başka bir instagram profilinde fotoğraflarını görmek

silinmesi istendiğinde ise "anı be kardeşim" cevabı alabilirsiniz.
lan sen beni böyle hatırlayacağına, maziye göm üzerime de kireç at; sonra bi kamyon toprak dök ben oradan bi daha çıkmayım.
orada huzurlu huzurlu yaşarım...
kötü çıkılan fotoğrafı arkadaşın paylaşmasını geçtim; bir kız arkadaşımla iggy azalea-fancy'de deliler gibi dans edişimizi hiç tanımadığımız, alakasız birinin instagramında sahneyi çekerken bayağı bayağı bizim de köşede eşlik edişimizi görmemle beni epey dumura uğratmıştır. yakında seks kasedim de çıkar falan diye korkmaya başladım...
benim gibi kısa göbekli ve çirkin adamların asla yaşamadığı sorundur. içten içe bunu yaşayanlar fotoğrafları başka hesaplar da dahil kullanıldığı için kıskanılmaktadır
başlıktan kasıt, başka bir instagram profilinde kendi fotoğraflarını görmek ise; fotoğrafta iyi çıkılmışsa sorun olmacayaktır, kötü çıkılmışsa da o instagram'a fotoğraf yüklenirken zaten "shop"lu olan fotoğrafın üstüne yapılan "photoshop"un üstesinden hala kötü çıkılıyorsa, artık diyecek tek şey arkadaştan fotoğrafın kaldırılmasını rica etmektir.

başlıktan diğer kasıt, "başka bir instagram profilinde fotoğraflarını görmek" yani "onun" fotoğraflarını görmek ise, akıllardaysa acı verir, unutulmuşsa hatırlatır, nefret ediliyorsa nefreti körükler, seviliyorsa sıkıntı krizine girilir. umurda değilse umursanmaz.