marshmallow dad

Durum: 249 - 0 - 0 - 0 - 08.05.2019 16:39

Puan: 3586 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

Söverim. Ana avrat söverim. Gelmiş geçmiş dinlemem yine söverim. Hayır, ağız benim dil benim özgürce söverim sana ne amk!
  • /
  • 13

bebek gibi konuşan sevgili

zırıl vers. 251673764675764

the gift atiye

başrollerini beren saat ve mehmet günsür'ün canlandıracağı, şengül boybaş'ın dünyanın uyanışı adlı eserinde uyarlanacağı ve artık adı konmuş 2. türk oyunculu orjinal netflix dizisi. dizinin konusu ise gizem/drama olacakmış. dizi şanlıurfa'da başlayıp önce istanbul ardından tekrar şanlıurfa ve oradan da adıyaman'daki nemrut dağına kadar uzanacakmış. diğer bilgilere göre ise mehmet günsür arkeolog, beren saat ise istanbul'da yaşayan bir ressamı canlandıracakmış.
umarım ki bunu kalitesi the protector'a oranla çok daha iyi olur.

the protector

çok büyük heveslerle açıp, 8 bölüm boyunca '' ne oluyor amk '' dediğim, ilk sezonun acemiliğine rağmen ilk sezonu mumla arattıran, 8 bölümü ayrı ayrı 6 senaristin yazdığı, konuların havada kaldığı ve saçma çekim hataları yüzünden gözlerimin kanadığı dizi serisi haline gelmiş ama dizi demeye bin şahit istettiren ıvır zıvırımsı şey. bu dizi için ayırdığı onca parayı nereye harcıyor bu netflix anlamadım. 3. sezonunu beklemiyorum artık. heves falan bırakmadı sağolsunlar.

me

taylor swift'in yeni çıkaracağı albümün çıkış parçası. pek istenilen bir havayı vermese dahi 3 gün içerisinde 100 milyonluk izlenime ulaşmıştır. panic at the disco' nun solisti brendon urie ile seslerinin uyuşması şarkıyı nakaratındaki durgunluğa nazaran bi' tık fazla dinletmeye meyillendiriyor. ama umarım ki albümün en iyi şarkısı bu değildir. eğer öyleyse ilk defa yerlerde olabilecek bir albümü piyasaya sürmüş olacak.

sünnetli penis vs sünnetsiz penis

açık ara net bir şekilde sünnetli.

sigara yakma isteği yaratan anlar

seks sonrası,
yemek sonrası,
uyandıktan sonra,
ve diş ağrısı.

en seksi erkeklere sahip şehirler

evde oturup kahve içip caz dinleyerek kitap okumak

cool ve elit gözükme çabaları. kesin gaydir.

başka bir instagram profilinde fotoğraflarını görmek

kafalar allak bullak. fotoğraflarını başka bir hesapta gördüğünüzde, ( ki olacak tek şey bütün fotoğraflarınızın orada sergilenmesi ) yapmanız gereken, adınızı farklı çıkarlar uğruna kullanabilecek tehdit unsuru o profili şikayet edip banlatmak.

ayrıca ben başlıktan konunun temelini böyle algıladım. sonuçta biriyle fotoğraf çekiliyorsan, onun paylaştığı hesap çokta başka bir hesap rolü göreceğini düşünmüyorum. bu daha çok '' zaten çekilmiştik, ben de paylaştım. zira paylaşılmayacak bir fotoğrafı g*tüme sokmamı ve orada yaşatmamı beklemiyorsun değil mi? temasıyla birebir aynıdır.

ama fotoğraflarınızı çaldırmanız ile gelişen durum başlıkla uyuşurken, anlattıklarınız başlıkla pekte samimi değil.

the chilling adventures of sabrina

2. sezonunu da hele şükür çıktığı gibi bitirdim. netflix'te çıkmış en iyi seri. bu seri üzerine biri de gelip bana seri önermesin. hatta bütün mcu serilerinden bile daha heyecanlıydı. özellikle bölüm 6'da sabrina'nın ölümden dönüp özel güçlerini elde etmesi ve efektlerin muazzamlığı. yastığı ısırırken sevinç taklaları atarak izledim. bu seri bu şekilde devam etsin. sürekli beklerim.


dipnot: bu dizi hakan: muhafız gibi 1.sezon bitiminde 3. ve 4. sezon onaylarını almıştı. 3. sezon için tarih henüz belli değil.

gece yapılınca ekstra zevk veren şeyler

tamam tamam ben sizin yerinize seks derim sıkıntı yok.

eşcinsel erkeklerdeki kadın düşmanlığı

cllmdddy

kayıt olur olmaz takibe almış. nickinden daddy olduğunu çıkardım. gel bakalım gönlümün efendisi.

şimdiden hoş gelmiş, sefalar getirmiş.

şu an dinlenen şarkıdan bir dörtlük

i got all i need in a world of doubt.
we got our champagne dreams in an endless drought.
we are the kings and queens seeking our aces out.
we got all we need, no new friends now.

gündüzleri homofobik akşamları pasif gay

neden pasif diye sorguluyorum şu an. bu pasifler ne yaptı lan bize.

ayı sözlük'te yazar engellemek

içi ayı dolu kafese düşen chaser

o chaser'ın yerinde olmak istediğim kalp durduracak an.

ayı sözlük yazarlarının depresyondan kurtulma taktikleri

(main) > growlr
>>>>>>>>>>>>>> text message someone you like
>>>>>>>>>>>>>>>>>> meet and have sex

dark bear

hayatımda böyle bi' admin daha görmedim.

anadolu babası kıvamında silver chubby daddy

türkiye coğrafyası içerisinde soyu tükenmekte olan ender gay profili. çoğunlukla iç anadolu ve güneydoğu anadolu kesimlerinde gizli olarak yaşamlarını sürdürmektedirler.
  • /
  • 13

ayı sözlük yazarlarının depresyondan kurtulma taktikleri

oyun oynamak.
0fc3

spor yapmak.


evi temizlemek.


tatlı yemek.


kendimi dine vermek.
https://vt.tumblr.com/tumblr_ni079gOxVd1...

uzun uzun duşta kalmak.

panterine cinsel hastalık bulaştırdığı için vicdan azabı çeken gay

"hastalık insandan pantere mi bulaşmış, panterden insana mı?" diye düşündüren başlık. sanırım insandan pantere.

başlığı yanlış yazmak

çok da üezirne dşünümeemk laızm. bzaen byöle haatalr olabilir.*

hayvan terbiyecisi

hayvanlarınızla cinsel münasebete girmemeniz de tavsiye olunur. yoksa zavallı hayvancık cybh'dan birine yakalanabilir.**

panterine cinsel hastalık bulaştırdığı için vicdan azabı çeken gay

nereden buluyorsunuz, beni artık evimdeki kediler kesmiyor, ben de panter istiyorum.

kurt ağzı

bir türlü çıkmalara doyamadığımız yer

seri eksi oy veren ezik

anası onu eksi oy vermek için yaratmış ama tam oluşamadan çıkmış galiba ortaya. yazık kimin çocuğuysa. iyice bokunu çıkardı. atsan atılmaz, satsan satılmaz. evlat olsa sevilmez.

fuck buddy

arkadaşım faruk body derdi dili dönmezdi...gerekli ama azcık duygu olmadanda olmuyor

nefret kusulan ayısözlük yazarları

işsizlikten bir ekrandaki imgelerle duygu etkileşimine girip içsel sorunlarınızı tanımadığınız insanlara yansıtıyorsunuz. off. teknoloji bunu yapın diye bu noktaya gelmedi.

nefret kusulan ayısözlük yazarları

sözlükte yazılanları içselleştirip, kendi dünyasında büyük bir sorun haline getirip düşüncelerini eleştiren yada karşı çıkan yazara karşı yaptıkları eylemdir. genelde bir olay yada cümle üzerinden ilgili yazarın rumuz sayfasına nefret ve kin kusulur. amaç kendince o yazarı küçük duruma düşürmek olsa da bir çok yazarın gözünde kendi küçük düşmüş olur. o nedenle nefret mağdurunun (!) çok da tınlamaması gereken olaydır. hiç birimiz onaylanma içgüdüsüyle yazmıyoruz sonuçta.

Toplam entry sayısı: 249

homoseksüellik tercih midir

kendimce cevabım olarak değildir demek istiyorum.

kendi hayatımdan birkaç alıntıyı anlatacağım.

7 yaşındayım ve ilkokul 1'e başlamıştım. 2000'li yılların başında okula başlayanlar iyi bilir, beyaz bi' resim çantamız vardı. şu an hâlâ alan var mı bilmiyorum. neyse, ilk günüm ve yanıma tontiş mi tontiş ediz adında (hâlâ adı aklımda kalpkalpkalp) biri oturdu. öyle bir oturdu ki heyecan yapmaya başladığımı daha dün olmuş kadar net hatırlıyorum ve o günden itibaren sürekli onunla ilgilenmeye başlamıştım. yemeklerimizi beraber yerdik ve aşırı keyif alırdım. resim çantasıyla bu konunun ne alakası var demeyin, şimdi oraya bağlıyorum. herkesin zamanında bi' göbek adı olurdu ve ben resim çantamın üzerine pastel boyalarla ediz yazmıştım. ve herkese göbek adım olduğunu söylemiştim. olay bundan ibarette değil, ben bu çocukla 8 yıl boyunca yanyana oturdum ve hep onunla samimiydim.


şimdi sizce ben 7 yaşımda henüz homoseksüelliğin ne olduğunu bilmeden homoseksüel olmayı tercih etmiş olabilir miyim?

ya da şöyle örneklerle devam edeceğim.

sürekli kızlarla barbi giydirme, evcilik, mektup vb. oyunları tercih edip erkeklerle saklambaç, zımba, simit gibi oyunları görmezden gelmem normal mi?


bunu da geçtim, sürekli ablalarımın eteklerini giymeye çalışmam ya da kilotlu çoraplarını giymemde tercih meselesi mi?


ben burdaki çoğu kişinin homoseksüellik hakkında pekte bilgisi olduğunu düşünmüyorum.

babam beni severdi, evet kızlarına daha çok değer verirdi çünkü erkeklere göre daha zayıf ve korunaksız oldukları içindi. ama ben tek oğlu olduğum içinde bana verdiği değer daha farklıydı.

homoseksüelliğin, baba ilgisizliği ile ya da küçük yaşta tacize uğramayla alakası yok.

bu görüşler tamamı ile kendime münhasırdır.

okuduğunuz için teşekkür ederim.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

bir erkeğin mastürbasyon videosundan zevk almak

sesli güldüm. gay olmanın ne demek olduğunu bilmeyen bir başlık ve metni.
karşı tarafın illa bir deliğe girip çıkması şart mı? oral anal? adamın vücudu kusursuz istediği kadar mastürbasyon yapsın her gün izlerim. sonuçta orada bakılan şeyler insanı ereksiyon etmesine yardım ediyorsa, keyifle gelmesine de yardımcı olur. zihinleriniz birilerine birşeyler itecek kadar sığ.

gece yapılınca ekstra zevk veren şeyler

tamam tamam ben sizin yerinize seks derim sıkıntı yok.

ayı sözlük yazarlarının seçilmiş kişi olduğunu düşünmesi

bu hesabı açtıktan ve yazarlığım kabul edildikten kısa bir süre sonra, ayı sözlük'ten beklenen hizmetler başlığı altında nstrgt ile
#395738 - #395739 bu tarzda bir konuşma gerçekleştirmiştik.

burada biz yavaş yavaş eskimeye yüz tutmaya başlarken, yeni gelen, henüz yazarlık hakkında fazla bir bilgisi olmayan '' askk '', yazım kurallarını önemsemeyen değil de aldığı eğitimin ya da bulunduğu mühitin öğretimi ile algıladığı yapay türkçe diliyle yazan, lezbiyen, transseksüel, heteroseksüel, ak partili, hdpli, komünist, milliyetçi vesaire ayırt etmeden birşeylerin aslında toplumda nasıl olması gerektiğini ve nasıl görüldüğünü, yapılan yanlışların neler olduğunu ve ya yapılmaması gerektiğini göstermemiz gerekirken, yeni yazarların sürekli bi' aşağılanması, sözlüğün iki tarafa ayrılması veyahut herkesin sabit bir düşüncede toplanması gerektiğini düşünerek siber zorbalığı yazımsız uygulamak nedir?


(bkz:sözlüğe yazar kazandırma çalışmaları) başlığında önce #79731 bu entry'e göz atın. bu sözlük 8 yıl önce hangi şartlarla açılıp, nasıl bir destekle ayakta kalmaya devap ettiğini öğrenin.

asıl konuya değinmek gerekirse, burada ne ben ne okuyan sen, seçilmiş değiliz. kimse bizi seçilmiş kişi olduğumuzu beyan ederek buraya getirmedi.

akıllı olduğunu düşünme!
diğer yazarları küçümseme!

kime göre kimin akıllı olup, kimin büyük olduğu belirsiz ve muammadır. bu sözlük içerisindeki herkes eşit ve bağımsız bir bireylerdir. herkes benim ya da senin girdiğin entry'i haklı bulmak zorunda değil.

benim ve senin burada başlık açma ve entry girmek dışındaki diğer bir görevde yazarı sözlüğe benimsetmek. sözlükten soğutmak değil!

eğer ki amacın seninle aynı fikre ve görüşe sahip olmayan ve yazım dili bizimkinden farklı olduğu için bir yazarı sözlükten soğutmaksa bu tamamı ile sözlüğe yapılan faşist saldırıdır.

henüz ergenliğe girmemiş 10 yaşındaki dediğim dedik ve ben merkezci bir çocuk gibi davranmayı bırakmanız ümidiyle...

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

homoseksüellik tercih midir

kendimce cevabım olarak değildir demek istiyorum.

kendi hayatımdan birkaç alıntıyı anlatacağım.

7 yaşındayım ve ilkokul 1'e başlamıştım. 2000'li yılların başında okula başlayanlar iyi bilir, beyaz bi' resim çantamız vardı. şu an hâlâ alan var mı bilmiyorum. neyse, ilk günüm ve yanıma tontiş mi tontiş ediz adında (hâlâ adı aklımda kalpkalpkalp) biri oturdu. öyle bir oturdu ki heyecan yapmaya başladığımı daha dün olmuş kadar net hatırlıyorum ve o günden itibaren sürekli onunla ilgilenmeye başlamıştım. yemeklerimizi beraber yerdik ve aşırı keyif alırdım. resim çantasıyla bu konunun ne alakası var demeyin, şimdi oraya bağlıyorum. herkesin zamanında bi' göbek adı olurdu ve ben resim çantamın üzerine pastel boyalarla ediz yazmıştım. ve herkese göbek adım olduğunu söylemiştim. olay bundan ibarette değil, ben bu çocukla 8 yıl boyunca yanyana oturdum ve hep onunla samimiydim.


şimdi sizce ben 7 yaşımda henüz homoseksüelliğin ne olduğunu bilmeden homoseksüel olmayı tercih etmiş olabilir miyim?

ya da şöyle örneklerle devam edeceğim.

sürekli kızlarla barbi giydirme, evcilik, mektup vb. oyunları tercih edip erkeklerle saklambaç, zımba, simit gibi oyunları görmezden gelmem normal mi?


bunu da geçtim, sürekli ablalarımın eteklerini giymeye çalışmam ya da kilotlu çoraplarını giymemde tercih meselesi mi?


ben burdaki çoğu kişinin homoseksüellik hakkında pekte bilgisi olduğunu düşünmüyorum.

babam beni severdi, evet kızlarına daha çok değer verirdi çünkü erkeklere göre daha zayıf ve korunaksız oldukları içindi. ama ben tek oğlu olduğum içinde bana verdiği değer daha farklıydı.

homoseksüelliğin, baba ilgisizliği ile ya da küçük yaşta tacize uğramayla alakası yok.

bu görüşler tamamı ile kendime münhasırdır.

okuduğunuz için teşekkür ederim.

google'a ayisozluk yazınca çıkan sonuca çok şaşıracaksınız

alın bi susun arkadaş ya. bu ne yok hornet yazmış, yok yok growlr, yok ebesinin kukusu. ne kadar boş şeyler. başlık boktan, girdiler ondan boktan. hornet yazınca neden şaşırayım eşcinsel bir platform, eşcinsel tanışma uygulamasıyla yanyana gelmiş hepsi bu. ayısözlük karı sikiyor diye çıkmadığına dua edin. hayır ayrıca neden ayisozluk diye aratayım ki arkadaş? elimde olsa direkt ip ban atarım. yoruldum bu saçma şeyleri okumaktan. trollsünüz.

pisuvara işerken yanındakini kesmek

pisuvarda başkaları varken işeyememe gerçeği. çişim varken bile gelmiyor.

bir erkeğin mastürbasyon videosundan zevk almak

sesli güldüm. gay olmanın ne demek olduğunu bilmeyen bir başlık ve metni.
karşı tarafın illa bir deliğe girip çıkması şart mı? oral anal? adamın vücudu kusursuz istediği kadar mastürbasyon yapsın her gün izlerim. sonuçta orada bakılan şeyler insanı ereksiyon etmesine yardım ediyorsa, keyifle gelmesine de yardımcı olur. zihinleriniz birilerine birşeyler itecek kadar sığ.

ayı sözlük günlük

merhaba,

bugün yastığım göz yaşlarımla yıkandı. kin ve nefret güden insanların eksilerini sayarken kalbim az da olsa burkuldu. biraz yıprandı. çokça da sola kaydı. güzelim türkçeyi unuttum. ve sonuç ney mi? ayapanecoca, tuyuca, abazaca, dolganca ve gagavuzca ağıt yaktım. sonra dedim ki; vay amk çok iyi lan. alakasız diller öğrendim.

teşekkürler eksici adamlar. hepsi sizin sayenizde.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

seri eksi oy veren ezik

seri eksi oy veren ezik

hayır kim olduğunu biliyorum artık boku da çıktı. ana avrat sövülmek bu kadar mı hoşuna gidiyor anlamıyorum ki. gereksiz insansın amk.

çok güzel hareketler bunlar 2

safa sarı böyle yıllarca skeçlerde oynasın yıllarca izleyeyim. bakmaya doyamıyorum ya la.