ayı sözlük itiraf

  • /
  • 180
bugün eski flörtümün abisiyle date'e çıktığımı farkettim.
kardeşinin de gay olduğunu dubai'de yaşadığını ama onu bilmediğini falan anlattı. ulan acaba o mu diye düşünüp birkaç soru sordum ve bingo. epey de benziyorlar. tabi demedim kardeşinle mercimeği fırına verdik diye. kahveden sonra evine davet etti ama ben daha önce kardeşiyle yattığım için kendimi garip hissedip erteledim. yarına allah kerim.
bilmiyorum ne istediğimi ama eşcinsel olmamakla birlikte bir erkek arkadaşla herşeyi yapmak istiyorum, kendimi tanımlayamıyorum, bazen bisexual diyorum bazen aktif bazen asexual... bromance diye bir kelime öğrendim, galiba şu an için beni o tanımlıyor. arkadaş olmak istiyorum ağırlıklı olarak
lisenin ilk yıllarında çok samimi olduğum arkadaşlarım aynı zamanda fuckbuddy olarak iş yapıyordu kız arkadaşları olmasına rağmen beni becermek için birbirleriyle yarışırlardı , sözde hepsi hetero ama sabah akşam yazarlar okulda ayrılmayız sonrasında her haftasonu mutlaka birisi elden geçirirdi ve bunu keyif alarak yaparlar , ben hatırlatmam inatla onlar hatırlatırlardı güzel miydi dersek ben çok keyif alıyordum :d ki hala alıyorum :)
benden yaşça küçük bir dostum var, (pedo denecek düzeyde değil 20-24), bir gece rüyamda onu gördüğümden bu yana kendisine utançla bakıyorum.
annemle tartıştık.

4 gün konuşmuyoruz.
  • /
  • 180