ayı sözlük itiraf

  • /
  • 181
sevgilimle bir suredir aramıza üçüncü alıyoruz ve ilişkimize harika bir dinamizm kattı. merak eden versatil pasifler yazabilir
sadece citti pasiv sevsem de bazen ardımı kıllı 90 yaş üzeri aktiflere dövdürmeyi düşlüyorum.
tabi ki asla asla dememek gerekiyor onu da biliyorum. ama çitti pasif gibisi yok
itiraf ediyorum, sözlük : ortaokulda efemine davranışları olan bir arkadaşımın o'na bakınca bana hissettirdiklerini hatırlıyorum ve içimde kadınlara hissetmediğim ve hiç de hissedemeyeceğim garip bir şey hissediyorum . evet, aranıza gizlice sızmış 25 yaşında bir heteroseksüelim(?). kısaca sorgulamadayım...
okudugum okulu biraktim, ailem bilmiyor. sinava tekrardan hazirlaniyorum, sonucu kotu olursa her sey boka saricak.
evliyim ya. maalesef evliyim. karimi da seviyorum ama ona acilamiyorum bu konuda. biseksuel oldugumu ne zaman soylerim bilmiyorum.
bazen bosanmayi dusunuyorum cunku biseksuelligimi doyasiya yasamak istiyorum. ancak duzenli hayatima da kiyamiyorum.
boyle iste.
benim için çok kritik bir iç dökme seansı olacak…

yaklaşık 5 aylık bir ilişkim var ve artan tartışmalardan dolayı 1 hafta önce ayrılıktan döndük ve 1 haftadır onunla her şey çok iyi gidiyor. ancak başka bir çocuk var sözlük…

1 aydır pas niteliğinde rahatsız edici olmayan şekilde mesajlar atıyor bi şekilde geçiştiriyorum ama o kadar yakışıklı ki. ama şu an beraber olduğum kişinin aksine story'e üstsüz resimler atan, spor yapan bir tip, saçını bi dönem boyatmış mesela, biraz marjinal ve ilişki anlamında bana hiç güven vermedi. tam bir fuckboy gibi duruyor. adam akıllı tanışmadık.

mesajlarını görmemek için genel klasörüne attım. dayanamayıp görüldü olmadan okudum, 2 gün önce “tanışmak için yazardım ama engel yemek istemiyorum *smiley*” yazmış… bir içim gitti sözlük.

sevgilimin de şöyle bir huyu var. ters bir şeyler olunca hemen hissediyor, ayrılmayı düşünürken de bu çocuk aklımdaydı ve başka biri mi var sürekli stalkladığın falan dedi. gönül gözü epey açık bir çocuk.

allah'ım biriniz yol göstersin aklımı yiyeceğim.
bugün eski flörtümün abisiyle date'e çıktığımı farkettim.
kardeşinin de gay olduğunu dubai'de yaşadığını ama onu bilmediğini falan anlattı. ulan acaba o mu diye düşünüp birkaç soru sordum ve bingo. epey de benziyorlar. tabi demedim kardeşinle mercimeği fırına verdik diye. kahveden sonra evine davet etti ama ben daha önce kardeşiyle yattığım için kendimi garip hissedip erteledim. yarına allah kerim.
bilmiyorum ne istediğimi ama eşcinsel olmamakla birlikte bir erkek arkadaşla herşeyi yapmak istiyorum, kendimi tanımlayamıyorum, bazen bisexual diyorum bazen aktif bazen asexual... bromance diye bir kelime öğrendim, galiba şu an için beni o tanımlıyor. arkadaş olmak istiyorum ağırlıklı olarak
lisenin ilk yıllarında çok samimi olduğum arkadaşlarım aynı zamanda fuckbuddy olarak iş yapıyordu kız arkadaşları olmasına rağmen beni becermek için birbirleriyle yarışırlardı , sözde hepsi hetero ama sabah akşam yazarlar okulda ayrılmayız sonrasında her haftasonu mutlaka birisi elden geçirirdi ve bunu keyif alarak yaparlar , ben hatırlatmam inatla onlar hatırlatırlardı güzel miydi dersek ben çok keyif alıyordum :d ki hala alıyorum :)
benden yaşça küçük bir dostum var, (pedo denecek düzeyde değil 20-24), bir gece rüyamda onu gördüğümden bu yana kendisine utançla bakıyorum.
annemle tartıştık.

4 gün konuşmuyoruz.
.yalnız olmaktan bir hayli sıkıldım.hayatımda birisi olsun istiyorum artık.bunu,kendime çok sık itiraf eder oldum.oysaki büyük beklentiler içerisinde de değilim.ne zamana kadar böyle devam edecek,merak etmekteyim.
eski maniti stalkladım instada. fake hesaptan girdiğimi sanıyordum ama gerçek hesaptan girmişim. 7 yıldır iletişim yok. saç ektirmiş. 33 yaşına göre fazla değişmemiş bok atmayım şimdi. hayatında da biri yok anladığım kadarı ile yurt dışına taşınmış gördüğüm kadarı ile. biz senle 8 ile 9 gibi, iyyaa kenabüdü ve iyya kenastain gibi olabilirdik aptal asdfghjk!!
düzgün sohbet etmeyi bilen yaşıtım bir pasiflora arıyorum. sıkıldım tek tabanca takılmaktan. adaylar dm üzerinden başvurabilir. herkese başarılar.
biriyle tutkuyla sevişmeyeli 1 yıl olmuş, bu 1 yıllık süreç içinde olanlar hep günü kurtarmak içindi. aşırı arzuladığım kişiler oldu, onlar da beni arzuladılar ama gerisini getiremedim, bu zinciri kırmam lazım, yolun sonu iyi değil.
sözlüğe yeni üye olduğum için her başlığa yazma ihtiyacı hissediyorum resmen. her yere yetişmeliymişim güncel kalmalıymışım gerginliği oluştu.
bazen gün içindeki azgınlık bana idrak yeteneğimi kaybettiriyor. bugün de o günlerden biri nefes alışverişim değişiyor, tükürük bezlerim durmuyor ve normalde aklı başında iken yapmayacağım şeylere dahi razı gelir oluyorum.
2 saat sonra bir iş görüşmem var. fransız firması ve iş yurtdışında. belki yurtdışına taşınıcam ve hayatım komple değişecek ama ben yarın a101 e gelecek tost makinesi için daha heyecanlıyım. acaba sabah kapıda sıra olacak mı teyzeleri yenip alabilecek miyim. belki de sıra olmaz bilmiyorum ama içim içime sığmıyor.
  • /
  • 181