cemal can canseven

biraz fazla feminen gibi ama, yeni bir idol...
(bkz:survivor 2020)
kendini o ormanlarda korusun başına bişey gelir o ceylan hali o yokluk çeken erkeklerin arasında dikkat çekmiştir gece kızların arasında yatsın mazallah
bence çok yakışıklı, babyface ve acayip çekici bulduğum birey. survivor izlemiyorum ama videolarına denk gelince birkaç kez izliyorum. ağzımın ve başka organımın suları aka aka hem de. keşke benim olsan. pamuklara sarardım seni.
çok tatlı adam ya normalde izlemem ama denk geldiğimde yine ne yapacak acaba diye izliyorum
ben de mi yazılsaydım bu survivora, diye düşündüren ve ıssız adaların kuytu köşelerinde fena macera yaşanabilecek bir adam
hayraniyim valla her yonden
her turlu aşağılanmalara ragmen bu gunlere gelmis kisi hissini bende nedensizce ortaya cikaran kisidir. temiz yuzlu saf bir insan izlenimi uyandirir. ınsanin kanka olasi gelir.
eşcinsel olduğunu düşünüyorum.
survivor izlerken gördüm ilk kez. adamın tavırları çok hoşuma gitti. özellikle otoriteyle sorunu var gibi ve bu çok çekici. kimseye yancı da olmuyor.
ben bu dik duruşa, eyvallah etmeyen haline saygı duyuyorum.
yolun açık olsun cemal..
dün murat bugün cemal yarın ahmet bu nedir yahu acunun tv ekranlarına koyup oynattığı kuklaları, hepsi amerika oyunu bunların
"biraz fazla feminen olmasa iyi bir erkek" bu nasıl bir yorumdur. lütfen şu aklınızdan geçen saçma sapan fikir beyanınızı varsa bir süzgeçten geçirip öyle girin entrylerinizi. iyiliğin ölçütü erkeksi olmak mıdır? kime göre iyi? neye göre feminen?
bu kadar popüler olmadığı zamanlarda ınstagramda keşfetmiştim, çok güzel fotoğrafları vardı. daha sonra popülerliği arttı ve bilinir biri haline geldi. bence gayet uslu efendi bir kişidir sosyal medyadan tanıdığım kadarıyla. başarılarının devamını diliyorum.