ayı sözlük iş ağı

iş arayan yazarların seslerinin duyurabileceği, işçi arayan yahut işçi arayanı bilen yazarların da bu işleri duyurabileceği bir başlık olması ümidi ile.

başlangıcı ben yapayım o zaman. çarşamba-perşembe-cuma günleri ve hafta sonu part-time iş arıyorum. her işi yaparım. sevgiler.

lokasyon: istanbul

arkadaşlar selam;

3d max ve autocad bilen, üretim ölçüsü bilen arkadaşlarımızdan iş arayanlar varsa istanbul- maltepe' de mimari ofiste eleman açığı var.

ilgilenen olursa mesaj atsın lütfen.
bunların ne olduğunu bilen de bana mesaj atsın.*
kasiyerlik deneyimim var orta seviyede sanat tarihi mesleği var şehir dışında iş bulmayı yeğlerim
mezunum arkadaşlar. öğretmenlik arkadaşlar. elden ele yayalım arkadaşlar. parasızlık arkadaşlar.
arkadaslar yaz sezonu icin yatili is ariyorum. ne is olsa yaparim.
istanbul içi makine mühendisliği için staj yapacak yer aramaktayim. bir bilgisi olan yazarlar iletişime geçerse şimdiden teşekkürler. (staj atölye stajı değil büro stajı )
hayret.bu başlıkta hiç ücretli seks ilanı yok. demek ki gelişme var.
bankalarda 15 seneye yakın dirsek çürütmüş, bankacılık, finans, finansal risk, mali tablolar, kredi tahsis, satış pazarlama, eğitim departmanlarında kendini geliştirmiş işsiz bir bankacıya ihtiyacı olan varsa ya da cv yönlendiririz biz derseniz alırım bi dal...
yeni mezun makine mühendisi olarak iş aramaktayım, döküm alanında stajlarım mevcut, ınter düzey ingilizce ve erp, ms programlarına hakimim. onceligim üretim ve satış departmanları ama her türlü iş teklifine hazırım. sevgilerimle kızlar.
hasretinden yanıp tutuşup, sonunda kavuştuğum güzel bir ağ.
aaa böyle bir başlık mı varmış dedigim başlık. ben de matbaacıyım. keşke matbaacı bir dostu olan birileri çıksa da bana yardımcı olsa iş bulmam hususunda. hangi il olursa olsun fark etmezdi.
yaklaşık 2 aydır inşaata düz işçi bulamıyoruz.. maaş yemek ssk vs derken hemşehrilerimizin beğenmediği işi suriyeli ya da özbek bir sürü insan yapmak için sırada bekliyor ama çalışma izni olmayınca olmuyor.. şişli civarında tanıdığınız varsa yönlendirebilirsiniz
ön büro işleri, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, ödeme araması, evrak dosya muhasebe gibi ofis islerinde deneyim sahibiyim. işimden yorulma nedenim ikna etmede zorlanmaya başlamam ve müşterilerin çok yalan söylemesi. iş arıyorum evet
kurumsal firmalarda finans, bütçe, maliyet ve raporlama alanlarında minimum 5 yıl tecrübeli bir takım arkadaşı aranıyor. başarılar.