meni yutmak

tadına bakmak lazımdır. bir gay olarak tadına bakmayan hala var mıdır? belki de vardır.

(bkz: sperm tadı)
zevk ve renk meselesi, isteyen yutar isteyen yutturur.
iğrençlik derecesi sıvısı yutulan kişiye eşdeğer olan oral seks kazasıdır.
hiv virüsü kapmamak için ağızda tutup tükürmek yerine tavsiye edilen davranıştır. fantazisi olanlara karışmak istememekle beraber merak edenler için tavsiye etmeyeceğim davranıştır. keza meninin tadı tuzlu-sirkeli gibi bişeydir ve öyle ağız yıkamayla falan o kekremsi tat kolay kolay geçmez. yani "ıyykkk" ***
kafan güzel olmadıktan sonra kusmakla sonuçlanabilecek eylem.tadı iğrenç kolay kolay da gitmiyor gırtlaktan.ecnebi ibneler bu işi gargarayla çözmüşler.
protein bakımından besleyicidir. yutun yutturun. gay life'a can verin. *

ayrıca içerdiği milyonlarca spermden dolayı meni yutmak yamyamlıktır
sevgilinin menisi olunca dünyanın en haz verici olayıdır.
doğmamış/doğmayacak çocuklarımızı yedim aşkım dedirtebilecek bir eylem. bence hoş değil, ama belki bir ihtimal sevilen adam için bir denenebilir. *
teomanın bir şarkısını da akıllara getirir. şarkı sözü sebebiyle tabi, buyrunuz;


(bkz: aksın bacaklarımdan milyonlarca doğmayacak çocuklarım)
bazı rivayetlere göre yediğin şeye göre değişirmiş. bir arkadaşımın partneri bol tarçınlı sahlep içmiş bizimki de tarcın kokusunu resmen aldım demişti. nargile mi lan bu kavunlu, capuccinolu, kavunlu, elmalı falan..
tad değişimi var cidden, ama precum'da daha belirgin. mesela vejeteryanlarınki daha bi tatlı oluyor**
erkek dölünü içmek. meninin tadı insanın yediklerinden etkilenirmiş; hakkaten doğru, kocamınki zaman zaman çok tatlı zaman zaman baharatlı oluyor. menilerini yutmam erkeklerimin de hoşuna giderdi. ilk kez moda kayalıklarında ilk sevgiliminkini yutmuştum.
sex and the city nin samanthasının hep yaptığı eylem. yutmadığı zaman erkeklerin alındığını, tadlarının da değiştiğini söylüyordu. hatta bir tanesinin ki o kadar kötüydü ki adama sebze çorbaları içirmeye başladı bizim deli gız. ben de henüz seks deneyimim olmadığından kendiminkinin tadına baktım. ıyyy lık bi durum söz konusu değildi.
tadının değişiceğini iddia edip bi ara eski kız arkadaşım eve ananas yığmıştı, tatlı oluyomuş o zaman öyle demişti, denemedim bilmiyorum, gerçek mi hurafe mi onu da bilmiyorum. (bkz: bu da böyle bir anımdır)

edit: imla.
içilebilir insan sıvılarından birisidir yahu. anne sütü bir numara ise erkek menisi ikincidir.
çok eşli değilseniz, uzun bir zamandır birlikte olduğunuz ve sağlıklı olduğuna güvendiğiniz sevgilinin sütünü tüketebilirsiniz. aroması ve kokusu, er kişinin beslenme alışkanlıklarına göre farklılık göstermektedir.
  • /
  • 2