fiziki cinsellik olmadan bir ilişki mümkün müdür

bulursam böylesini tercih etmemem için bir neden yok (neden böyle birşey ister ki bir insan der gibisiniz) çünkü gelecek hayatım nasıl olur belirsizliği aseksüel değilim öpüşme olur
mümkündür elbette neden olmasın ama bana göre değildir. dokunmadan etmeden nasıl olacak diyorum. konuşurken bile dokunan, her arada derede çaktırmadan dokunmak isteyen dokunsal bir adam olarak hayır diyorum.. hayır hayır
yani fiziki cinsellikten ne anladiginiza bagli olarak degisen bi durum. ben bunu mesela anal seks olarak algiliyorum. kendi algima gore evet isterdim. ayriyeten asiri cinsellik olmadan gorustugum birisi de vardi eskilerde. nedense bana daha bi cekici daha bi guven verici geliyordu. galiba amaci sadece seks degil diye dusunuyordum.
uzun vadede böyle bir şeyin mümkün olacağına inanmıyorum. sevismek, dokunmak, öpüşmek birbirine karşı gerçek romantik hisler besleyen çiftleri birbirine bağlar. ha salt mantık için biri ile görüşüyorsanız veya beraberim diyorsanız o zaman bir süre için olabilir ama uzun sürmez gibi geliyor.
fiziki cinsellik olanı zar zor mümkün kıldık.
insanların beklentileri ışığında elbette mümkündür ancak “ sevgi karın doyurmuyor “ sözü ışığında sevginin getireceği açlıklar, tutkular, kontrolden çıkma isteği sonucu temaslar devreye girecektir. eğer kastedilen aseksüellik değilse, bir şeyleri çabuk tüketmemek adına mantıklı görünse de samimiyetten uzak bir role girmeyi beraberinde gerektirir. en güzeli akışına bırakmak gibi geliyor.
arkadaşlık ilişkisi mümkündür ama olmasın diye bekliyorsan sakın çok samimi olma, olmaz o iş.
ilişkinin cinsine bağlı. gay ilişkide sex odaklı bakıldığından imkansız gibi durur. fakat beğeniden çok aşk varsa eğer olur, oluyor hem de sandığınızdan çok daha uzun sürebiliyor, sürmelide. o zaman sorarım ilişkiye başlayacağınız zaman, on yıl sonra fiziksel olarak nasıl olacağını tahmin edip öyle mi ilişkiye başlıyorsunuz ya da aşık oluyorsunuz? oldu ki fiziksel değişim sex hayatınızı etkiledi ilişki bitiyor siz de buna aşk mı diyorsunuz? cinsellik her zaman olmalı ama olmayana da tükaka deyip geçmeyin.
hayır. delirdiniz mi siz? birini deli gibi arzularken bu yönde bir eylem olmazsa, huzursuzluk çıkarırım. sevgim biter.
fiziki temas olmadan aşk, sevgi mümkün müdür, kesinlikle evet.
ama fiziki temastan anladığımız cinsellik ve ilişkiyle kastettiğimiz beraberlik ise, hayır.
mümkündür ama çok kasar.