burak özçivit

bir oyuncu. sadece bir oyuncu demek yetmiyor bu adama. ya gerçekten nefret ediyorum, klavyemi parçalayasım, kafamı duvardan duvara vurasım geliyor. bu kadar da yakışıklı olunmaz ki ulan. çağatay ulusoy'a karşı derin duygularım var ama burak özçivit'e de kayıtsız değilim, mehmet günsur da fena sayılmaz.

http://www.itusozluk.com/gorseller/burak+%f6z%e7ivit/50618

iyi bi oyuncu..bu gidişle karektör oyuncusu olcak bi aday..
osuruktan bir oyuncu. taş gibi yakışıklı olmasa adını bile duymazdık...
yakışıklı mı, evet yakışıklı ama bir röportajda "gay rolü oynar mısınız?" sorusuna, "ehmömhhmm tabi ki hayır, bizim adetimiz örfümüz var, ben asla oynamam öyle topluma ters roller" şeklinde sarfettiği cümleyle aklımı başımı almış, "ee öyle ama oynadığın önceki dizide üvey kardeşinle ilişkiye giriyorsun be evladım, o çok mu normal?" diye höykürmek istediğim dar görüşlü, kişilik yoksunu oyuncu!
esmer güzeli güzel gülüşlü erkek...ferihadaki levent hoca ile seyretmekten zevk aldığım 2 güzel insandan biri...
ekrana her çıktığında, kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine türküsünü söylemek ister şu deli gönül...ahhh ah!
karı gibi kirpikleri gözleri var bunun. erkek dediğin azucuk mal bakışlı olacak.
bıyıkları yüzünden ifritlendiğim, hoş olmasıına rağmen içimde bişey uyandırmayan dünya üzerindeki yegane erkek.*
bok atılmayası gereken hoş adam.
seksi ama öyle wooooaw seksi olduğunu düşünmüyorum. boy-pos bi yana saç ve bıyık ile bu kadar seksi gözüküyor yoksa klasik bir esmer çekiciliğine sahip. ama çok öne çıkan bir bey olduğunu da düşünmüyorum yani. şu halini unutmadık:

bütün halleri son hali gibi olsa yakışıklı hatta taş bir abimiz. mesela clear men reklamında o arabadan inip kameraya yürüyor ya televizyona terlik ya da çekirdek atmamak için zor tutuyorum kendimi. ama oyunculuğu için aynısı söylenemez. belki de şu yaşına kadar oynadığı en iyi rol küçük sırlar'da ki çetin karakteriydi.
tv'de gördüm, kara sevda diye bir şeyde oynuyormuş, tansiyonum düştü. kendisine rönesans tarihinden ünlü bir şiir armağan etmek istiyorum.

indim derelerine,
bilmem nerelerine?
kaytan bıyıklarını,
sürsem nerelerime?
hani ağzını hiç açmazsa- hem dişler, hem de ağızdan dökülecek korkunç fikirler açısından- tablo gibi seyredilecek erkekler vardır ya, işte onlardan biri. her güzelin bir kusuru misali, gülerken ağız yapısı çirkin görünmekte, onun dışında fiziksel olarak arzu nesnesi olabilecek kıvamda. boyu posu, dik duruşu, özellikle takım elbiseyi taşıyışı dönüp dönüp kendine baktıracak cinsten.
küçük sırlar dizisinde çetin "çet" karakterini canlandıran şahsen oyunculuğunu beğendiğim eski model. yanılmıyorsam eskiden acıbademde oturuyormuş.
duayen organizatör erkan özerman'ın vefasızlıkla suçladığı, "garsondu, yarışmaya katılmasını söyledim, onu yarışmaya almayacaklardı, dosyasını çöpten çıkardım da kurulu ikna ettim, bana nankörlük yaptı" diyerek kıvanç tatlıtuğ'la birlikte kara listeye aldığı iki manken oyuncudan biri. kaşı gözü güzel gerçekten ama kişiliği boktan. o yüzden bizımla deyilsın diyorum.
  • /
  • 2