garipkul

Durum: 122 - 0 - 0 - 0 - 01.10.2020 22:52

Puan: 1628 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

Kendine hakim olmak çok önemli bişey bence
  • /
  • 7

gabile.com

kapatıldıktan sonra nicki ni değiştirip marjinal.com adresinden girilebilinirken onu da kapattılar sanırım

alexander rybak

serémin dıçe devé wi:)))
hema strané wi gelek hezdıkım

bisensual

sözlüğe hoşgeldin bisensual

bayan

ortaokulda bir hocamızın soyadı bayandı galiba insanlar ın bununla ilgili konuşmasından sıkılıp soyadını değiştirmişti

meni yutmak

başkasının meni kokusu beni iğrendirirken bunu tatmak, hele bir de yutmak düşününce bile itici geliyor

maskülen adamın pasif olması

hep böylelerini hayatım da görmek dileğiyle

miço

miço nerden geliyor samanlıktan aşağı oyna da miço oyna zıplada miço zopla ...diye devam eden bir şarkı da vardı ilk okulda öğretmenimiz bize öğretmişti "selçuk öğretmen"

biz bize yeteriz türkiyem

la bunlar hala savaşın bizi bu duruma sürüklediğinin farkında değil

koronavirüs bittiğinde yapılacaklar

maske

geçen hastane içine girebilmek için bir tanesine 25 tl verip almak zorunda kaldığım koruyucu bir ekipman

penis

azerilerin yanında silah yerine tüfek derken bir kere daha düşünün zira azerice de tüfek penis manasına geliyormuş

özlenen adam akla geldiğinde hissedilenler

şimdi olsaydi da beraber bir gece geçirsek (yedin bizi korona)

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

efenim hısızlar için insan sarraf ı derler bi görüşlerini almalı

iğrençsin ama o kadar yol geldim sevişeyim bari

bana göre hiç değil bu durumu en az 4 defa yaşamışımdır olmadı derim dönerim insanlar arasındaki cinselliği hayvan ilşkilerinden ayıran da zaten karşındakine bir arzu duyman değil mi hatta bazı hayvanlar bile seçici davranıyor bu biraz delik arayan heterolar ile ne olduğu önemli değil içinden kan akışı olan erkek üreme organı arayan geylere benziyor

chromatica

ben bunu kıro sayar olarak anladım ingilizce bilmememden kaynaklanıyor galiba

erkek poposu

böyle top tercihim beyaz olması birtane şaplak oh canım çekmiyor değil

mhp

allah beni bu partiden bu partiyi benden uzak tutsun

intihar etmemem için bir sebep söyle

ınsanlar çeşit çeşit çevreni değiştirebilirsin

aşk

cemal can canseven

kendini o ormanlarda korusun başına bişey gelir o ceylan hali o yokluk çeken erkeklerin arasında dikkat çekmiştir gece kızların arasında yatsın mazallah
  • /
  • 7

hornet

insanların klonlaştığının garantisi olan uygulama , 3 günlük bir deneyimim oldu yüzlerce insan yazıyor ve hepsi bir birisinin aynı şeyleri yazıyorlar , adam tanışmak için yazıyor fakat bir insanla nasıl tanışılacağına dair hiç bir fikri yok , sapkınlığın zirve yaptığı , manevi benliğin tamamen kaybolmasına , küçük çocukların yaşlılara metrislik yapmasına öncü olan uygulama .

hornet

kötülemeyi pek sevdiğimiz bir dating uygulaması. hele biz cool eşcinseller hergün bu hornet'e bok atmazsak rahat edemiyoruz efendim. ben de eskiden hornet'e bok atmayı çok seven biriydim ama artık atmıyorum. hornet'in kötülenecek tek bir şeyi var o da mesaj özelliğinin iğrenç oluşu. bunun dışında oldukça kullanışlı ve amacına hizmet eden bir uygulamadan fazlası değil. hatta diğer "hayatınızın aşkını bulun, erkeğiniz ayağınıza gelsin" temalı aptal saptal (planetromeo vb.) uygulamalardan çok daha dürüst bir uygulama. her şeyden önce hornet kime hitap ettiğini biliyor arkadaşım. geliştirenlerin olayı net. adamlar erkekleri tanımış ve buna uygun bir uygulama üretmiş. çok kolay kullanılabilir ve sade bir arayüz, gereksiz tanımlamalardan kaçınma gibi özellikleri var. planetromeo'da profilinize en sevdiğiniz yemekten hayatın anlamını sorgulayış biçiminize kadar her türlü bilgiyi yazabileceğiniz olanaklar varken hornet'te sadece arayış ve birkaç özelliğinizi yazabiliyorsunuz çünkü karışıklığa gerek yok abi. her şey net. sonuç olarak planetromeo'da da scruff'ta da hornet'te de herkes sevişiyor mu sevişiyor ve bunu en güzel hornet yapıyor kusura bakmayın.
insanların seks yapma isteğini ve buna ulaşma çabasını kötüleyen entel dantel şahsiyetler de saçmalamasınlar lütfen. "yok hayatım ya ben hiç hornet falan kullanmam çok avam bir yer yani hiç bana göre değil, ayrıca seks o kadar da önemli değil yani ne saçma şeyler.." triplerine olan eşcinselleri de hiç sevmiyorum. hıh. evet böyle bir güruh var. sen seks yapmıyor olabilirsin ama bu arayışta olan insanları asla ezme ve hor görme gibi bir hakkın yok hayatım.

one night stand'lerle fuckbuddy'lerle derdimiz yoksa ve hala hornet'ten nefret ediyorsak bunun tek bir sebebi olabilir arkadaşlar.. o da türk erkeği. evet efendim. hornet'in avrupa'da, amerika'da bizdeki kadar kötülendiğini hiç sanmıyorum çünkü oralardaki erkeklerin zihin yapısıyla bizimkilerinki çook farklı. buna ben de dahilim tabi, olaya kezban kontenjanından pek tabi girebilirim. ehehehe.

evet efendim, ülkece afedersiniz deli olduğumuz için bu da hornet'e yansıyor. peki neden insanlara bu kadar kızıyoruz, çünkü hornet kullanan türk erkeklerinin çoğu tam bir yalancı . gerçekten ben bu kadar yalanın döndüğü başka bir ortam görmedim hayatımda. şimdi yalandan kastımın ne olduğunu da söyleyeyim de "e ama insanlar da n'apsın amq" demeyin okurken. yalandan kastım okuduğu üniversiteyi, çalıştığı işi, aile yapısını, ismini yalnış söyleyenlerin yaptığı eylem değil. zaten seks için girdiğim bir yerde insanlara bu tip bilgileri neden vermek zorunda olduğumu da hiçbir zaman anlamamakla birlikte bana bu bilgiler hakkında yalan atan insanlara asla kızmam. benim kastettiğim yalancılık tabi ki de o kişinin beni ilgilendiren özellikleriyle ilgili.

hornet'teki en büyük yalanlardan biri yaş konusudur. nice bana "32 yaşındayım" diyen abilerin fotoğrafını gördüğümde en az 40 olduklarına dair elimi kurana basacak seviyeye geldiğimden dolayı artık bu yalandan bıktım usandım. bu abiler maalesef genelde tipten de kazanamadıkları için girecek delik aramaya evrilmiş ya da vücutları çocuk doğurmaktan müthiş bir deformasyona uğramış eşlere sahip ve abazanlığını koruyan kişilerden oluşuyor sanırım. sevmiyorum sizi. yaşlısınız diye kimse sizinle sevişmek istemiyor olabilir. "hele bi şunu kandırayım da buluşunca ayartırım," gibi ucuz amaçlarınızı da alın götünüze sokun. salaklar.

ikinci büyük yalan -ki bu yalan biraz da cahillikten kaynaklanıyor- aktifim, pasifim durumları. nice full aktif erkeğimiz seks yolunda anüsünü aşındırmış, nice gay değil sadece sikici olan yiğidimiz ardını bir tavşan gibi dövdürmüş de hala bu kompleksinden kurtulamamış.. abilerim, yapmayın etmeyin. pasif olmak kötü bir şey değil. pasif olunca kadınlık hormonu da salgılamayacaksınız? artık durum "tamam sen geç arkaya ama ben aktifim tamam mı" seviyesine gelecek diye korkuyorum.

türk erkeği abi. her türlü problemiyle bence kadınlardan daha karışık olan, kafasında bin türlü sıkıntıyla sekse aç bırakılan bir erkekten bahsediyoruz. çoğusu aslında nasıl bir yönelime, role sahip olduğunu bilmez, güvenli seksten haberleri yoktur, ezbere konuşurlar, güvensizdirler, korkarlar.. heteroseksüeli ayrı kompleksli, biseksüeli ayrı değişik, eşcinseli ayrı sıkıntılı bir ortamda herkesin rahat rahat buluşup sevişebileceğini kimse düşünemezdi herhalde. bir kadınla evlenip gizli gizli kullanan eşcinsel mi ararsın, "sevgilime evlenene kadar dokunamam, şimdilik cinsellik ihtiyacımı erkeklerle gideriyorum" diyen tipleri mi ararsın, her türlü hayınlığı görmüş geçirmiş ve hornet'e nefret tohumları eken kinci erkekleri mi ararsın, canı aşklı seks isteyen biricik aşk böcükleri demiseksüel mi ararsın, iki kas yaptı diye komplekslerinden arındığını düşünen aşırı dalgacı insanları mı ararsın, entel olan ve sapyoseksüel seks isteyen kemik gözlükleri kırılasıca yeditepe öğrencisi mi ararsın, "ben öpüşmem sadece sokarım" ayılığını yüreğinde şiar edinmiş etrafa yaydığı aşırı erkeklikle gözleri kör eden gizli adam gibi adam(!) mı ararsın herkes burada ve dikkat edin saydığım her şey farklı konularda oluşan kompleksler. ne kadar üzücü değil mi..

he ne yapmak gerekir... bence umursamamak gerekir. ben umursamıyorum. çok saçma insanlar denk geliyor, çok sinir bozucu hareketler yapıyorlar ama kızmıyorum artık. böyle kötülediğime de bakmayın. aslında hornet'teki çoğu insanın zararsız olduğuna inanıyorum ama işte sağlıklı düşünemeyen ve cinsellik arayışında olan bu kadar erkeğin toplandığı bir yerin de güllük gülistanlık olması beklenemez sanırım. sorun hornet değil yani. sorun türk erkeğinden başlıyor, heteroseksizmden ataerkil topluma kadar birçok yerde geziniyor.

ayrıca hornet'te kafa insan da gayet bulunabilir. 2 günde 3 kişiyle buluşup sadece dertleşip seks yapmamışlığım var benim. ne diyorsunuz siz? önemli olan çok şey beklememek ve rahat olmak. iyi seksler, arkadaşlıklar, olursa aşklar..

1 ayda plaj vücudu

ağız kokusu

insanlar bu hususta çok dikkatli olmalıdır.zira sabah sabah ağzı kokan bir insanla konuşurken onu kibarca uyaramıyoruz çünkü kırıcı bir itham.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ev ekonomisi tavsiyeleri

ilk tavsiyem bu sözlüğe pek gitmedi galiba!
şimdi parayı kıracağınız asıl tavsiyeme geliyorum.
okey, durex vb. kayganlaştırıcıların ne kadar pahalı olduğunu biliyorsunuz. çoğunuzun parası yetmediği için tükürükle idare ediyorsunuz eminim.
peki size bu kayganlaştırıcıların içeriği ile veterinerlerin inek vajinal muayenelerinde kullandıkları jellerin ham maddelerinin aynı olduğunu söylesem ?
bizim marketlerde satılan kayganlaştırıcıların 200 ml i 50 tl falan. yani litresi 250 tl ediyor.
doğum jellerinin ise 1 litresi 30 tl.
https://www.ciftciyik.com/urun/dogum-jel...
https://www.epttavm.com/item/50649137_ma...

artık jeli boca edip rahat rahat şaapabilirsiniz bence deneyin!

peki ben bunu nereden mi öğrendim. genç bir delikanlı iken köyümüze yakışıklı bir veteriner gelmişti ineğimizin doğumu için. ahırda yalnız kaldığımızda konu dönüp dolaşıp sekse geldi...

vücut geliştirme

öncelikle bu sporun yüzde 60'ı yemek yüzde 20'si uyku ve yüzde 20'si harekettir. yani o vücutlar sadece ağırlığın altına yatarak gelişmiyor. tam tersine, uyku ve beslenmeyi yeterli almazsanız ağırlık çalışması sırasında parçalanan kaslarınız onarılmaz ve güçten düşerseniz. evet, ağırlık çalışırken kaslarınızı parçalarsınız. yemek ve uyku ile daha güçlü şekilde onarırsınız.

bir diğer yanlış ise pek çok spor salonunda verilen çoklu antreman programları. bu programların çoğu hiçbir işe yaramaz. neden mi? siz eğer pazartesi göğüs çalışıp haftaya pazartesiye kadar göğsünüzü çalıştırmazsanız doğru düzgün yol kat edemezsiniz. bakın, başlarda vücudu hızla gelişirken zamanla gelişimi duran ve sudak çıkmış ördek gibi salonlarda arkadaşlarına "abi benim vücudum neden artık gelişmiyor yaa" diye dolaşan arkadaşların en büyük sorunlarından birisi budur. çünkü bu spora yeni başlayan birisinin vücudu çok hızlı gelişecektir. bunu programla alakası yok. zamanal kas kütlesi artışı durur. işte sizin yapacağınız çoklu program bunu engeller.
peki çoklu programı kimler yapabilir? jay cutler yapabilir, arnold yapabilir. bu işi meslek haline getirmiş, hayvan gibi beslenip hayvan gibi yaşayan hayvanlar yapabilir. stereoid kullnananlar yapabilir. ancak onlarda gelişim olur.

yeni başlayanların yaptığı en büyük hatalardan birisi ise hemen ağır yüklerin altına girmeleri. okulun salonuna böyle haldır huldur gelen kaç arkadaşı ağırlıkların altından aldım bilmiyorum. vücut geliştirmeye yeni başlayan birinin kasları güçsüzdür. sinir sistemi güçsüzdür. sinir sistemi bu sporda çok önemlidir. bakın haltercilere ve hamallara... hiçbir çok kaslı değillerdir ancak oldukça kuvvetlidirler. neden? çünkü sinir sistemleri çok kuvvetli. sizinde ilk önceliğiniz sinir sisteminizi uyandırmak ve harekete geçirmek olmalıdır. zaten kaslarınız zamanla çalışmaya başlayacaktır. ama sinir sistemi önemli. sinir sistemini kuvvetlendirmek için ne yapmalı? aynı hareketli yavaş ve düzenli olarak yapmalısınız. aceleye gerek yok.

hah, aklıma gelmişken. bir de vücut geliştirme ekolü olarak brad pitt var. fight cluptaki gibi olsam yetercilere gelsin bu paragraf. ben hayvan gibi olmak istemiyorumculara gelsin. bu hatayı bu spora ilk başladığımda bende yapmıştım. spora başladığımda yağlarım vardı. az yiyordum. çünkü çok yersem "hayvan gibi olmaktan" korkuyordum. ama bir türlü doğru düzgün ilerleyemiyordum. sonra anladım ki bu sporu yapmak için "hayvan gibi yemek" gerekiyor. sonuçta o kaslar elma, armut yiyerek oluşmuyor. neler neler yiyorum gene de hayvan gibi olmuyorum. çünkü o hayvan gibi dediğiniz adamlar gerçekten hayvan gibi yiyen hayvanlar. stereoid almaları cabası.

şimdilik aklıma gelen bunlar. daha sonra güncellerim.

eşcinsel olmak

bu ülkede zor ya. sağlam bir psikoloji gerektiriyor.

eşcinsel olmak

sadece kendisini mutlu edecek bir türde idealin peşinde koşan ve onu arayanların, kendisinin istemediği tipte (ör: mülteci, kürt, müslüman, sosyalist, kadınsı, akpli, herkesle yatan vs.) eşcinsellerden hoşlanmayanların, çoğunlukla ayrımcılığı normal gören yarı resmi ağızda olup fazla da bir işe yaramayan bir kısım yazarın şikayetleri bolca görülüyor hem bu başlık altında hem diğer başlıklarda.

madem siz bu kadar özelsiniz, farklısınız, buralarda ne işiniz var? mesela sosyalistleri sevmiyorsunuz neden "size özel ilgi gösterecek" lgbti dayanışması yok diye kızıyorsunuz? dayanışma kolektivist bir harekettir ve doğası gereği sosyalisttir. lgbtiler sosyalist olacak diye bir şart yok. faşisti de, kemalisti de, dincisi de, ırkçısı da, liberali de var ama toplu destek istiyorsan durum bu. beğenmiyorsan mesela git ülkü ocaklarına, atatürkçü derneklere, türkiye gençlik birliğine, vatan partisine, liberal düşünce topluluğuna vs. ben eşcinselim de, destek iste onlardan. veya kendi ideolojine göre oluşum yarat bakalım neler oluyor.

herkes kardeş olsun ama benim istediğim siyasi görüşte, etnik kimlikte, inançta (veya inançsızlıkta), davranışta (ör: efemine olmayacak) olsun diyenler de oldukça eğlenceli. mesela "kürtçe konuşmasın", kürtse x partisine oy atmasın gibi yazılar yazanı da var burada. sen kendini nerede görüyorsun diye soran olmamış bu süprüntülere. bir de bunlar sürekli bir mağdur şovu yapıyorlar. buraya yazacak kadar zamanı var bu şımarık mağdurların. ama anadilini konuştu diye dayak yiyerek öldürülenler, belki kendilerinin sevmediği partiye oy attığı için, bu yazarlara göre ölümü hakediyorlar (bu tip entryler bolca var sözlükte).

hele o ahlak meraklısı olanlar daha da ilginç.* heteroseksüellerin hayatları nasıl diye sormak gerekli bunlara? yani eşcinseller bu kadar iğrenç geliyor bunlara o zaman heteroseksüellerin hayatları bunlar için çok "hijyenik" görüyor ve detayları çok iyi biliyorlar demek. oysa gazetelerden okuyoruz tecavüzler, aldatmalar, sahtekarlıklar vs orada da dolu. madem sorun eşcinsellerde, aslında toplum sorunlu değil, o zaman sen de "hijyenik eşcinsel" kimliğini açıktan göstererek toplumun o "sorunsuz" kısmı ile takıl bakalım neler oluyor.

eşcinsel olmak üzerinden kendi kafanızdaki idealleri millete dayatınca böyle komik duruma düşersiniz. eşcinseller sistem içinde ayrımcılık yaşıyor ve bu tahakkümün kaynakları arasında sizin o desteklediğiniz, ifade ettiğiniz kafa yapısı başı çekiyor.

ve evet eşcinsel olmak da aynen sizin de olduğunuz gibi insan olmaktır. (bkz:insan olmak)

erkeklerdeki orospu sevgisi

erkeklerin önemli bir yüzdesinin sevişirken partnerine "orospu", "fahişe" tarzı söylemleri, " seni orospum yapacağım.", "+kimin orospususun sen? -senin!" diyologları göz önüne alınırsa baya baya o yerdikleri şeyin delisi olduklarını söyleyebileceğimizim kanıtı niteliğindeki sevgidir. zira dillerinden bu ithamı zevk alarak düşürmemektedirler. alın size toplumun bir iki yüzlülüğü daha. namuslu olmanı şart koyarlar sonra orospu olmanı beklerler. şimdi bu gerçekle ne yaparsanız yapın.

Toplam entry sayısı: 122

hoşlanılan erkeğe açılamamak

çok acayip bir durum helede gayliğini daha kabullenemeyip ben niye bu adamı düşünüyorum duyguları hissetmek allah sabır versin

feminen

nedense bana itici geliyor yani nasıl desem bir kızdan daha kız mı desem erkek demek gelmiyor içimden yani kafamı çok karıştırıyor

alexander rybak

serémin dıçe devé wi:)))
hema strané wi gelek hezdıkım

yılmaz özdil

hiç sevemem itici, iğneleyici konuşanları bu da onlardan

gym buddy ilanları

aslında ilana benim gibi spora yeni başlayacak birbirimize moral motivasyon aşılayacağımız arkadaşlarla belirşi saatlerde salona gidip çalışmak için mü'min kardeşler arıyorum deseydin bir dönüt alabilirdin :):):)

dünyaya bir daha gelseniz hetero olmak ister misiniz

efenim öncelikle bu soruya cevabım hetero olmak isterdim keşke toplumda böyle kötü karşılanmasaydı keşke dine ters birşey olmasaydı ama ne yazık ki olumsuz karşılanıyor bugün telefon dan halledilemeyen bir işimi halletmek için internet cafeye gittim kapıyada yakınım böyle ben neyse işimi halletme çalışıyorum bir ergen geldi yanımdaki masadan açtı hetero pornosu izlemeye başladı hiç çekinmeden ( eskiden en azından arkalardab kuytu bir köşeye geçer yakalanma korkusuyla izlenirdi) izledi bu ergen işini bitirdi çıktı gitti onu görünce ulan sen bırak gay pornosu bir sözlük açmakta çekiniyorsun ergendeki rahatlığa bak böyle bir durumda hetero olmak gay olmaya tercih edilir mi diye sorarsanız tercih edilir

mhp

allah beni bu partiden bu partiyi benden uzak tutsun

duygusal açlık

şahsımın içinde olduğu durum çok uzun zamandan beridir yaşıyorum bu durumu. hiç sevgilim olmadı kız veya erkek olmasını istemedim platonik oldu ama cesaret olmadı birde bu gay olmanın verdiği gizlilik hali daha yalnız hissettiriyor ecelimi bekliyorum.

brokeback mountain

beni çok etkilemiştir özellikle ennis karakteri onu canlandıran heath ledger profesyonel gibiydi sanki rol değil sanki olay gerçekte olmuş ve o karakter oymuş gibi sakinliği de insanı kendisine çeken bir şeydi favori filmlerimden birisidir diğeri de viharsarok filmi

maske

geçen hastane içine girebilmek için bir tanesine 25 tl verip almak zorunda kaldığım koruyucu bir ekipman

cemal can canseven

kendini o ormanlarda korusun başına bişey gelir o ceylan hali o yokluk çeken erkeklerin arasında dikkat çekmiştir gece kızların arasında yatsın mazallah

bir erkeğin en güzel yeri

dudakları, göğüsleri, ensesi cildinin (güneş lekesiz) temiz ve beyaz olması

dünyaya bir daha gelseniz hetero olmak ister misiniz

efenim öncelikle bu soruya cevabım hetero olmak isterdim keşke toplumda böyle kötü karşılanmasaydı keşke dine ters birşey olmasaydı ama ne yazık ki olumsuz karşılanıyor bugün telefon dan halledilemeyen bir işimi halletmek için internet cafeye gittim kapıyada yakınım böyle ben neyse işimi halletme çalışıyorum bir ergen geldi yanımdaki masadan açtı hetero pornosu izlemeye başladı hiç çekinmeden ( eskiden en azından arkalardab kuytu bir köşeye geçer yakalanma korkusuyla izlenirdi) izledi bu ergen işini bitirdi çıktı gitti onu görünce ulan sen bırak gay pornosu bir sözlük açmakta çekiniyorsun ergendeki rahatlığa bak böyle bir durumda hetero olmak gay olmaya tercih edilir mi diye sorarsanız tercih edilir

eşcinsel oğlu için çocuk doğuran kadın

çirkin bulduğum davranış her ne kadar tüp bebek yöntemi olsa bile o çocuk babam kim dese baba kyle annem kim dese babaannem ben böylesine karşıyım hayatta bazı sınırlar olmalı bence

brokeback mountain

beni çok etkilemiştir özellikle ennis karakteri onu canlandıran heath ledger profesyonel gibiydi sanki rol değil sanki olay gerçekte olmuş ve o karakter oymuş gibi sakinliği de insanı kendisine çeken bir şeydi favori filmlerimden birisidir diğeri de viharsarok filmi