meni yutmak

"yuh artık" dediğim başka bir olay..

kimsenin içtiğinde,yuttuğunda falan değilim ama hakikaten böyle şeyler duydukça,gördükçe şoke oluyorum...

eskiden benim bir arkadaşım vardı,lakabı ise "cum eater orhan" dı.biraz çirkinceydi; ama haftanın 4-5 günü birilerini düşürürdü. bense anlamazdım onun bu denli talep edilmesini.temiz biri diye bilirdim orhan'ı, elma yanaklıydı,18imizde olmamıza rağmen yüzünde hiç sakal yoktu.aslında özünde iyi birisiydi ama gözü hep yükseklerdeydi orhan'ın. ben ona bu lakabın tamamıyla arkadaşları arasında,taşak konusu olduğundan verildiğini sanardım hep*.ortada orhan'ın sürekli oral konusundaki hüneri hakkında dedikodular dönerdi,bense saf gibi bu ayıp dedikoduları orhan'ı çekemeyenlerin çıkarttığını düşünürdüm. ama sonra sağlam birkaç kaynaktan öğrendikten sonra dumur olmuştum:oysa ki gerçekten lakabındaki gibi meni yiyenmiş orhan.hep aynı taktiği yaparmış orhan, orala başladığı anda karşıdakinin menisini yutana kadar somururmuş partnerinin penisini.oralın ancak böyle hakkını verdiğini düşünürmüş.

ben tabi bunları duyduktan sonra,orhanla tüm ilgiyi alakayı kestim...

sonuçta annemle babam beni,cum eaterlarla arkadaş olmam için yetiştirmedi...
tadına bakmak lazımdır. bir gay olarak tadına bakmayan hala var mıdır? belki de vardır.

(bkz: sperm tadı)
zevk ve renk meselesi, isteyen yutar isteyen yutturur.
iğrençlik derecesi sıvısı yutulan kişiye eşdeğer olan oral seks kazasıdır.
hiv virüsü kapmamak için ağızda tutup tükürmek yerine tavsiye edilen davranıştır. fantazisi olanlara karışmak istememekle beraber merak edenler için tavsiye etmeyeceğim davranıştır. keza meninin tadı tuzlu-sirkeli gibi bişeydir ve öyle ağız yıkamayla falan o kekremsi tat kolay kolay geçmez. yani "ıyykkk" ***
kafan güzel olmadıktan sonra kusmakla sonuçlanabilecek eylem.tadı iğrenç kolay kolay da gitmiyor gırtlaktan.ecnebi ibneler bu işi gargarayla çözmüşler.
protein bakımından besleyicidir. yutun yutturun. gay life'a can verin. *

ayrıca içerdiği milyonlarca spermden dolayı meni yutmak yamyamlıktır
sevgilinin menisi olunca dünyanın en haz verici olayıdır.
meninin tadı herşeye göre değiştiğinden önyargılı olunmaması gereken durumdur. güzel bir beraberlikten sonra kaymaklı ekmek kadayıfı şeklinde bitirilmek isteniyorsa denenebilinir. kaldı ki ayarlanabilinir ve 69da aynı anda gelinirse vay vay vay
doğmamış/doğmayacak çocuklarımızı yedim aşkım dedirtebilecek bir eylem. bence hoş değil, ama belki bir ihtimal sevilen adam için bir denenebilir. *
teomanın bir şarkısını da akıllara getirir. şarkı sözü sebebiyle tabi, buyrunuz;


(bkz: aksın bacaklarımdan milyonlarca doğmayacak çocuklarım)
bazı rivayetlere göre yediğin şeye göre değişirmiş. bir arkadaşımın partneri bol tarçınlı sahlep içmiş bizimki de tarcın kokusunu resmen aldım demişti. nargile mi lan bu kavunlu, capuccinolu, kavunlu, elmalı falan..
tad değişimi var cidden, ama precum'da daha belirgin. mesela vejeteryanlarınki daha bi tatlı oluyor**
erkek dölünü içmek. meninin tadı insanın yediklerinden etkilenirmiş; hakkaten doğru, kocamınki zaman zaman çok tatlı zaman zaman baharatlı oluyor. menilerini yutmam erkeklerimin de hoşuna giderdi. ilk kez moda kayalıklarında ilk sevgiliminkini yutmuştum.
sex and the city nin samanthasının hep yaptığı eylem. yutmadığı zaman erkeklerin alındığını, tadlarının da değiştiğini söylüyordu. hatta bir tanesinin ki o kadar kötüydü ki adama sebze çorbaları içirmeye başladı bizim deli gız. ben de henüz seks deneyimim olmadığından kendiminkinin tadına baktım. ıyyy lık bi durum söz konusu değildi.
  • /
  • 4