ayı sözlük telegram grubu

sağlam geyik dönüyor, eğlence gırgır tamam ama bütün muhabbet orada dönünce bu sefer sözlüğe pek yazan olmuyor. acaba zarar mı veriyor sözlüğe diye endişelenmeye başladım.
hevesle üyelik için puan biriktirdiğimiz telegram grubudur, biz gelene dek telegram da kapatılmazsa tabii
telegram grubunda olan güncel yazar listesi var mı.
ay bende vardım bu grupta da kavga çıkınca çıktım gruptan. xalo diyo sage benim, dark bear diyo hayir benim. ay bi kavga bi kıyamet. kiz dedim bu boyle olmaz, ben gidiyorum. cektim gittim.
taklitler aslını yaşatır bebeksim.
veda edemeden ayrılmak zorunda kaldım. sevgilim telegram hesabımı sildirdi.
başta redkid ve pumpkin olmak üzere veda edemediğim herkese sevgiler.
yaa, gitmene üzüldüm özdemir *. ama sevgilin olmasına çok sevindim *. umarım çok mutlu olursunuz. rahat ol, ben buralardayım *.
eksik olma redkido <3
sadece hakkımda rahat dedikodu yapılmasın diye girmiştim gruba zaten. ama şimdi gözüm arkada değil. geride 2 yiğit bırakıyorum. eminim hakkımda konuşanların ağzının payını vereceklerdir.
elbette sevgiliden gelen kararlara saygı duyarım da (bkz:özdemir) attığın nudelar pornhub turkish guys'a mı düştü .
yoksa. seni şimdiden özledim özdemir.
lütfen beni de alıınnnnnn
1000 puanı geçmişim. beni de alırsanız sevinirim. yalnız hiç telegram kulllanmadım. yönergeleri söylerseniz işim kolaylaşır.
sözümona bu elit+ telegram grubunda üyeler sürekli nudeler paylaşıyorlarmış. o da yetmezmiş gibi cumartesi akşamları da online zirveler düzenleyip gıybetin dibine vuruyorlarmış.*
katılmak için çabaladığım gruptur.
aktif mi kız burası hala? sanmıyorum ama...
üye değilim ama içerde adamım var. aktif değil 2 ayda bir biri bişe yazıyor.
katıldığım sonra gruptan çıktığım gruptur.
* yanlışlıkla çıkmışım sonra attılar sanıp darkbeara atar yapıyordum. içeridekilerin profilleri bir harika, çok az sohbet dönüyor. ayda yılda bir yani...

girerseniz profillere aşık olmamanız elde değil. çok tatlı tipler var.
katılmayı çok istememe rağmen bir türlü katılamadığım grup
okuduklarımdan anladığım 1000+ olmadan girilemeyen grupmuş. ben barajı geçtim beybisi nüfus kağıdımın fotokopisini kime gönderiyorum? pardon bir saniye #440143 grup aktif değilse kalsın. ben pasif başıma idare edebiliyorum.
aktif değilmiş ama gruba ben gelirsem muhabbet illa ki döner, biliyorsunuz değil mi? ay cnm valla ben katılmak için uğraşmam siz davet edin. ama telegram olmuyor ya. whatsapp grubu kuralım, numarasını vermek istemeyenler de gelmesin. hornet'te yüz fotoğrafı da atmaz bu tipler zaten.
  • /
  • 4