ot içmenin sekse etkisi

bu tür bir etkinliği tecrübeleyen varmı. bana teklif edenler poppers ın devamlılık hali gibi düşün diyorlar. popper en sevdiğin yanı boşaşma anında çekiyorum. (her zaman değil) çok fena boşalmama sebep oluyor.
insanın kendi bilincinin fişini çekmesi ya da algısıni köreltmesini aptallık olarak gördüğümden merak etmediğim hede.

bu tarz başlık ve entryler "özendiricilik" kapsamina girebilir aman dikkat.
brükselde erasmus yaparken hollandadan stokladığım çok güzel otlarla birkaç kere seviştiğim oldu. inanılmaz bir libido veriyordu bana. ancak hareket kabiliyetim azalıyordu. yine de çok tatlıydı. ancak space cake bizi deli gibi uyuşturduğundan hareket bile edemiyorduk. ekstazi ise en güzel ön sevişmelere sebep olurken yeni kullanıcıysanız sertleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz ama zamanla o sorun da geçiyor.* diğer maddelerin etkisinde olduğum zamanlardaki cinsellik deneyimlerimi de bir sonraki yazımda anlatabilirim.
efenim ayık kafa ile yiyişiniz. en güzel zevki doğal algılarla almanız mümkün. ayıyı sev, doğayı koru.
yani azgınlığımı ikiyemi katlar o zaman 3pasifle denemem lazım
tütünden bahsediyor arkadaşlar amirim. sonuçta o da bitki filan.
inanılmaz bir etkisi oluyor grup seks yaparken denemiştik antalya yıl 2015.
biraz saçma çünkü ot içerken zihnin fişini çekiyorsunuz bu da demek oluyor ki karşınızdaki insanı sex objesi olarak görürsünüz. ayrıca bu tür başlıklar özentilik yaratır ot sigara yada bira gibi her yerde satılan bir meymenet olsa kendim içerdim bulması da içmeside zahmetli ne yani kafanızı dağıtmak istiyorsanız gelin astım tüpümden birer yudum verim