thank u next

aylar hatta yıllar sonra ariana grande’yi uk resmi listesine doğrudan 1 numaradan sokan parça.

son albümü ile plak şirketini zarar ettirdiği iddia edilen, albüm lansmanları için pete davidson ile plak şirketi tarafından reklam aşkına zorlandığı iddia edilen şarkıcının son albümü baya güzel aslında. ancak albümün the light is coming’in karanlık klibi ile başlayan karanlık talihi bir türlü dönemedi.

ard arda tekliler yayınlanan albümden çıkan bu parça öyle vaavvvv dedirtmese de en azından ingiltere’de liste başı olması anlamından güzel bir hareketlenme.
dün gece mükemmel klibi çıkan ariana grande şarkısıdır. şarkı çıkar çıkmaz timelinelarıma falan düştü ama diyorum ki bu ne. hani böyle eski filmlerden kesitler paylaşan sayfalar falan mı derken. ben şok.

şaşkınlıklar içinde izledim. (bkz: mean girls) (bkz: bring it on), (bkz: 13 going to 30) ve (bkz: legally blonde) dan bir çok kesitler bire bir her şeyiyle aynı olmuş. o kadar güzel olmuş ki tekrar tekrar izledim. hayran kaldım ben. son zamanlarda beni en mutlu eden şey bu klip oldu kesinlikle.

kendimi yaşlı hissettiren klibe sahip hoş bir ariana grande şarkısı. büyük bir hittir (ariana'nın ilk n1'ı yanılmıyorsam) aynı zamanda.
şu an seri eksileyen arkadaş için dinlediğim şarkı. canım teşekkürler sıradaki eksiler lütfen.