlatıyor. terörist olmak için daha ne yapsın? ben de mesela işidi terör örgütü olarak görmüyorum. arada bir hava limanı bombalıyorlar, askeriyenin önünde bomba patlatıyorlar işte efendime söyleyeyim birkaç düzine masum insan ölüyor ama olsun ideolojileri var. ideoloci matters.

not: only şafi kürds can handle this.

hornet

köyde yaşadığımdan dolayı ankara'ya gittiğimde açtığım ve otuz kişinin yazdığı uygulama. öyle ya da böyle nicelik olarak en bebiş uygulama. nitelik kısmını analizcilere bırakacağım. growlr ise tam tersi, onda da pek kimse yok ama olanlar gözünüzü doyurmaya yetiyor (bkz: ağır top).

yazarların favori ayakkabı model ve markaları

reebok aldım skindirik pumadan sonra havada yürüyor gibiyim öyle rahat. bu arada puma bez olan, ucuz olan yani. eridi gitti 1 senede.

league of legends

oynadığım oyun. yaşım 25, ligim altın1. anlaşırsak oynayabileceğim duoq arkadaşı arayabilirim ama aramayadabilirim. türkan şoray kanunlarım var. beraber oynayacaklar varsa mesaj atabilir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.