euphoria

loreen tarafından bu yılki eurovision'da isveçi temsil edecek parça.. güçlü bir tınısı ve sahnesi var şarkının.. kıbrıs ile birlikte zirveyi yorlayacaktır sanırım..
buram buram turunçgil aşılayan, orta notalarına doğru fellik fellik odunsu koku salan calvin clein parfümü. yürek dağlar, candır.
severek oy verdiğim şarkıdır.
0 kareografi 0 görsel efekt 0 özenme. şarkının güzelliği çirkinliği tartışılır tabi ama ben pek beğenmedim. eurovision birincisi olacak bi şarkı için ; mesela ben bi yerde duysam oha lan kim söylüyormuş bunu acaba falan demem lazım ki bu şarkıya sümüğümü bile atmam. geçmişe bakarsak sertabın olsun norveçli kemanlı abi alexander rybakın şarkısı olsun vay amk dedirtecek şarkılardı. bana göre bu sene bizim şarkımız bile daha güzeldi. iyiki de izlememişim full. ağır zaman kaybı olurmuş...
o kadar iyi denildi de, ee tırt bu yahu. tamam sonuçta beklenen şaheser değil ama bildiğin tırt
dinlerken '' oha bu ne lahn'' dediğim isveç şarkısıdır. o kadar hareket edip, yere oturup sesi zerre titretmeden şarkıyı tamamlamak gerçekten büyük başarıdır. görüşümce uzun zaman sonra ilk defa eurovision u hakeden kazanmıştır.
daha mayıs başında ilk dinlediğimde işte birinci dediğim şarkı. velakin beni yanıltmadı ve birinci oldu. hakkıyla. blogumda yazdım.
acayip derecede bir şarkıya benzettim ya da öyle sanıyorum bilemedim,ama bulacağım,ahanda buraya yazıyorum.
tanım: eurovision 2012 birinicisi şarkı.
hala gerizekalı gibi we're going u-u-u-u-u-uuupp diye yırtınmama sebebiyet veren şarkıdır. içime loreen kaçmış olmasından şüpheleniyorum.
tr. aşırı derecede mutlu hissetme,keyif. nerelerdesin ulan euphoria dedirtendir.
gerçekten keyifli bir şarkıdır. eurovision gibi boktan bir yarışmada birinci olmaya yakışmayacak kadar iyidir. çok daha iyilerine layıktır.
mutluluktan uçmak anlamına gelen kelime şarkıya harika harmanlanmış...
eurovision'un en arşivlik birincilerinden...
yaklaşık üç ay olmuş yarışma biteli fakat hemen her gün,günde en az iki kere dinliyorum...
klibi bildiğin boş olan şarkı. daha güzel bir klip olabilirdi. birşey olucak diye bekliyor insan ama birşey olmuyor. tabi bir klipte en fazla ne olabilirse.

http://ayisozluk.com/lnk/ae791e
ayrıca bildiğin air bender bu ablamız. kliple bunu kanıtlamış oldu. *
yarışma esnasında sahneyi tek başına kullanışına hayran kaldığım (bkz:#loreen) tarafından seslendirilen ve 2012 eurovision şarkı yarışmasını hak ederek kazandığını düşündüğüm şarkı.