maskülen adamın pasif olması

olmasın arkadaş! bence herkes sert olsun, isteyen aktif olsun, isteyen pasif olsun..

ortalıkta kırıtıp, "ayy ben aktifiiim" diyen, dötüne parmak atıp, kendini uyararak aktif olan lubuncuklara tahammülüm yok.

o kadar!
tadından yenmeyecek durumdur. bak düşününce bile heyecanlandım... wuhuuu!
olsun pasif olsun aktif olsun yeter ki sınırı olmasın.
masculen severler için bulunmaz nimet anlamına gelir.
kanımca en güzel olanıdır.
neden ki yasak mı böyle bir şey veya yanlışlık mı var? herkesin standart bir kalıptan çıkmış olmasını ummuyorsunuzdur, umarım!..
gayet doğaldır. feminenlerin aktif olması kadar normal bir durum. tabi bu sert adamlar ayılar için genelde tercih sebebidirler.birde şöyle birşey vardır,(bkz: feminen adamın kendini maskülen sanması)
üzerine konuşulmasını bile doğru bulmadığım bir konudur. gayler bile başka insanları sırf kendi zevklerine uymuyor diye bu kadar kolay eleştirip, yargılayabiliyorsa, heteroların bizleri anlamasını beklememeliyiz.
ezber bozandır, klasik olmayandır, eril zihniyetin götünü başını dağıtan yapıda biridir, gururları herhangi bir operasyon yapılmaksızın alınmıştır, tam bir kuirdir. tadından yenmez.
benim bir arkadaşımın başında bizzat gelen olay. şimdi olay kısaca şöyle gelişiyor -ki kendisi anlatsa gülmekten yere düşersiniz- bir adamla buluşuyor, böyle kadir inanır gibi, sert maço görünümlü, hatta beraber yürürlerken yoldan geçen birisi bu arkadaşıma bakıyor diye gidip çocuğu dövüyor filan. sonra bunlar eve geliyorlar, öpüşme sevişme, adam bekle bi dakka sana bir sürprizim var diyor, arkadaşım heyecanla bekliyor, sonra adam bornozla geri geliyor, ve bornozu açmasıyla arkadaşımın ağzı açık kalıyor, çünkü bornozun altından o vücuda giyilmiş kırmızı mini etekli bir beden çıkmıyor mu?? arkadaşım arkasına bakmadan kaçıyor. gerçektir, inaşlah zirveye getirirsem onu da anlatır size.
"şaşırılacak durum, insanın inanası gelmiyor, boylu poslu biri nasıl pasif olabilir" eşcinselliği kadın gibi vs ya da bundan ibaret sanan insanların* vereceği tepkilere neden olan durumdur.
yaşam tarzıdır,saygı duymak gerekir. erkeksi,maskülen ve pasif diye kimseyi yargılayamayız. her feminen pasiftir veya her maskülen aktiftir diye bir şey yok zaten...

(bkz: herkesin tercihi kendine)
olması gereken durumdur. gay dediğimiz kişi erkek değil midir? erkeklerin zaten maskülen olması beklenmez mi? hem feminenleri eleştiririz hem de maskülen bir pasif görünce dumur oluruz. hey allahım yaa..
maskülen adamın aktif veya pasif olmasının önemi olmadığını düşündürten başlık. yani gay ise sonuçta gaydir. maskülen veya pasif olmasının ne önemi var. bu başlık altında bazı yazılan cümleler de gösteriyorki; birbirimizi kalıplara sokup orda hapsetmekten başka bi bok yiyemiyoruz.
pasifliğin feminenlikle ve aktifliği maskülenliğe yakıştırarak zaten ayrımcılık yaparak baştan kaybediyorsunuz.
erkek adam kıvırtmaz diyen heteroseksüel özentisi ibnelerin anlamlandıramadığı durum.gız bacım adam götünü siktiriyor ya ne olacadı.
ne olursa olsun gay olmak feminen olmak değildir tek felsefe budur .
  • /
  • 2