euphoria

ayrıca bildiğin air bender bu ablamız. kliple bunu kanıtlamış oldu. *
yarışma esnasında sahneyi tek başına kullanışına hayran kaldığım (bkz:#loreen) tarafından seslendirilen ve 2012 eurovision şarkı yarışmasını hak ederek kazandığını düşündüğüm şarkı.
yeni hbo dizi. başrolde disney sayesinde tanınan zendaya oynamakta efendim.
konusu biraz zamanının en iyi dizilerinden olan skins'i hatırlatsa da gayet güzel bir dizi.
zendaya oynadığı rolün hakkını güzel veriyor.
ve dizide yapılan makyajların hepsi muh te şem!
lanet olası dizi. o kadar iyi ki sahneleri sürekli aklımda canlanıyor. karaktlerler, olaylar, müzikler her şey inanılmaz bu diziyle alakalı. ikonik sahneleri hâlâ etrafta dönüp duruyor. maddy fav karakterim. latina mommy.

dizinin üçüncü sezonu yönetmenin gidip dünyanın en kötü dizisini* çekmesi ve sanıyorum ki boykot yüzünden bayağı bir gecikti. 2025'te çıkarsa şükredicem. eğer daha geç çıkarsa bu dizi artık nostaljik olucak. zaten karaktlerler 30 yaşına girdi of of.

dizinin içeriği teen drama ama daha ciddi daha renkli. aile ilişkileri, madde bağımlılığı, arkadaş kazığı temel temalar.oyunculuklar ve yazılan diyaloglar büyük fark yaratıyor.

son olarak dizideki glitterla yapılan efsane makyajlara değinmek istiyorum. ilk gördüğüm andan beri inanılmaz etkilendim bu makyaj şeklinden. mor ve mavi glitter karışımını elmacık kemiğinin hemen üstüne sürüyorsun harika bir şey. zaten tek beğenen ben olmamalıyım ki "euphoria make up" trendi oluşmuştu.
  • /
  • 2