ayı sözlük itiraf

  • /
  • 180
facebook devri her ne kadar geçmiş olsa da tercihlerimden dolayı kapatmamak için direniyorum. olgun seven biri olarak, telepatik yollarla hoşlandığım kişinin ara sıra beni stalklıyor olabilme ihtimaline karşı bazen imalı paylaşımlarda bulunuyorum. bunun dışında asla ortamla alakalı bir etkileşime girmedim ve yapacak olsam bile bunu gerçek hesabımdan yapmam. bilen bilir, tek bi kişiyle bile konuştuktan sonra ortamdan istekler yapmaya başlar. bu yüzden alogaritmam tertemiz.


pek öyle mesaj alan biri değilim. nasıl olduysa dün bi arkadaşlık isteği geldi. gelen istek bir kadın profiline ait. bütün resimleri dekolteli, fake olduğu bariz belli yani. profil mayısta açılmış, ondan sonra seri paylaşıma başlanmış. göstermelik birkaç kişi de eklenmiş. bazı resimlerinin altında "çok güzelsin" "aşık oldum" "ne güzel gülüyorsun" tarzı abazalık içeren yorumlar vardı. akşam face'a girdiğimde tam da düşündüğüm şey oldu; slm diye mesaj atmıştı.

as deyip çıkmıştım. sabah baktım rahatsız etmiyorum umarım, seninle tanışmak istiyorum diye mesaj atmıştı. tabii burada yazdığım gibi yazmıyordu. kocaeli'de yaşıyorum sende oşlandım diyor. yazım tarzını nedense bana bizim buranın yaşlılarına benzettim. hani yumuşak g yerine y yazan tipler var ya öyle yazıyor hatta genel olarak düzgün kullanamıyor kelimeleri. ben de salağa yattım belki bir ipcucu yakalarım diye ama olmadı. onun niyeti benden xx almaktı, karşılıklı ratlayalım, ilimizin arasında kalacak şekilde yazmıştı. her ne kadar kadınlarla münasebetim olmasa da, bir kadının karşılıklı rahatlayalım diyemeyeceğini düşünüyorum. çünkü kadınların orgazm süreci farklı bir olay, karşılıklı rahatlayalım derken aklıma direkt erkek erkeğe boşalmak geliyor. neyse, sanal sevmiyorum dedim. ben onu yazdıktan sonra daha da yazmadı.

şimdi kafamda bir sürü soru dönüyor. belli ki beni tanıyan biri. yazım şekline bakılırsa olgun biri. eski takıldıklarımdan biri olduğunu hiç sanmıyorum. bakıştığım bir kişi var,o olabilir mi diyorum ama o da okumuş etmiş biri, o kadar berbat yazmaz o. muhabbetim olmayan biriyse, bu sefer olgun sevdiğimi nereden biliyor. şu an acaip merak ediyorum kim olduğunu ve ne yazık ki asla öğrenemeyeceğim. bu tür durumlarda kimse benim demez çünkü.
çok saçma bi arayış aralığım var ya gençler yada 50 üstü amcalar ah ah.
yaz bitti diye üzülüyordum ama bugün gri eşofmanli bir erkek gördüm ve yılın en güzel kısmının yeni başladığını farkettim ^_^
itiraf ediyorum. çok aptal bir durumun içerisindeyim. birkaç gündür eski sevgilimi hatırlıyorum ve sanki büyü yapılmışçasına ona yazmak istiyordum. yazdım. aslında ona yazmazdım ama onda kalmış olan iki tane kitabım vardı. ve baskıları tükenmiş. tekrar satın alamıyorum. bu yüzden yazmak durumunda kaldım. yoksa kesinlikle yazmazdım zaten. buluşalım dedikten sonra, beni çok mu özledin, olur? diye sorası tutttu. ben de durumu izah ettim. cumartesi günü gidip bir kahve içip, kitaplarımı da teslim alacağım. sorun şu ki az önce onun yüz fotoğraflarına bakarak masturbasyon yaptım... ondan ayrılma sebebimse fake tinder hesabımla eşleşip fake hesabımı eve çağırmasıydı. kapalı bir ilişki olmasını o istemişti ve benden başkası ile olmadığını söylüyordu. bir de üzerine bel soğukluğu kapmıştım. berbat bir hikaye. neyse şimdi sadece kahve içip kitaplarımı alacağım ve o evden sonsuza kadar ayrılacağım. çünkü şuanda beni seven ve güzel vakit geçirdiğim dünya tatlısı birisi var. ona ihanet etmek istemiyorum. sadece kitaplarımı alacağım.
kafa olarak mi yasliyim yoksa bedenen mi yoksa kendi yasitlarimin yaptigi seyleri mi sevmiyorum bilemiyorum ama ne bara gidip sabaha kadar eglenmekten zevk aliyorum ne de gece macka parki gibi yerlerde oturup bira icmekten. daha cok kahve icip sohbet etmekten, degisik yeni yemekler denemekten, yeni yerler gormekten hoslaniyorum. bir de empati kuramayan, karsidakinin ne hissettigini dusunmeyen insanlardan, dusunmeden cumle kuran aptallardan nefret ediyorum. sessizlik de bazen cok sey anlatabilir, iyi ya da kotu.
  • /
  • 180