cemal can canseven

biraz fazla feminen gibi ama, yeni bir idol...
(bkz:survivor 2020 ünlüler gönüllüler)
kendini o ormanlarda korusun başına bişey gelir o ceylan hali o yokluk çeken erkeklerin arasında dikkat çekmiştir gece kızların arasında yatsın mazallah
bence çok yakışıklı, babyface ve acayip çekici bulduğum birey. survivor izlemiyorum ama videolarına denk gelince birkaç kez izliyorum. ağzımın ve başka organımın suları aka aka hem de. keşke benim olsan. pamuklara sarardım seni.
çok tatlı adam ya normalde izlemem ama denk geldiğimde yine ne yapacak acaba diye izliyorum
hayraniyim valla her yonden
eşcinsel olduğunu düşünüyorum.
survivor izlerken gördüm ilk kez. adamın tavırları çok hoşuma gitti. özellikle otoriteyle sorunu var gibi ve bu çok çekici. kimseye yancı da olmuyor.
ben bu dik duruşa, eyvallah etmeyen haline saygı duyuyorum.
yolun açık olsun cemal..
dün murat bugün cemal yarın ahmet bu nedir yahu acunun tv ekranlarına koyup oynattığı kuklaları, hepsi amerika oyunu bunların
"biraz fazla feminen olmasa iyi bir erkek" bu nasıl bir yorumdur. lütfen şu aklınızdan geçen saçma sapan fikir beyanınızı varsa bir süzgeçten geçirip öyle girin entrylerinizi. iyiliğin ölçütü erkeksi olmak mıdır? kime göre iyi? neye göre feminen?
bu kadar popüler olmadığı zamanlarda ınstagramda keşfetmiştim, çok güzel fotoğrafları vardı. daha sonra popülerliği arttı ve bilinir biri haline geldi. bence gayet uslu efendi bir kişidir sosyal medyadan tanıdığım kadarıyla. başarılarının devamını diliyorum.
artık bizden olduğuna emin olduğum olay

"tısss kobra cemal"

acun sevmeyen, danla takip etmeyen biriyim. ancak son dönemde çok konuşuluyor bu çocuk ve bir şekilde maruz kalıyoruz. burada da görünce iki stalklayayım dedim ve ben şok! ınstagram'ıyla survivor'daki görüntüsü arasında dağlar kadar fark var.
o kadar basmakalıp olmasa da kerimcangiller familyasından bir dj.
danla bilic inde kankası olarak tanınmış.ne olup olmadığı konusunda çok şüphe duymaya gerek yok sanırım.sempatik halleriyle survivorda popülaritesini arttırmaya devam edecek gibi görünüyor.dj lik performansını
ve yeteneğini bilmiyorum ama survivordan en karlı çıkacak yarışmacılardan biri olacağı kesin.
tanımıyorum ama adını kıskandım. kısaltması ccc oluyor. tam reislik alfa erkeklik bir isim.
ablan star bebeğim türü dj familyasının son ürünü.
yeni survivor şampiyonu.anabolik steroid destekli aşırı testesteron yüklü şampiyonlardan bıkmıştık.bu iyi geldi.şimdi asın gökkuşağı desenli bayrakları.o olmazsa boxer ,şort yada t-shirt te olur.satışları yasaklandığı için bulabilirseniz tabi.
survivor bittiğinden beri 1 milyona yakın instagram takipçisi kaybetmiş. türk insanı televizyonlarında gördükleri editlenmiş ve sansürlenmiş insanlara bayılıyor sonra sosyal medyalarında özgür, gay ve göğsünü gere gere feminen olan yönlerini görünce arkasını bakmadan kaçıyor. homofobinin en basit ve en yaygınlaşmış örneklerinden birini yaşıyor ne yazık ki.
andy warhol de dediği gibi "bir gün herkes 15 dakikalığına meşhur olacak"
survivor bittiğinden beri yaklaşık üçyüzbin takipçi kaybetmiş.survivor bittiğinde 4 milyona yaklaşmış şu an 3.6 milyon civarı.survivor ünlüsü sonuçta çabaları olsa da youtube vs herhangi bir düzenli üretkenliği de yok.düşüşü normal.en son youtube da yayınladığı soru cevap videosunda da ne yapacağıyla ilgili herhangi bir planı yok gibiydi.eylemsizliğine devam ederse acun destek çıkmadığı sürece daha da düşecektir.panorama da önümüzde ki yıl iyi iş yapar gibi geliyor.izleyiciyi yorumlarıyla eğlendirecektir.
tiktok ta açılmıştı ama videosunu sildi çünkü kimse anlamamıştı. fanları daha çok küçük