sosyal hayatta bakışarak koli bulmak

merak ediyorum türkiyede var mıdır sadece birisinin sizi kestiğini fark edip ardından çekinmeden yanına gidip ilişki teklifi eden.
şimdi izlediğim gay temalı filmlerde hiç çekinilmeden ne der korkusu yaşamadan gözüne kestirdiğini böyle uzun uzun gözüyle şöyle bir izliyor falan birisinin benim onu izlediğimi fark ettikten sonra imkanı yok tekrar bakamam neden kaynaklanıyor bazılarına da şaşarım çok mu özgüvenliler mi ne
mekandan, ortamdan bağımsız, pervasızca yapabilen takdirlik! insanlar var.
ancak bunun öz güvenle alakalı olduğunu düşünmüyorum, belki daha çok rahatlık, ufak bir parça dejenerasyon, geri kalanı azgınlık.
ancak gaydarınızın doğru çalıştığından eminseniz yapmaya cesaret edebileceğiniz eylem.aksi takdirde dayak yemeniz kaçınılmaz olur.
bakışmaya zaten cesaret edemem orası ayrı da, yahu hiç anlayamıyorum karsıdaki insanın cinsel yönelimini :)
(bkz:turkeygay.net) sitesinden bulunduğun şehirdeki koli mekanlarını bularak başarılı olabileceğiniz eylem.
bide bunun yol sormalısı var anlatılmaz yaşanır
ne bakıyorsun? git konuş.
lokantada, otobüste, düğünde, avm'de vb başıma gelen çok hadise vardır. hatta söyle söyleyeyim; son 3-4 yılda bu konuda o kadar başarılı oldim ki, hornet ve growlr gibi uygulamalardan çok daha fazla ekmegini yedim. hatta bir üst levela çıkıyorum: artık fotoğraf üzerinden beğeni kuramıyorum. karşında kanlı canlı insan görerek seçmek daha keyifli. elbette çok olmuyor ama olan da daha keyifli oluyor.
rezil bir sey bence. ulu orta yerde gelip tanimadiginiz insan sizinle konusuyor. tabii sevmediginiz tipte tarzda bi insansa. obur turlusu keyifli. bir cok kere basima geldi. bazen bayiyor ama adrenalin dolu.
alışık değiliz böyle şeylere. o yüzden arada gay içerikli mekanlara girince sapıtıyorum ben. geçen bir bara girmeye çalışıyordum. kapıyı açtım, merdivenlerden aşağı girecekken yakışıklı bir çocuğun teki “merhaba” dedi. benim beyin tabi “güvenlik mi acaba” diye çalıştı ve uyuz bir ses tonuyla “girebilir miyim” gibi bir soru sordum. salağım çünkü. “tabi, lütfen” dedi çocuk. arkamdan da “siktir git” demiştir herhalde. desin, hakkı.
geçen hafta başıma gelen durum.
bursa'ya yerleştim malumunuz, anne dizi dibinde geçecek 1-1.5 sene için kendimi hazırlıyorum..
neyse annemlerin evin yakınlarında bulunan pastaneye uğradım eve geçmeden önce baklava alayım da ağzımız tatlansın diye..
pastanede bana yardımcı olan arkadaşla epey bi bakıştık, hoş bir yüzü vardı, gülümsemesi falan tam kıvamındaydı, neyse benimle ilgilenirken o sırada içeri giren başka bir müşteri kendisinden birşey isteyince "tamam abi şimdi görüyorsun ki beyfendiyle ilgileniyorum" dedi ve bana dönüp sessizce "aramıza giriyorlar ya hayret bir şey" dedi.. gülüştük ettik..
ertesi gün yine soluğu aynı pastanede aldım, girer girmez arkadaşla göz göze geldik, gülümsüyordu yine fevakalade şekilde.. pastaneden çıkar çıkmaz hemmen instagramdan ilgili pastanenin hesabını buldum takipledim, anında geri takip geldi, sonra pastanenin takiplediği hesapları kontrol ettim, arkadaşı buldum, profili açıktı, "eşiyle ve çocuğuyla yaptığı hac farizası sırsında çekindiği fotoğraflarla karşılaştım" şaşırdım mı hayır?
neyse karşılıklı 3-5 beğenilen fotoğraflar sonrasında mesajlar üzerinden ufak bir "selam dostum, baklavalarınız ve ekler tatlılarınız enfesti" gibi bir muhabbete koyulduk..
ertesi akşam eşini ve çocuğunu memlekete gönderdiği bilgisini öğrenince yapıştırdım * gitti..
benim entry eksi yagmuruna tutulunca bir seyler yazmak istedim. ya tamam cidden guzel bir sey bunu bende kabul ediyorum. hele ki heteronormatif duzende cok uc geliyor. ama amcalar, dayilar salak salak tipler olmadik seyler konusabiliyor.

bayramda migrosta sirada beklerken arkamdaki adam sacma sapan bir sey sordu neyse sonra muhabbet falan en son aldiklarini ben odeyeyim, bir seyler icelim mi dedi. yani bi durdum dusundum ne alaka ya bi git diye. ama bazen de oyle insanlar karsiniza cikiyor ki dayanamiyorsunuz yani. ben aslinda o acidan sey ettiydim swh.
bana çok gergin ve tehlikeli gelen yöntem. bir anlık göz temasını yanlış yorumlayıp, haddini aşıp karşı tarafın ters tepkisini yeme riski var. durduk yere sohbet başlatan bir erkeğin tek amacı bazen sadece muhabbet etmek olabiliyor. insanların amacını bilemiyorsun ki, kestiremiyorsun... bu yüzden iki tarafından da niyetinin belli olduğu uygulamalar daha güvenli geliyor.