kendinizi siker misiniz

böyle bir imkanınız olsaydı arayışların sona erdiği, sadece kendinizden zevk alıp, pantner aramayı bırakacasınız. olabilir mi? gerçi mastürbasyonu saymayın.
yapabilsem artık kimseye ihtiyacım kalmayacak.
(bkz:self-fuck)

tdk'da karşılığı
(bkz:özsikim)
fiziksel olarak olmasa da mental olarak çok yaptım, yapıyorum da özellikle kalp ve beynime kayarım.
oyşşş içim eridiiii ağğbi ya bir gidn ya
önce kendi kendimi, sonra da kendi kendimi sikerim. sırayla yürür bu işler.
ömür boyu yatakta bile yaşarım şu imkan verilse
kendime yapmam ama penisi uzun olanlar yapabilir birde geçen günlerde abd deydi sanırım küçükken anne babası tarafından siyam ikizi erkek kardeşler ayırılıp herbirisi başka ailelere verilir bunlar büyür ortak arkadaşları aracılığıyla benzerliklerinden dolayı bir ara görüştürülür çok benziyorsunuz diye belli bir süreden sonra bu ikiside gayliğe yönelimleri varmış ve flört etmeye başlamışlar bunların arkadaşları ısrarlı bir şekilde siz ikiz kardeşisiniz dna testi yaptırın falan ısrarlarına dayanamayıp testi yapmışlar tabi bu ikisi bilmiyor evlatlık olduklarını rahatlar testin sonucunda çok yüksek ihtimalle ikiz oldukları ortaya çıkmış bunun öğrenilmesinden sonra bu ikisi hiç görüşmemeye başlamışlar metnin ana fikri kendisini ne kadar beğenirse kişi yinede kendisinede aşık olabilir
yok be. benim gibi ucubeyi ben napayım.
kendime versem nefessiz s*kerim de çıldırdım bana vermez ki. *
predestination filminde gayet güzel işlenmiş.
neden olmasın? kendini beğenmekle alakalı sonuçta. sırf hemcinsinden hoşlanıyor diye indirgememek de lazım. heteroseksüel tanıdıklardan bile evet cevabı almıştım öncesinde.