feminen

kadınsı, kadın özellikleri ağır basan. fransızca da kadın. dişi

(bkz: efemine)
feminenlik, bi erkeğin zırıl zırıl kadın dan daha kadın olmasıdır. feminenlik barda eğlenirken ince bir ses tonu ile benimle sevişecek erkek yokmuuuuu diye bağırmasıdır. feminenlik mi bir erkeğin level atlamasıdır.
kadın erkek ayırt etmeden herkese bacım diye hitap eden insan yavrusu na feminen denir
feminenlerin burda işi yoktur umarım ki.
"annem, ablam, bacım, biblom" gibi hitap şekillerini benimseyen eşcinsel kişi...
tamamen kendilerine has tavırları duruşları konuşmaları olan erkek eşcinsel. öz cinselliğini neredeyse terketmiş. iki arada bir derde yaşam sürerler.
bu tiplerin bazılarının gaylerle de işi olmaz. bana taş gibi erkek lazım ayol. deyip mahallenin delikanlılarına asılırlar.
eşcinsel camiada hakir görülen eşcinsel çeşidi. belkide onlara olan bu nefretin sebebi toplumsal eşcinsel algısını birebir yansıtmalarıdır.canım madem şikayetcisin madem tüm eşcinseller feminen değil yeaa deyip duruyosun o zaman out ol toplumda tüm ibnelerin kırıtak tipler olmadığını görsün. ayrıca burdan tüm feminenlere şöyle seslenmek istiyorum :
adam olun lan ibneliğin lüzumu yok*
modacı olmak için ilk şartlardan biri gibidir.
kıla, sakala, kaslara, cüsseye bakmayan durum.
bar tarzı ortamlara erkek girip içeride kadın olacağına normal hayatındada içindekini doyasıya yaşayan kişi.herkes istediği gibi yaşamalı gökkuşağında herkez için bir renk var.
kadın gibi olmanın level atladıüı durumdur. nice kadın tanıdım feminen eşcinselleri görünce kadın olmadıklarına karar verdim
özellikle abla lafını ederler birbirlerine. cinsellikte uzak duracağım az tipten biri
arkadaşımın efe+mine karışımı tabiri.*

kadınsal hareketler ama bu hareketler toplumsal cinsiyet in getirisi olan hareketler olması ..
hem geyler tarafından hem de heteroseksüeller tarafından ikinci sınıf muamelesi gören bireylerdir. feminenlik doğuştan kazanılmaz evet. ancak bir tercih de söz konusu değildir. zira yapılan araştırmalar sonucunda çocukluğunda erkek figürü içeren bir bireye tepki olarak çıktığı ortaya çıkmıştır. örneğin babadan nefret etmek veya dayının tecavüzüne uğramak gibi. açıkçası homofobik geyleri kendi türüne ihanet eden, empatinin e'sine bile sahip olmayan,cahil ve çürümüş olarak görüyorum.
bazen bedenimin çeşitli yerleri * * için atfedilen sıfat.kimbilir belki sadece teşhis belki hakaret amaçlı * söylenmiştir ama söylendiğinde çok mutlu olurum.22 yıldır testesteronlu bedende yaşadığımdanmıdır nedir davranış olarak tam tersi olsamda son zamanlarda baya üniseks kavramını içselleştirdim.
  • /
  • 2