bisensual

Durum: 192 - 21 - 0 - 0 - 10.09.2021 01:06

Puan: 2144 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 10.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 10

m harfinin u harfiyle değiştirilmesi

başta underground'un u'su zannetmiştim...

gay olduğunu bildiği halde yanında çırılçıplak soyunan hetero

böyle yılışık heteroları (erkek) sevmiyorum.

gaykedi

blog kaldırılmış. üzüldüm.

akepeye ak parti diyen insan

cehepe'ye cehape demekle aynı şeydir.

corona olmak

çok uyku yapıyor ya. bugün 16 saat uyumuşumdur.

her yerde sürtersen böyle olur tabi.

iyi geceler

karını hangi erkek kardeşin sikmeli

az önce okudum. ne yorum yapsam yanlış olacak. yazıp yazıp sildim. böyle bir hayatım olmadığı için bir şey diyemem. bu arada yazım tarzını sevdim hayaterkegi. blogunu baştan sona okumaya karar verdim ve ilk yazın açık şu an.

seksin çok ilkel olması

aseksüel değilsen seks yapmadan yaşamak olanaksız. seks olmaz mastürbasyon olur mastürbasyon olmaz ıslak rüya olur. vücut ihtiyacını her türlü giderir.

ki aseksüellerin hepsi de aromantik değil. heteroromantik aseksüeller de tanıdım. böyle aseksüeller de aşık oluyor sonuçta ve sadece çocuk için seks yapıyorlar ama sonuçta seks yapıyorlar.

tuğba yurt

dakaçinu dakaçinu dak dak...

samet deniz

bu çocuğun hayat enerjisine bayılıyorum.

kamp yapmak

bir kere yaptım birkaç kişiyle. kış zamanıydı bizden başka kimsecikler yoktu. gece odunu harlamak, sucukları kızartırken sohbet etmek. güzel bir deneyimdi. tekrar kamp yapmayı çok isterim.

astroloji

tabiki ilgileniyorum ama kime konuyu açsam garip garip bakar. bilenlerde anca güneş burcunda takılı kalmış. benim de hevesim kırıldı astrolojiye karşı bu yüzden. keşke uzun uzun astroloji hakkında sohbet edebileceğim birisi olsa.

seks hikayeleri

yerli sitelere değil de yabancı sitelerde yazılanları okuyorum. yazabilen yazıyor. porno izlemekten yüz kat daha çekici geliyor bana.

tiyatro

bu kursa da başladım. zaten daha önce figüranlık yapmıştım. oynamak figüranlıktan çok farklıymış. çabucak kaptıran başkaları var. geri kalmış gibi hissetmek biraz can sıkıcı. ama hissediyorum benden iyi oyuncu olucak. tabi kariyerim bu yönde değil ama. işte hobi olarak oyunculuk :d

seksin çok ilkel olması

yemek yemek de çok ilkel diyor muyuz? o da insanlığın başından beri var da. mesela bir insan ormanda hayvan avlasa ve onu küçük bir kamp ateşinde pirişip yese o da gözünüze ilkel gelir di mi? ama bugün çok farklı ve komplike yemekler yapıyoruz ve yiyoruz.

peki ya seks? aynı organ, aynı eylem, aynı pozisyonlar. mı acaba? insanın çok farklı erojen bölgeleri var, deneyebileceğiniz çok farklı pozisyonlar ve zevk veren eylemler var. hala mı ilkel geliyor gözünüze?

sünnet

18 yaşından küçüklere yapılması yasaklanması gereken operasyon.

türk geylerindeki yabancı erkek zaafı

yabancı geylerde de türk erkeği zaafı vardır.

dans la maison

yazar olmak isteyen liseli bir erkeği konu alan film. bu liselimiz sınıftan birisini seçiyor ve onla arkadaş oluyor. onun evini röntgenliyor ve yazıyor. yazdıklarını fransızca hocasına veriyor. fransızca hocası da ona katılıyor.

bu filmden benim aldığım mesaj:aslında herkes röntgencidir. film izleme, hikaye okuma bir nevi başkalarının hayatını röntgenlemektir. iyi bir yönetmen ise sapıktır. çünkü sıradan insanlardan yüz kat daha röntgencidir.

7/10.

piyano çalmak

eğitimini almaya başladım.

yaşasınnnnn.

şerbet

sanırım benim gibi biseksüel bir yazar. hoş gelmiş.
  • /
  • 10

yaşlının aktif gencin pasif olması

önce sikmek isteyip yüz vermeyince sik o zaman diyen olgunlar gördü bu gözler. olgunlara hep ap ya da pasif diye bakıyorum ben, daha mantıklı geliyor.

2021 yılında hala blog yazmak

çok konuşan biri için blog tutmak kadar rahatlatıcı bir şey yok. içini döküyorsun üstelik karşında oflayan poflayan kimse yok. tek başına güzel etkinlik. güzel sosyalleşme.

eşcinsellerin seks dışında muhabbet edememesi

yahu temel dürtülerimizden biridir mik.şmek ha tabi kişi nemfomanik ise onu anlarsınız zaten

sohbet tıkandığında yapılacaklar listesi

konusu güzel bir başlık. ama bu sohbet tıklandığında değil ilk defa sohbete girmek için neler yapılabilir olsaydı daha güzel olurdu. çünkü sohbete bir şekilde giriş olduysa illa ki yeterli samimiyetten sonra muhabbet her türlü yürür gider. sessiz kalmak da ayrıca samimiyettir. çünkü insanlar yalnızca samimi olduğu insanların yanında hiç konuşmadan saatlerce başka şeylerle ilgilenebilir. önemli olan ilk defa biriyle tanışırken konuya nasıl giriş yapılacağında. çünkü akla ilk gelenler havada kalıyor. genel muhabbet de zaten hep meteoroloji üzerinde oluyor. ama bu da yapıyla alakalı bir şey. sen sabaha kadar provasını yap karşısına çıktığında ezberlediklerini karşıya aktarmaya çalıştığın zaman illaki bir yerde bir hata yaparsın. o yüzden doğaçlama girmek daha sağlıklı. bu yetenekle alakalı biraz ama belki geliştirilebilir.

eşcinsellerin seks dışında muhabbet edememesi

her şeyi kendi küçük çevreniz ve kendiniz sanmasanız keşke. muhabbet etmeyi beceremiyorsunuzdur, bundan dolayı seks muhabbeti açılıyordur. eşcinselleri, heteroseksüellerin ucuzlaşmış stereotiplerinden kurtarmak için yıllardır götümüzü yırtıyoruz, bağğğzı ibneler de yerine yenisini koyuyor amk. ben niye full aktiflerle bile saatlerce seks dışında muhabbet edebiliyorum? kendi iletişim beceriksizliğinizi tüm eşcinsellere yıkmayın.

seksin çok ilkel olması

ormanda, cami tuvaletinde, yol kenarı kuytu yerlerde sex yapanlara ilkel gelmesi gayet doğal bir durum. oysa evde şarapla birlikte müzik eşliğinde gayet modern bir şekilde de sevişilebilir.

maskülen eşcinselin asıl amacı

heteroseksist düzende çevredeki heteroseksüellere şirin gözükmektir. ey maskülen eşcinsel, bil ki sen bu düzenin bir yamağısın. sen feminen bir eşcinsel görünce rahatsız oluyorsun ya sen güçlüden yanasın. feminen eşcinselleri ezemezsin. maskülen olmak demek güçlü olmak demek değildir. sen düzgün eşcinselken feminenler toplumda itibari zedeleyen kişiler değillerdir. senin diğerlerinden bir farkın yok.

homohobi

sanırım eşcinselliği bütünüyle kabul edemeyip es geçmiş ancak yinede varlığı sebebiyle bir türlü inkar edememiş olan türk toplumunun özellikle kadınlar üzerine empoze ettiği gayler zararsızdır, eğlencelidir, varoluş nedeni seni eğlendirmektir, ağdandan tut da regline kadar her şeyini anlatabileceğin pipisi olan canlı oyuncaklarındır şeklindeki bir öğretisinin sonuçları. kadınlarda ve erkeklerde görülen bir hobidir ancak erkek olanın belli etmesi meşru sayılmamaktadır. yoksa maazallah adı ib.e olarak anılabilir. neticede ülkemizde eşekle yaşanmış cinsel ilişki anlatılabilecek kadar normal görülebilirken eşcinsel ilişkiden söz edilemez. ancak kadınlara gay toplayıcılığı serbesttir. bu nedenle pembeli, morlu, allı, güllü gayciklerin etrafında bir çok kadın görebilirsiniz.

örnek 1.

elegant: ben gayim

bayan f: ayyyyyyyyyy cidden mi bayılırrrııımmm

elegant: nasıl yani?

bayan f: ayyy ben gaylere bayılırım hani birde böyle kıçınıza kaçan ipli donlar giydiğinizde çok gülüyorum. ayy dur biz senle mutlaka alışverişe çıkalım. kıss ben sana alırım o donlardan. ayrıca üzülme bazen benim erkek arkadaşımda erekte olamıyor.

elegant: ben erekte oluyorum. kıçıma da o ipli donlardan giymiyorum. kaşındırıyor.

bayan f: aaa nasııı yani? ayy cidden oluyor musun? eee peki neden gaysinki sen şimdi.

elegant: pek öyle değil. yani seçmiyorsun bu durumu, yönelmiyorsun, yada alışmıyorsun. farklı yani.

bayan f: anlamadım ki sen şimdi durup dururken neden veriyorsun? aaaa tutamazsın valla altına kaçırırsın. abdest tutmaz ayol.

elegant: bence git kitap oku.

yönelim fark etmemeksizin erkeklerle derin konuların konuşulmaması

belki de sorun sizdedir. hornet ve benzeri yerlerde çok az kişiyle seks konuşmuşumdur. övünmek gibi olsun, muhabbetim de baya iyidir. "cnm kılsız mısın?" diyen, seksten başka bir şey düşünmeyen full aktiflerle de saatlerce konuştum, çünkü muhabbet açabiliyorum. adamlarla hiçbir orak noktamız yok ama yine de seksten başka bir şeyler de konuşabiliyordum. muhabbet açmayı bilmek gerek. konu hiç fark etmez, arabalardan anlamıyorsan bile araba muhabbeti aç ne bileyim. konu illa ki istediğin yere geliyor. yani en azından ben yapabiliyorum bunu.

yakışıklı garsonlar

+ne alırdınız?
-telefon numaranı.

Toplam entry sayısı: 192

erkek arkadaşa o şort çok kısa değil mi demek

onu kıskandığınızın işaretidir.

anal plug kullanan aktif

benim bu. çünkü çifte zevk.

homofobik kadın

homofobinin cinsiyeti vardır çünkü kadınlar da cinsellikleri yüzünden hor görülmektedir hetero olsalar bile. ama işte başlarına gelen aynı şeyi başkalarına yapmaları beni sinirlendiriyor.

parlak pasif

normal pasiften farkı parlatıcı sürmeleridir.

asrın fahrettin tok

soyadı gibi sesini tok yapabilen bir genç. bu ses bu gençten mi çıkıyor diye kısa bir süre şaşakalırsınız. bu yaşta siyasetle çok ilgili. ldp'de görev almıştı ama sonra atılmış. şu an liberalist fikirlerini youtube, twitch, tiwtter üzerinden yayıyor. fikirlerini uç buluyorum ve gerçekçi olmadığını düşünüyorum. yine de dinliyorum.

türklerin anadolu'ya kattıkları

orta doğuya demokrasi getirmek. ama bu orta doğululara fazla geldi, kendi elleriyle yok etti demokrasiyi.

cem yılmaz'ın abartılmış bir balon olması

gülmüyorum. komik bulmadığımı söyleyince de linçleniyorum. ilginç doğrusu. herkes de bu adamın esprilerini dilden dile dolaştırıyor.

parmak emdirmek

bir eylem.

anlamsızca zevk alıyorum bu eylemden.

allahın lut kavmini uyarmak için yakışıklı erkek melek göndermesi

aynı şekilde cumartesi yasağı koyuyor ve deniz kıyısında yaşayan ve balıkla beslenen insanlara hafta içi balıkların geri çekilmesini sağlıyor ama cumartesi de doluşmasını sağlıyor. aç kalan insanlar mecburen cumartesi yasağını çiğnedikleri için aşağılık maymunlara dönüştürüyor. ne diyelim imtihan işte. vardır bir hikmeti. allah'ın hikmetine sual olunmaz. falan fistan.

“onlara deniz kıyısındaki kenti sor; hani cumartesi günü aşırılık ediyorlardı. cumartesi günleri balıklar sürülerle geliyor, diğer günlerde gelmiyorlardı. yoldan çıktıkları için böylece onları, yıpratıcı bir imtihandan geçiriyorduk. içlerinden bir topluluk şöyle demişti: “allah’ın yok edeceği ya da şiddetli azaba çekeceği bir kavme ne diye öğüt veriyorsunuz?” dediler ki: “rabbinize karşı yüzümüz olsun diye, belki de çekinirler. ne zaman ki, kendilerine verilen öğüdü dikkate almadılar, kötülüğe karşı mücadele verenleri kurtardık. o yanlışı yapanları da, yoldan çıkmalarına karşılık kötü bir azaba çarptırdık. yapılan engellemelere baş kaldırıp direnince onlara, “aşağılık maymunlar olun” dedik.” rabbin, kıyamet gününe kadar onlara, en kötü cezayı vermeye çalışanları üzerlerine salacağını o gün ilan etti. senin rabbin, suçun karşılığını elbette çabuk verir. bir de o, elbette bağışlayıcıdır, ikramı boldur. (a’raf 7/163-167)

karını hangi erkek kardeşin sikmeli

az önce okudum. ne yorum yapsam yanlış olacak. yazıp yazıp sildim. böyle bir hayatım olmadığı için bir şey diyemem. bu arada yazım tarzını sevdim hayaterkegi. blogunu baştan sona okumaya karar verdim ve ilk yazın açık şu an.

büyük penisli pasif

kimine göre yazık ediyordur ama benim için ortaya güzel görüntüler çıkarıyor. vurdukça güzel sallanıyor namıssız özellikle doggy'de. arada eline alasın geliyor.

homomaskülenliğin balon olması

kimse kusura bakmasın ama gerçek budur. sırf heterolar gaylere erkek değilsin demesi üzerine fazladan maskülenlik kasmaya çalışırlar. kilo bırakırlar, ayı olurlar(doğal olarak değil özellikle); pos bıyık, gür sakalsız dolaşmazlar. sürekli birisine sataşma, üstünlük kurma çabaları. kasıntı oluyorlar. futbolla en ilgili onlardır. kimse onlardan daha iyi bir şey bilemez.

yahu erkek doğal haliyle maskülendir zaten ne bu heterolara kendini kanıtlama çabası. asıl maskülenlik başkalarının fikirlerini çok takmamaktır, ne istiyorsan onu olmaktır.

parlak pasif

normal pasiften farkı parlatıcı sürmeleridir.

erkek arkadaşa o şort çok kısa değil mi demek

onu kıskandığınızın işaretidir.

lubunla takılsam beni anlarlar mı endişesi

sadece seks değil sevgili de olmak istiyorsun da lubunlar çok dikkat çekiyorlar. birisi cinsel yönelimimizi çakar mı diye endişe ediyorsun. hoş gerçi düz erkekle takılsan da sevgili gibi olamayacaksın gene. elini bile tutamayacaksın. ah güzel türkiyem ah.